حقایقی که در مورد آندرتیکر نمی دانستید!

3 سال پیش
آندرتیکر

Mark William Calaway که با نام آندرتیکر آن را می شناسیم یکی از محبوب ترین کشتی گیران در سراسر جهان شناخته می شود که در حال حاضر به صورت نیمه وقت فعالیت می کند. وی که در کریر خودش بسیاری از عناوین قهرمان شده است و صحنه های زیبا و به یاد ماندنی برای طرفدارانش به نمایش گذاشته است. با این حال در این مقاله به پنج حقیقتی که احتمالا از آندرتیکر نمی دانستید، می پردازیم.

همچنین بخوانید، بررسی ۱۰ تا از بهترین کشتی کج کار های تاریخ wwe

نام های مختلف آندرتیکر در کشتی کج

قبل از این که undertaker به عنوان مرده شناخته شود، , وی چندین لقب و شخصیت داشت و همچنین این رو هم در نظر داشته باشید وی به عنوان یک استعداد جوان، نامی خوب داشته باشد، در نتیجه اسامی مثل تگزاس رد، مستر آف د پین، پانیشر در این سال ها برای خودش انتخاب کرده است. وی در دوران کوتاهی که در WCW فعالیت کرد با نام میم مارک فعالیت می کرد. وی حتی در WWE در سال ۱۹۹۰ با نام کین د آندرتیکر، فعالیت خودش رو آغاز کرد. قبل از اینکه اسمش عوض بشود، اسم آندرتیکر، کین بود. برای آنکه آندرتیکر بتواند تم ورودش را پیدا کند خیلی به این ور و اون ور زد خودشو، که در نهایت یک تم ورود خوب و کامل، چیزی که الان مشاهده می کنیم، برای خودش دست و پا کرد.

   آندرتیکر

سالی یک مسابقه و یک میلیون دلار پاداش!

آندرتیکر برای مدت خیلی طولانی کشتی گیر بوده است و او برای هواداران کشتی کج یکی از بهترین ها خواهد بود. همچنین در حال حاضر در یک سال، یک مسابقه خیلی خوب و خبرساز را در رسلمنیا انجام می دهد. با این حال به او یک میلیون دلار پاداش می دهند که بیاد و یک مسابقه شرکت کند، آیا یک مسابقه؟ این خودش جای بحث دارد. طرفداران آندرتیکر واقعا آندرتیکر رو دوست دارند و کاملا از تعداد تماشاچیان یک شو مشخص است که تنها برای آندرتیکر آمده اند. آندرتیکر در دوران حرفه ای خودش در WWE نزدیک به ۲۲۰۰ مسابقه را انجام داده است، پس میشه گفت اون یک میلیون دلار حقش است.

آندرتیکر

همچنین بخوانید، رومن رینز سرطان خون دارد؟ – خداحافظی رومن رینز از دنیای کشتی کج

همچنین بخوانید، کشتی کج واقعی است یا نمایشی | پایین بودن سطح خشونت در WWE

درگیری با کرت انگل

یک زمانی کرت انگل و وینس مک من شوخی می کنند، البته وینس سر شوخی را باز می کند، با این حال که کرت پروازی رو داشته، میاد پیش وینس و اون شوخی رو را جبران می کند. گویا آندرتیکر خواب بوده و وقتی میاد فکر می کند که این دو دارن با هم دعوا می کنند، همونجا یقه ی کرت انگل را می گیرد و یک چکسلند به او می زند، جوری که تا یک دقیقه کرت انگل جلو چشمانش سیاهی می رود.

آندرتیکر

آندرتیکر و علاقه او به MMA

در سال های اخیر آندرتیکر به بوکس بیشتر اهمیت میداده است و همچنین روی سابمیشن بیشتر از حرکات دیگر کار می کند علاوه بر این ها وی به طور منظم در مسابقات بوکس و یو اف سی شرکت کرده است. وی زمانی که براک لسنار در یو اف سی بوده است در یکی از مسابقات وی حضور داشته است و براک و آندرتیکر بعد از پایان مسابقه فیس تو فیس شدند که از همونجا درگیری این دو کلید خورد. در نهایت هدف اندرتیکر MMA بود که حتی برای تعلیم به برزیل رفته بود.

آندرتیکر

آندرتیکر و زندگی واقعی او

آندرتیکر بخشی از کریر و گیمیک خودش رو پنهان می کند و میشه گفت بهش اجازه نمی دهند که آن کار را انجام دهد . آندرتیکر شخصیتی کاملا تاریک و مرموزی و مستقیما ترسناک داشت و از جملات فرقه ای ابلیس در شو ها استفاده می کرد و کشتی گیران را ربوده و قربانی می کرد. شاید هم باورتان نشه اما خود آندرتیکر گفته که از این کاراکتر خیلی خوشم میاد و یک جورایی خیلی دوست دارم که انجامش بدم با این حال در زندگی واقعی آندرتیکر کاملا آدم مذهبی است که با دنیای کشتی کجش زمین تا آسمون تفاوت دارد و در تفکرات خودش بهشت و جهنمی هم دارد و که او بخش جهنمش رو در WWE به نمایش گذاشته است.

آندرتیکر

دانلود آهنگ تم ورود آندرتیکر

دانلود آهنگ

این بود از پنج حقیقتی که به احتمال شما از آندرتیکر نمی دانستید. همچنین می توانید اطلاعات بیشتر از این کشتی گیر را از اینجا مشاهده نمایید.

همچنین بخوانید، بیوگرافی ری مستریو ۶۱۹ و کشتن پدرو به دست وی

‫5/5 ‫(1 نظر)
3
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

3 دیدگاه

 • یه نفر
  21 مارس 2020

  اندر تیکر بی نظیری

 • مهدی
  14 مه 2020

  آندرتیکر لعنت برتو که کوین نش رو بردی

 • H A N I
  05 ژوئن 2021

  از متنی که در مورد اشتباه در پایین صفحه وارد شده خیلی خوشم آمد،
  به غیر از اون یک سری از آدم ها هستند که در زمان تصمیم گیری با آنکه میدانند اطلاعات در دسترس کم ناقص یا غلط است و شرایط لازم برای اخذ تصمیم و انجام کار را ندارند اما اقدام میکنند و امید دارند که آنچه میشود مطابق میل آنها باشد ، به این دسته انسان چه باید گفت ؟؟؟؟