بررسی ۱۰ تا از بهترین کشتی کج کار های تاریخ wwe

5 سال پیش
کشتی کج

کشتی کج در واقع یک ورزش حرفه ای که با نمایش هایی همراه است. معروف ترین کمپانی کشتی کج، wwe است اما به تازگی کمپانی AEW به عنوان رقیب جدید WWE محسوب می شود. معروف ترین پی پر ویویی که در کمپانی wwe  برگزار می شود، رسلمنا نام دارد. این پی پر ویو که مانند جام جهانی فوتبال هیجان انگیز ترین بخش آن محسوب می شود، هر ساله مهیج ترین مسابقات در آن برگزار می شود. در این مقاله قصد داریم به تعدادی از بهترین کشتی کج کار ها بپردازیم و یک جورایی بنظرم از همه لحاظ بهترینند.

کشتی کج مانند یک تئاتر است و استوری آن از قبل نوشته می شود. چیزی که مشخص است این است که کشتی گیران برای تمامی مسابقات سخت تمرین می کنند و تمام زد خورد ها در کشتی کج کنترل شده است و اگر بازیگران تمریناتشان را خوب انجام داده باشند، قرار نیست کسی آسیب ببیند. در واقع کف رینگ به صورتی طراحی شده است که کاملا ضربه گیر است و حتی اگر کشتی گیر ها با تمرینات زیاد سقوط کنند، آسیب نمی بینند. اگر موقع درگیری ها دقت کنید وقتی میخواهند همدیگر را بلند کنند، در بلند کردن به هم کمک می کنند.

در مبارزه هر چیزی ممکن است رخ بدهد و نمیشه صد در صد تعیین کرد که این نوع مبارزه هیچ آسیبی رو به شما نخواهد زد و حرکاتی که زده می شوند، نمایشی هستند. تمامی کشتی گیر ها از نظر فیزیکی و حتی روحی، قبل و بعد از مسابقه چکاب می شوند، چرا که در یک مسابقه مهم ترین عضو های بدن، گردن و مغز به دلیل پرش ها و حرکات رزمی دائما در حال جابه جایی هستند و کشتی گیران زیادی به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه مغز و گردن از این حرفه کنار گذاشته شدند.

خب از این ها که بگذریم بریم و ده تا از بازیگران و اسطوره های کشتی کج را با هم بررسی می کنیم.

 بهترین کشتی کج کار های wwe

۱- جان سینا کشتی کج کار حرفه ای

جان سینا

جان سینا در کشتی کج همیشه به عنوان چهره فیس و مردمی شناخته می شود که مردم و تماشاچیان او را خیلی دوست دارند. جان سینا متولد ۱۹۷۷ یک کشتی گیر و بازیگر حرفه ای اهل آمریکا است. او از سال ۲۰۰۲ وارد کشتی کج شد و به عنوان چهره فیس کشتی کج شناخته می شود. از لقب های او می توان به خوان سینا، دپروتوتایپ، مستر پی و قهرمان اشاره کرد. جان سینا ۱٫۸۵ سانتیمر قد و ۱۱۴ کیلوگرم وزن دارد. او شانزده بار قهرمان wwe شده است که اکنون به صورت نیمه وقت در کشتی کج کار می کند.

همچنین بخوانید، نیم نگاهی به زندگی جان سینا و زندگی مشترک با نیکی بلا

۲- راک

راک

دواین جانسون کشتی گیر حرفه ای ملقب به راک متولد ۱۹۷۲ در کالیفرنیا به دنیا آمد. این کشتی گیر اغلب در زمان های خاص و یا در پی پر ویو ویژه حضور پیدا می کند و در کشتی کج نیمه باز نشسته است. او بیشتر در سینما و در هالیوود حضوری فعال دارد و اخیرا او را در فیلم شاو اند هابز با حضور بازیگرانی همچون جیسون استاتهام و رومن رینز دیده ایم. او توانسته است ۱۰ با قهرمان جهان شود. فینیشر او، راک باروم نام دارد. او علاوه بر این که کشتی گیر فوق حرفه ای است، سخنگوی خیلی خوبیه و در اغلب سخنرانی ها حریف رو ناک اوت می کند. راک ۱٫۹۶ سانتیمتر قد و ۱۱۸ کیلو گرم وزن دارد.

همچنین بخوانید، بررسی ویدیویی بیوگرافی راک | دواین جانسون

۳- باتیستا

باتیستا

باتیستا کشتی گیر حرفه ای سابق wwe، mma و بازیگری است که متولد ۱۹۶۹ است. او توانسته است که ۶ بار قهرمان جهان شود. دیوید باتیستا ملقب به the animal یعنی حیوان که از جمله حرکات او می توان به باتیستا بمب، اسپیر اشاره کرد. باتیستا با ۱٫۹۸ سانتی متر قد و ۱۲۰ کیلوگرم عضله جز غول های wwe به حساب می آمد. او اکنون یک کشتی گیر باز نشسته است.

۴- آندرتیکر

آندرتیکر

آندرتیکر شخصیت عجیب و غریبی داشت. کلا کاراکتر او ترسناک بود که همه کشتی گیر ها از او می ترسیدند. اسم واقعی او Mark William Calaway نام دارد. او که در ۲۱ سال حضور در رسلمنیا شکست نخورده بود و تا سال ۲۰۱۴ از این حیث رکورد دار است که در نهایت او با شکست در رسلمنیا ۳۰ در برابر براک لزنر، این رکورد شکسته شد. از او می توان به اسطوره تکران نشدنی دنیای wwe یاد کرد. او در سال ۱۹۹۰ فعالیت خود را در wwe آغاز کرد. از جمله لقب های او می توان به استاد انتقام، پادشاه تاریکی، استاد بازی‌های ذهن اشاره کرد. آندرتیکر با ۲متر و هشت سانتیمتر قد و ۱۹۰ کیلوگرم وزن واقعا یک غولی برای خودش به حساب می آمد.

۵- Stone Cold Steve Austin

آستین

استیو آستین تم ورود او به گونه ای بود که در حین ورود نوشابه هایی را دریافت می کرد و به هم می زد و در رینگ یک اثر با ایده های خاصی رو ایجاد می کرد. استیو آستین به عنوان یکی از اسطوره های کشتی کج یاد می شود. او فعالیت خودش را در سال ۱۹۸۹ در کشتی کج آغاز کرد. وی ۶ بار قهرمان جهان شده است. از جمله حرکات نهایی او می توان به Million Dollar Dream و Stone Cold Stunner اشاره کرد.

۶- رومن رینز

رومن رینز

رومن رینز متولد ۱۹۸۵ یک کشتی گیر حرفه ای که داشت کم کم به بزرگان و اسطوره های کشتی کج، خودش رو جای می داد که او در سال ۲۰۱۸ اعلام کرد که سرطان دارد و درحالی که کمربند قهرمانی داشت، کمربند را کنار گذاشت و در کنار هم گروهی های خود در حالی که اشک در چشمانش سرازیر شد، رینگ را ترک کرد و قول داد که به زودی این بیماری را شکست دهد و مجدد وارد رینگ شود.  اما طبق خبر های جدیدی که به گوش رسیده است ظاهرا رومن رینز این بیماری رو شکست داده و این روز ها حال روز بهتری دارد. از حرکات او می توان به اسپیر، سوپرمن پانچ، درابکیک و تریپل پاوربامب شیلد نیز اشاره کرد.

۷- رندی اورتن

رندی اورتن

رندی اورتن که به مار افعی معروف است با زدن فینیشر وحشتناک خود یعنی RKO حریفان خود را ناک اوت می کند. او متولد ۱۹۸۰ در آمریکا است. رندی علاوه بر کشتی کج، کار بازیگری را هم انجام داده است. وی با ۱٫۹۸ سانتیمتر قد و ۱۱۱ کیلوگرم وزن در حال حاضر در wwe فعالیت می کند.

۸-تریبل اچ

triple h

تریپل اچ با اسم واقعی پل مایکل لوک متولد ۱۹۶۹ است. او با دختر وینس مکماهون ازدواج کرده است و اکنون مدیر عامل wwe است. تریپل اچ با ۱٫۹۳ سانتیمتر قد و ۱۱۶ کیلو گرم وزن یکی از کشتی گیران خوش هیکل به حساب می آید. او تگ تیم خوبی رو با شان مایکل تشکیل داده بود. از جمله لقب های او می توان به هانتر هِرست هلمزلی، جین-پُل لِوِک، ترا ریزینگ، تریپل اچ، کینگ اف کینگس، د گیم نیز اشاره کرد. تریپل اچ توانسته است ۱۴ بار قهرمان سنگین وزن جهان بشود.

۹-شان مایکل

شان مایکل

The Heartbreak Kid Shawn Michaels متولد ۱۹۶۵ یک کشتی گیر باز نشسته است. او فعالیت حرفه ای خودش رو در کشتی کج در سال ۱۹۸۴ آغاز کرد. شان مایکل در رسلمنا، بهترین مسابقه تاریخ را با آندرتیکر انجام داد. وی ۱۸۵ سانتی متر قد و ۱۰۲ کیلوگرم وزن دارد.

۱۰-براک لزنر

براک لزنر متولد ۱۹۷۷  یک کشتی گیر حرفه ای و مبارز هنرهای رزمی mma است. بدون شک براک لزنر یکی از بهترین هاست. از زمانی که براک وارد کمپانی wwe شد(در سال ۲۰۰۲) فورا به یک ستاره تبدیل شد و چندین پیروزی و قهرمانی بدست آورد. براک لزنر اعتراف کرده که الکل زیاد مصرف می کند، او تقریبا در روز یک بطری ودکا به تنهایی می خورد. در کل براک لزنر یک کشتی گیر بد بدن و چغر است.

سی ام پانک

سی ام پانک

سی ام پانک یک کشتی گیری از واشنکتن دی سی، متولد ۱۹۷۸ است. پانک در رینگ طرفداران بسیار زیادی رو داشت و در مسابقه با جان سینا این رو دیدیم که بسیاری از تماشاچیان سی ام پانک رو تشویق و جان سینا رو هو کردند. در سال ۲۰۱۴ بود که به طور ناگهانی از wwe جدا شد که البته این روز ها همه خواهان بازگشت او به این کمپانی هستند. وی بعد از ترک این کمپانی به mma رفت و اولین مسابقه خودش رو در سال ۲۰۱۶ انجام داد که زیاد در آنجا موفق نبود و بدجوری از UFC کاران کتک خورد. فینیشر سی ام پانک go to sleep نام دارد که برای ناک اوت کردن حریفانش استفاده می کرد.

جمع بندی و نکات پایانی

خب در این مقاله تعدادی از بهترین کشتی کج کار ها رو با هم بررسی کردیم و این ها در واقع اسطوره های کشتی کج نیز هستند. نکته ای که وجود دارد این است که با اینکه نتایج کشتی کج از قبل هماهنگ شده و یک نمایشنامه است اما جذاب و دیدنی است. شما تصور کنید یک فیلم تماشا می کنید، می دانید که داستان فیلم از قبل نوشته شده است و واقعی نیست اما دوست دارید که فیلم رو ببینید و روایت ها و داستان هایی که در فیلم پیش می آید، تماشا کنید و از آن لذت ببرید.

کشتی کج هم همینطور است و دلیل این همه  تماشاچی که با ذوق و شوق وارد ورزشگاه می شوند و کشتی گیران خودشان را تشویق می کنند این است که می خواهند ببیند در رینگ چه اتفاقاتی می افتد و روایت ها و نمایش هایی که در درون کشتی کج اتفاق می افتد جالب و هیجان انگیز است. ممنون که تا انتهای این مقاله همراه ما بودید، نظرات خودتان را در مورد بهترین های کشتی کج با ما در میان بگذارید.

منبع: جفت هیچ

155
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

155 دیدگاه

 • Undertyker
  03 آگوست 2019

  مقاله خوبی بود ولی بهتر بود
  اندرتیکر نفر اول بود

  • شایان رفیعی
   27 جولای 2022

   اندرتیکر بهترین کشتی کج کار جهان هست

 • فلانی
  15 آگوست 2019

  یعنی چی؟
  یعنی کشتی کج واقعی نیست؟

  • مدیریت
   15 آگوست 2019
   مدیریت سایت

   ورزش کشتی کج صرفا جهت سرگرم کردن به نمایش گذاشته می شود و یک استوری از پیش تعیین شده است و ضرباتی که در این نوع مسابقات زده می شود به صورت اصولی و تمرین شده است، همچنین این ضربات قابل پیش بینی نیستند و می توانند آسیب های جبران ناپذیری را به وجود بیاورند.

  • Matin
   03 آگوست 2022

   دوستان اگه کسایی که رومن رینز رو دوست خودشون می‌دونن که رومن رینز خیلی خیلی زیاد تقلبی می‌کنه وقتی مقابل براک لزنر مسابقه میداد

 • فرید
  01 اکتبر 2019

  لطفا از قهرمانان کشتی ایران هم عکس بزارید مثل حسن یزدانی،کمیل قاسمی و…

 • مسعود
  01 اکتبر 2019

  کشتی کج بدرد نمیخوره ولی کشتی معمولی یا همون کشتی آزاد خیلی خفن تر ،جذاب تر و حرفه ایی تره.

  • Amir hossein
   06 آگوست 2020

   خواهشا تو نظر نده داداش

 • ‌shemshyrshEken
  04 اکتبر 2019

  پس موقع خون آلود شدنشون جریان چیه

 • Rahim
  08 اکتبر 2019

  فقط جان سینا ایول دمش گرم

 • Mojtaba
  08 اکتبر 2019

  پس سی ام پانک چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • AmiR
   02 نوامبر 2019
   مدیریت سایت

   سی ام پانک اضافه شد

 • The rock
  13 اکتبر 2019

  کشتی کج واقعی هست نمی بینی از دهن سر سورتشون خون میاد الکی

  • Mobin
   10 ژوئن 2021

   موافقم

 • مبین
  15 اکتبر 2019

  اول اینکه کشتی کج واقعیه
  دومم جان سینا ۲۰ بار برنده کمر بند سنگین وزن نشده
  بلکه نزدیک۹یا۱۰ بار قهرمان شده

  • Mobin
   10 ژوئن 2021

   جان سینا با ریک فلر ۱۶ قهرمانی دارند تو جهان اولن و بعد اونا تریپل اچ و رندی قرار دارن.و اینکه نصف حرکات فیکه ولی نصفش که خونی میشن یا برانکارد میاد یا حرکاتی که نمیشه پیشبینی کرد واقعیه

 • ardalan
  17 اکتبر 2019

  بابا همشون نوب هستن.فقط رومن و براک لزنز الان توی اوجن

  • ardalan
   19 اکتبر 2019

   بعد کشتی کج هم کاملا واقعیه و ضربه ها تکنیکیه

  • vertigo
   30 سپتامبر 2020

   رومن و براک هر موقع رکورد تیکر رو شکستن بیان جلو?

  • Capitan
   26 مارس 2022

   پس گلدبرگ چی
   من از اینایی که گفتی فقط
   شاون مایکلز و آندرتیکرو قبول دارم

  • Mobin
   18 ژوئن 2022

   چی میگی؟
   جان سینا با ۱۶ قهرمانی جهان رو ندارن ، آندرتیکر با پیروزی در همه مسابقات رسلمینیا تا سال ۲۰۱۴ رو نزارن ، رندی اورتون و باتیستا و شاون مایکلز و تریپل ایچی و استیو آستین با اون همه رکوردای بی نظیر و عجیب و غریب رو نزارن فقط {رومن و براک} عزیزم لطفا یکم بیشتر کشتی کج نگاه کن تازه اینها زمان خودشون رو اوج بودن کسی نگفته بهترین های حال حاضر اینها بهترین های تاریخی!

 • کیان
  22 اکتبر 2019

  بهترین رومن رینز هست

 • sin cara
  15 دسامبر 2019

  sin cara خوبه

  • تیام
   24 ژوئن 2022

   سین کارا ?‍♂️?‍♂️?‍♂️

  • تا
   24 ژوئن 2022

   سین کارا???

 • Kasra
  16 دسامبر 2019

  ای جی استایلز بهترین است

 • Hooman
  19 دسامبر 2019

  اولم اینکه کشتی کج واقعی هرکی میگه اصلا نمیبینه فقط حرف میزنه اگه بخوی حساب کنی رومن رینز از همشون قوی تره در ضم چرا دفیند بری وایت نیست اون از همه ی اینا قوی تره حالا شاید به احتمال ۵۰% رومن رینز بهتر از اون باشه

  • میلاد
   25 مارس 2020

   از همشون بهتر جان سینا هست

  • Hosein
   07 جولای 2021

   کی گفتع دفیند از براک و جان سینا و باتیستا و راک و آندر تیکر بهتره ؟!?

  • Matin
   05 آگوست 2022

   بابا آخه رومن چقدر دوستش دارین الان که رومن فقط یه تقلب کاره قبلناش عالی بود تو گروه شیلد

 • Mazyar
  27 دسامبر 2019

  هالک هوگان نیس پرطرفدارترین چهره کشتی کج?

 • ممد
  28 دسامبر 2019

  کشتیکج الکی نی ولی تا جایی ک بتونن از اسیب رسوندن جلوگیری میکنن سعی میکنن حرکتارو سبک بزنن بعدشم هیچکس رودس جان سینا نی راکم ک دیگ گفتن نداره رومنم ک عشقه

 • حسین
  10 ژانویه 2020

  اندرتیکر هم خیلی خوبه رکورد همه رو شکونده در رسلمنیا

 • نیما
  17 ژانویه 2020

  سلام،آقا تو رو خدا آبرو ریزی نکنید جون هر کسی که دوست دارین، آخه رومن رینز کجا جز بهترین های تاریخ بوده براک لسنر شاید باشه ولی رومن نه به خدا همه میدونیم رومن به گرد پای آندرتیکر کبیر،گلدبرگ افسانه ای،هالک هوگان جاویدان،استیو آستین،شاون مایکلز و … نمیرسه. جون هرکی دوس دارین صداقت داشته باشید صداقت مهم ترین چیز،التماس تفکر

  • Mehran
   24 جولای 2021

   گه نخور لطفا تو که از هیچی سر در نمیاری اومدی کشتی کج ابله رومن همه ی اینارو شکست داده پس بشین سرجات و گه تو بخور

  • کسری
   04 سپتامبر 2021

   گوه نخور رومن رینز آلن از بهترین کشتیکج کار های دنیاست همه‌ی حریف هاشمی رو شکست داده جونم رومن

  • اران
   26 اکتبر 2021

   رومن الان داره امپراطوری میکنه آندرتیکر هم یک بار برده ولی آندرتیکر رومن رو نبرده

 • Arad
  17 ژانویه 2020

  فقط john cina??????????
  You can’t see me

 • عبدالعلی چنگیز
  24 ژانویه 2020

  الکی رومن رینز رو گنده کردن،، خیلی کشتی گیر بهتر و با استعداد تر از رومن هست ک بهشون بها نمیدن،، رومن و ست رالینز رو الکی گنده کردن که مردم رفتن سی ام پانک رو بادشون بره،،، آندرتیکر واقعا تکرار نشدنیه و بین الانیها فقط براک لزنر
  سناریوی کشتی کج و برنده و بازنده ها مشخص شدس ولی ضربه ها همه واقعیه ولی از قبل باهم تمرینشون کردن،،درست مثل یه تاتر با اینکه داستانه ولی داستان قشنگ و بازی بازیگرهاش آدم رو میخکوب میکنه،،درست مثل بعضی از مسابقات کشتی کج
  راستی کریس جریکو کو تو این لیستتون؟؟؟

 • Alirezs
  05 مارس 2020

  فقط جان سینا از جان سینا هیچکی نمیتونه رد کنه

 • masiha
  06 مارس 2020

  فقط رومنوجانسینا…..پرچمشون بالاست?

 • سينا
  08 مارس 2020

  جان سينا عشقه حيف شد كه ديگه قدرتش مثل قبل نيست

 • عرفان
  10 مارس 2020

  عشق اول واخر اندر. تیکر است که ۲۵بار برد و۲بار. باخته او. کشتی کج تاریخی است که فراموش نمی شه

 • MSBT8
  13 مارس 2020

  اقا یعنی مقاله ای به این بدی ندیده بودم. اقا من خودم انالیزور کشتی کجم و اینو حداقل میدونم که باتیستا از اندرتیکر و رومن رینز و براک لزنر و … نه تنها قوی تر نیست بلکه می ترسه!!! بعدم تو قهرمانایی مثل ری مستریو اسطوره ی من، بیگ شو ،کین ، بران استرومن ، بابی لشلی و ست رولینز رو اصلا نیاوردی! ولی اگه هیچ کدوم از اینا رو نمیزاری حداقل ری میستریو رو بزار.

 • اکس
  14 مارس 2020

  هیچ کدوم فقط ست رولنز

 • اکس
  14 مارس 2020

  ست رولنز از همه بهتره

  • یاشار
   26 دسامبر 2021

   فقط جان سینا بقیش سوسول بازیه

 • جان سینا
  18 مارس 2020

  فقط جان سینا
  بعدشم اینکه کشتی کج دروغه چرت و پرته
  البته نمیدونم شاید نتایج از قبل تعیین میشه
  اما زد و خوراش واقعیه
  و جان سینا بزرگ همشونه

 • یه نفر
  21 مارس 2020

  ببینید ک
  شتی کج واقعی هست اونا هرمن میزنن هرمن از بدن حیوانات قوی مثل اسب خرس ببر و…. گرفته میشه ندیدین چه راحت فنایی مثل پاوربام چکسلم و…. میزنن البته از نظر من اندر تیکر و رومن رینز بهترین هستن راستی سرطان خون رومن رینز واقعی هست ولی این روز ها کاملا سالم شده حتی تو فرودگاه عربستان بوده برای رسلمنیا خیلی ممنون بابت سایت ولی باید یه چیز هایی رو تغییر بدین مثلا الان مکین تایر رو مود هست از براک لزنر هم قوی تره

 • مهدی یعقوبی
  23 مارس 2020

  به نظر من کوین نش (دیزل) یکی از بهترین و دوست داشتنی ترین کشتی کج کار دنیاست

  • Matin
   05 آگوست 2022

   بابا آخه رومن چقدر دوستش دارین الان که رومن فقط یه تقلب کاره قبلناش عالی بود تو گروه شیلد خیلی خوب بود

 • مهدی یعقوبی
  23 مارس 2020

  به نظر من کوین نش (دیزل) یکی از بهترین و

  دوست داشتنی ترین کشتی کج کار دنیاست

 • B.gh
  24 مارس 2020

  اسم گلدبرگ که ازبهترین ها ست ننوشتی جالبه

 • علیرضا
  29 مارس 2020

  وقتی تیکر و جان سینا کشتی میگرفتم رومن تو پوست موز بود

 • randy
  30 مارس 2020

  بهترین کشتی گیر تاریخ که هم چهره محبوب و هم چهره منفور را به عالی ترین شکل بازی میکنه کسی نیست جز افعی دنیای کشتی کج رندی اورتون

 • Amir.haz
  10 آوریل 2020

  فقط‌جان سینا بقسه جلوش سوسکن

 • THE GAME
  10 آوریل 2020

  سلام به همه.
  حاجی وقتی مینویسی بهترین های تاریخ کشتی کج، بهتره از اول تا امروزه رو نام ببرید….

 • ممد
  10 آوریل 2020

  اول اینکه سعی ام پانک متولد شیکاگو نه واشنگتن بعد هم اینکه وزن آندرتیکر ۱۳۰ کیلو نه ۱۹۰ کیلو!!!

 • ممد
  10 آوریل 2020

  اول اینکه آندرتیکر ۱۳۰ یا ۱۴۰ کیلوعه نه ۱۹۰ کیلو!! دوم اینکه سی ام پانک اهل شیکاگو نه واشنگتن

 • شخرام
  20 آوریل 2020

  ببین اول رومن اج نیست هالک هوگان تازه براک لزنر زیاد خوب نیست ری مستریو اول برو یکم کشتی کج ببین بعد بیا اینجا بگو بهترینا کین والله

 • عطا
  21 آوریل 2020

  داداش پی گریت کالی کو؟

 • ahoora
  26 آوریل 2020

  وقت جان سینا بهترین کشتی کج کار??

 • ابوالفضل
  28 آوریل 2020

  رومن رینزش درست رندی هم همینطور پ گولدن برگ استرومن

 • Ali alavi
  05 مه 2020

  اندر تیکر وزنش ۱۹۰ نیست وزنش۱۴۰هست

 • محمد ماهان قیاسی
  07 مه 2020

  سلام
  اولن کشتی کج واقعیه

  خیلی ها رو یادت رفته

  هالک هوگان ای جی استایلز

  درو مکنتایر سث رالنز

  و….

 • Amin
  11 مه 2020

  اول اینکه کشتی کج واقعیه
  دوم اینکه جان سینا واقعا فوق العاده تر از همشونه البته الان دیگه رومن رینز، برات لزنر و استرومن تو اوج آمادگی به سر می بردند ولی اینو باید همه بودنن جان سینا نسبت به سنش بالا تر از انتظار عمل می کنه جان سینا ۱۶ بار قهرمان شده
  اگه اون زمانی که جان سینا جوون بود و توی اوجش رومن ربنز برات لزنر و حتی استرومن با هاش بازی می کردند احتمالا به غیر از براک اینا را می برد ولی الان دیگه واقعا پیره
  چون که فینیشرش هم AA هست واقعا کار را براش سخت می کنه اگه فینیشرش را عوض کنع و برگرده شاید دوباره قهرمان بشه

 • ?جان سینا? و ری مستریو
  17 مه 2020

  سلام اول که برای چی ری مستریو رو نزاشتین
  ۲-کی گفته کشتی کج الکیه پس چرا خون میاد از صورتشو و برچی رو استیج میزنن نمیگن سرشون میشکنه پس واقعی داش تو عقب موندی
  ۳فقط جان سینا و ری مستریو و رومن و رندی اورتن عشق هستن
  ۴من صب تا شب دارم کشتی کج میبینم و اصلا جان سینا رو نشون نمیده چرا؟

 • Mmaj
  19 مه 2020

  باید ری میستریو هم میبود چون اون بیش از ۳۰ کشتی کچ کاره زومن رینز بجای اون عجیبه

 • رضا
  23 مه 2020

  با سلام کشتی کج واقعی نیست البته بعضی از حرکات هاش بنظرم جان سینا بهتره اما دوره اش تموم شده و الان دوره ای رومن رینز و کشتی گیر های دیگه است.

 • محمدرضا
  28 مه 2020

  داداش الان رومن رینز اسطوره است
  آندر تیکر ۳۰ حضور موفق توی wwe داره
  رندی اورتن و جان سینا هر کدوم حدود ۲۰ سال حضور داشتن بعد میگید رومن رینز بهترین کشتی کج کار تاریخه

 • Kane
  03 ژوئن 2020

  الان رومن رینز تو اوج اما هیچ وقت به جان سینا۲۰۰۶ یا۲۰۱۳ نمیرسه اینو بدونید بعدم رومن رینز الان تو کشتی کج رستلر بزرگی نیست که باهش مسابقه بده ولی اگه سال۲۰۰۶ تا۲۰۱۱ میومد نهایت مثل وید برت میشد

 • رومن رینز
  13 ژوئن 2020

  بعضی ها رو درست نوشتی ولی هالک هوگان نیومده اسکات استاینر نیومده برت هارد نیومده ری مستریو نیومده ریک فلر

 • Abo sh
  24 ژوئن 2020

  سلطان فقط undertaker بقیه چرت و پرتن

 • Amir
  18 جولای 2020

  بابا احمقا کشتی کج واقعی نیست خون اومدنشونم شانسیه
  بعدشم
  من ۲۰ ساله تک تک مسابقات کشتی کجو میبینم از ان اکس تی و دبلیو دبلیو ای تا بی سی دبلیو و تی ان اکس
  بعدشم
  بهتربن به نظر بیشتر مردم و بهترین از نظر خود کشتی کج اندرتیکره یعنی بهترین کشتی کج کار تاریخ اندرتیکره
  جان سینا رو برد تریپل اچو برد شان مایکلزو برد و خیلی دیگشونم برد
  من حتی گزارش گری کشتی کجو میکنم
  حدی خودم تو سالن رسلمینیا ۳۴ و ۲۹ بودم خودم توش بودم تث جمع مردما
  بعدشم برین ویکیپدیاشو ببین ویکی پدیای دبلیو دبلبو ای و زندگی نامه و ویکی پدیای اندتیکرو ببینین
  وقتی از کشنی کج چیزی نمی دونین نظر ندین

 • Amir
  18 جولای 2020

  بابا احمقا کشتی کج واقعی نیست خون اومدنشونم شانسیه
  بعدشم
  من ۲۰ ساله تک تک مسابقات کشتی کجو میبینم از ان اکس تی و دبلیو دبلیو ای تا بی سی دبلیو و تی ان اکس
  بعدشم
  بهتربن به نظر بیشتر مردم و بهترین از نظر خود کشتی کج اندرتیکره یعنی بهترین کشتی کج کار تاریخ اندرتیکره
  جان سینا رو برد تریپل اچو برد شان مایکلزو برد و خیلی دیگشونم برد
  من حتی گزارش گری کشتی کجو میکنم
  حدی خودم تو سالن رسلمینیا ۳۴ و ۲۹ بودم خودم توش بودم تث جمع مردما
  بعدشم برین ویکیپدیاشو ببین ویکی پدیای دبلیو دبلبو ای و زندگی نامه و ویکی پدیای اندتیکرو ببینین
  وقتی از کشنی کج چیزی نمی دونین نظر ندین

 • Gomez
  18 جولای 2020

  بابا احمقا کشتی کج واقعی نیست خون اومدنشونم شانسیه
  بعدشم
  من ۲۰ ساله تک تک مسابقات کشتی کجو میبینم از ان اکس تی و دبلیو دبلیو ای تا بی سی دبلیو و تی ان اکس
  بعدشم
  بهتربن به نظر بیشتر مردم و بهترین از نظر خود کشتی کج اندرتیکره یعنی بهترین کشتی کج کار تاریخ اندرتیکره
  جان سینا رو برد تریپل اچو برد شان مایکلزو برد و خیلی دیگشونم برد
  من حتی گزارش گری کشتی کجو میکنم
  حدی خودم تو سالن رسلمینیا ۳۴ و ۲۹ بودم خودم توش بودم تث جمع مردما
  بعدشم برین ویکیپدیاشو ببین ویکی پدیای دبلیو دبلبو ای و زندگی نامه و ویکی پدیای اندتیکرو ببینین
  وقتی از کشنی کج چیزی نمی دونین نظر ندین

  • Ali
   08 اکتبر 2020

   اشتباهه بخوای برای این نفهما توضیح بدی باورش سخته تو قرن بیستو یک بازم بچه ها میگن کشتی کج واقعیه

 • الهام
  03 آگوست 2020

  گلدبرگی که۱۷۳مبارزه پی در پی برد داشته و کلا تا حالا۷نفر شکستش دادنو نزاشتی؟؟؟؟؟؟؟
  استوره تاریخه تازه بلاک لزنر و رومین ریز که اونا الان سر زبونا رو چرا انقدر پایین گزاشتی
  ؟؟

 • صادق
  03 اکتبر 2020

  اگه تعداد قهرمانیها کیفیت و روشهای مبارزه قدرت سرعت تحمل درد و اینارو مد نظر بگیریم آندرتیکر، استون کلد ، گلدبرگ ، شان مایکلز در بالاترین سطح هستن و در تمامی اداوار بهترینن تو هر دوره چند نفری عالی هستن الان براک لزنر رومن رینز رندی اورتن هستن مکینتایر یک سال هم نشده که تو اوجه ، یه کشتیگیر حداقل باید پنج سال تو اوج باشه چندبار قهرمان جهان شده باشه یا رویال رامبل هارو برده باشه یا رکورد های خاصی رو داشته باشه . ست رولینز یا جی استایلز جز بهترینها نیستن

 • Amj
  04 اکتبر 2020

  سلام آقا همشون خفنن ولی جان سینا یه چیز دیگس و راستی چرا ری مستریو نیست اون اعجوبه ب تمام معنا بود

  • امیر علی
   28 نوامبر 2020

   ای کاش ریزر رامون یا همون اسکات هال و همینطور برت هارت رو میگذاشتی تنها اشتباه بزرگت این بود
   بعد کشتی کج واقعی نیست

 • Ali
  08 اکتبر 2020

  خداشاهده نمیتونم باور کنم تو قرن بیستو یک بازم یه عده ابله میگن کشتی کج واقعیه شمایی ک میگین واقعیه فقط یه روز برید کلاس ورزش رزمی مثل بوکس ضعیف ترین ضربه با دست خالی و بدون دستکش صورت رو پاره میکنه شما خودتون رو از فاصله یک متری بزنید به زمین ببین چه خدایی ازتون درمیاد اون رینگ کاملا ضربه گیره راجب خون اومدن از صورتشون هم بله خب تو هزار تا ضربه میبینی یه ضربه از دستشون در میره و خون میاد خب اگه واقعی باشه همون ضربه اول صورت رو به شدت پاره میکنه تا صب هم بگم بازم یه عده ابله نمیفهمن تا خودشون نرن کلاس رزمی

  • .
   31 مه 2021

   اگه اینطوری کاش یکی بود که بدون دستکش میزد رو انگشتات
   اگه اینطوری وقتی تو بچگی چَک میخوردیم باید نیم لیتر خون ازمون میرفت
   آخه خنگول اگه اینطوره که من تو اصولا نباید بتونی حرف بزنی
   نکنه فک کردی مایک تایسونی؟

 • Its me
  09 اکتبر 2020

  جف هاردی واقعا برای خودش یک اسطوره هستش قهرمانی هاش و شکست دادن اسطوره هایی مثل آندر تیکر قطعا نشون میده جف جزء بهترین ها بوده و هست حالا نمیدونم به چه دلیل اینجا اسمی ازش نیست

 • sina
  15 اکتبر 2020

  اندرتیکر از همه قوی تربود

 • امیر علی
  28 نوامبر 2020

  ای کاش ریزر رامون یا همون اسکات هال و همینطور برت هارت رو میگذاشتی تنها اشتباه بزرگت این بود
  بعد کشتی کج واقعی نیست
  اندرتیکر باید نفر اول باشه نه چهارم

 • امیر علی
  28 نوامبر 2020

  ۱ Undertaker

  ۲ John Cena
  ۳ Bret Hart
  ۴ stone cold Steve Austin
  ۵ Razor Ramon /Scott hall
  ۶ Shawn Michaels
  ۷ ری میستریو
  ۸Triple H

  ۹ Hulk Hogan
  ۱۰ ultimate warrior

 • kians.p
  15 مارس 2021

  رومن رینز بهترین تو تاریخه
  آندرتیکر و براک لزنر و رندی اورتون و تریپل اچ و گلدبرگ و جان سینا و باتیستا و حتی براون استرمن رو برده
  پس بهترینه
  از همه کشتی کج کار هایی که نام بردید سر تره

 • حسن
  19 مه 2021

  من شاید بیشتراز ۲۰ساله کشتی کج دنبال میکنم به نظرم کاملا واقعیه مگر بعضی مواقع که نمایشی هم داشته باشن اما امکان نداره مسابقه های مهم ازپیش تعیین شده باشه

 • حسن
  19 مه 2021

  مطمئن باشید از پیش تعیین شده نیست بلکه واقعیه مگر بعضی موارد

 • حسن
  19 مه 2021

  دوستان این سایت نظرات مخالفشو نمیزاره پست کنیم

 • King Rollins
  22 مه 2021

  ریدم به این رتبه بندی!
  آندرتیکر بهترین کشتی کج کار تاریخ همه میدونن و از هوگن و گلدبرگ هم اسمی برده نشد
  سینا هم از راک و استون کلد بهتر نیست
  کدوم نوبی این مقاله رو نوشته

 • امیرحسین قنبری
  25 مه 2021

  اشتباهی وجود داره که باید آندتیکر اول باشه

 • محمد جواد
  29 مه 2021

  کسخلانه

 • .
  31 مه 2021

  به نظر من اکثر کسایی که میگن رومن رینز بهتر از همه‌س رستلر های قدیمی رو نمیشناسن
  به نظر من رتبه بندی اینطوری هست
  ۱stone cold
  ۲goldberg
  ۳undertaker
  ۴bret hart
  ۵triple h
  ۶sting
  ۷john cena
  ۸rick flair
  ۹ultimate warior
  ۱۰mick foley
  دلایلم رو میگم
  چون کشتی کج کار بودن معنیش بردن نیست . معنیش سرگرم کننده بودنه .
  کشتی کج یه نمایشه پر زد و خورده و همچنین افرادی که توی رینگ کشتی کج مُردن خیلی بیشتر از کسایی هستن که توی رینگ ورزش های رزمی دیگه مُردن
  به نظرم رومن و براک و گریت کالی یه عده غول بی‌شاخ دم هستن که الکی گنده شدن
  وقتی آندرتیکر از براک لزنر باخت چرا هیچکس لزنر رو تشویق نکرد ؟
  وقتی رومن رینز میبره چرا کسی تشویق نمی‌کنه ؟
  من میدونم چون نمایشی که داخل و بیرون رینگ دارن سرگرم کننده نیست
  اما متاسفانه یه عده بچه وجود دارن که فکر میکنن هرکس بیشتر ببره بهتره
  اگه رومن رینز انقد خفنه پس چرا توی ۲۰۱۱ اینطوری نبود . رومن الان خفنه که دبلیو دبلیو ای خلوته نه وقتی که خفن ها پر بودن و رومن یه بچه کوچولو بود
  مثلا میک فولی رو به خاطر افتخاراتش زیاد نیس اما به خاطر این اوردم که اگه مسابقاتش رو ببینین استرس و هیجان دارین و حال میکنین
  در حالی که رومن همش اسپیر میزنه و سث رولینز همش کورب استامب
  اما اون قدیمی ها مسابقاتشون خیلی خفن تر بود
  برای همینه که دیگه دبلیو دبلیو ای رو نمی‌بینم چون تکراریه و جاش میرم و aew رو می‌بینم که خیلی بهتره

 • .
  31 مه 2021

  اگه اینطوری کاش یکی بود که بدون دستکش میزد رو انگشتات
  اگه اینطوری وقتی تو بچگی چَک میخوردیم باید نیم لیتر خون ازمون میرفت
  آخه خنگول اگه اینطوره که من تو اصولا نباید بتونی حرف بزنی
  نکنه فک کردی مایک تایسونی؟

 • جیسون
  02 ژوئن 2021

  کین کجاست؟
  کین اینجا خره؟

 • هیچکس
  05 ژوئن 2021

  گلد برگ الان کجاست

 • فرهان
  02 جولای 2021

  گلدبرگ هم اسطورست باید بین اینا باشع

 • ??شهروز??‍♂️
  08 جولای 2021

  کشتی آزاد،کشتی فرنگی و کشتی کج سخت ترین،حرفه ایی ترین و پرطرفدار ترین ورزشهای رزمی جهان هستند و قوی ترین کُشتی گیران جهان،جردن باروز،اسنایدر،ری مستریو،کایل داک،الکساندرکارلین و گادیوف هستند.

 • امیرحسین
  18 جولای 2021

  داش نمیشود یکم از افتخاراتشون توضیح میدادی رومن رینز رو گذاشتی ری مستریو رو نذاشتی هد اقل رومنو میزاشتی آخرین نفر میزاشتی بنظرم من رندی عشق تره همه اینو هم بگم که نگین این قویه اون قویه همشون یه رکورد دارن و خواهش میکنم رومنو یا حذف کن یا آخرین نفر بذارش کشتی کجم همش نمایشه تمام

 • جان سینا
  22 جولای 2021

  جان سینا از همه عالی تره ، گلد برگ هم خیلی خوبه ، گلد برگ استاد براک لزنر بوده برو نگاه کن چطوری گلد برگ تونسته براک لزنر رو تو ۲ دقیقه ببره ، بعدشم جان سینا با ریک فلیر مقام اول برای بیشترین تعداد قهرمانی دارن ، همه چیز به بردن نیست که فقط جان سینا عشقه الانم نگد مثل قدیم نمی تونه مبارزه کنه ، خیلی خوب می تونه فقط به طور نیمه وقت کار می کنه بعدشم اون موقعی که جان سینا بیگ شو رو با اج بلند کرد فینشر خودشو زد شما کجا بودید ؟؟ که حالا میاد می گید رومن رینز از همه بهتره ، اون موقع که جان سینا و رندی اورتون و آندرتیکر ، کرت انگل ، کلد برگ و … مسابقه می دادند رومن رینز کجا بود کلا از سال ۲۰۱۴ اومده کشتی کج رومن رینز
  آندرتیکر درسته زیاد قهرمانی به اندازه بقیه نداره ولی ۲۵ ببرد و ۲ باخت داشته تو رسلمنیا
  بالاخره اینا کشتی کار جدیدن هنوز مونده تا به گرد پای جان سینا و ترپل اچ و آندر تیکر برسن

 • جان سینا
  22 جولای 2021

  جان سینا از همه عالی تره ، گلد برگ هم خیلی خوبه ، گلد برگ استاد براک لزنر بوده برو نگاه کن چطوری گلد برگ تونسته براک لزنر رو تو ۲ دقیقه ببره ، بعدشم جان سینا با ریک فلیر مقام اول برای بیشترین تعداد قهرمانی دارن ، همه چیز به بردن نیست که فقط جان سینا عشقه الانم نگد مثل قدیم نمی تونه مبارزه کنه ، خیلی خوب می تونه فقط به طور نیمه وقت کار می کنه بعدشم اون موقعی که جان سینا بیگ شو رو با اج بلند کرد فینشر خودشو زد شما کجا بودید ؟؟ که حالا میاد می گید رومن رینز از همه بهتره ، اون موقع که جان سینا و رندی اورتون و آندرتیکر ، کرت انگل ، کلد برگ و … مسابقه می دادند رومن رینز کجا بود کلا از سال ۲۰۱۴ اومده کشتی کج رومن رینز
  آندرتیکر درسته زیاد قهرمانی به اندازه بقیه نداره ولی ۲۵ ببرد و ۲ باخت داشته تو رسلمنیا
  بالاخره اینا کشتی کار جدیدن هنوز مونده تا به گرد پای جان سینا و ترپل اچ و آندر تیکر برسن
  از مقاله خوبتون بسیار متشکرم ، خیلی خوب بود

 • کسری
  04 سپتامبر 2021

  بهترین کشتیکج کار رومن رینز و راک و رندی هستند و کشتیکج الکی نیست اون چیزی هم که میخورم یه چیزی شبیه به مشروب و مست میکنم بعد کف از دهن شوند می‌ریزه و کتک کاری رو شروع میکنم

 • Wwe
  05 سپتامبر 2021

  کشتی کج واقعیه تمام

 • ÆG_ÆIDIN
  17 سپتامبر 2021

  کشتی کج دروغه اصن نمیشه گفت کی قویتره اینکه ی نفر همرو ببرع یا چیز دیگه همش ب عهده وینس یا شین مکمنه همه ی آمریکایی ها میدونن دروغه ولی بخاطر سرگرمی تماشا میکنن تقریبا همه ی کشتی کج کار ها که دروغه مثلا خود آندرتیکر، نمونش اینکه DDP توی ی مسابقه با اسکات استاینر گفت من باید طوری مسابقه رو میباختم که اون با کمربند میزد توی صورتم و من خونی میشدم البته باید قبلش با ی تیغ که تو دستبندم بود خودمو ببرم اما گفت که تیغشو گم کرد و یجوری مخفیانه از داور و اسکات استاینر پرسید که تیغ دارن و اونا گفتن مه برای همین مجبور شد وقتی کمربند داره میاد نزدیک صورتش خودش با کله بره تو کمربند که اینجوری سرش واقعن شکست، اصن اینارو ولش
  کلام اخر، کاری به دروغ و راست بودن کشتی کج نداشته باشید فقط نگاه کنید و لذت ببرید

 • ÆG_ÆIDIN
  17 سپتامبر 2021

  درسته اگه پشت گوشی کشتی کج نگا کنین فکر می کنین واقعیه اما نه یکم برید توی تلگرام وقتی دیدید همه ی کشتی کج کارا اعتراف که چی بگم توی کشور های خارجی همه میدونن الکیه نمیشه گفت کی از همه قویتره چون سابقه ورزش دیگه و واقعی عی ندارن به غیر از براک لزنر، من قبول دارم که رومن رینز تازه کاره ولی نمیشه گفت از بقیه ضعیف تره چطور میشه گفت اعضای ی ورزش الکی از هم قوی تر یا ضعیف ترن

 • مصطفی
  17 اکتبر 2021

  یادش بخیر یه زمان باتیستا،اندر تیکر،تیر پل ایچ و امسال این بزرگان خون به پا میکردن،اون موقع اگه امسال این جدیدا بودن تو مسابقات مقدماتی هم نمیتونستن بازی کنن،رندی اورتن،جریکو و جف هاردی هم واقعا قابل احترامو خفن بودن… یادش بخیر ماهواره ها نفتی بود،صاف میشدم تا شنبه ها بتونم شبکه nt1 رو بگیرم،ساعت دوازده شب به بعد تازه شروع میشد

 • محمد رضا
  31 اکتبر 2021

  فقط رومن رینززززززز عشقم نفهمه رومن رینز اونه که اندرتیکن جان سینا باتیستا همه رو شکست داد عشق و نفس هست رومن رینز

 • محمد رضا
  31 اکتبر 2021

  فقط رومن رینززززززز عشقم رومن رینز اونه که اندرتیکن جان سینا باتیستا همه رو شکست داد عشق و نفس هست رومن رینز

 • علی
  22 نوامبر 2021

  حدود ۱۷ ساله که کشتی کچ را دنبال میکنم اولا کشتی کچ بعنوان یک نمایش و سرگرمی برای طرفداران میباشد ولی سوپر استار می‌بایست قبا از ورود به این عرصه در یک رشته ورزشی فعال بوده باشند.ثانیا سوپر استارها تمرینات بسیار سختی را انجام می‌دهند که بدنشان کاملا آماده باشد چون این ورزش کلا نمایشی نیست و بعضا در مسابقات مهم و همچنین درگیری در خارج از رینگ ضربات سنگین و غیر قابل پیش بینی بهم وارد می‌کنند.ثالثا اگر از بعد حرفه ای قضاوت کنی بهترین کشتی کچ کار تاکنون اول آندر تیکر ،لسنر در مردان و شارلوت در زنان میباشد ولی خودم شخصا رومن روز و لسنر را زیاد دوست دارم

 • پارسا
  30 نوامبر 2021

  خوش اندام ترین کشتی کج کارا کین یعنی اونایی که بدنشون کاملا عضلانی و ماهیچه ای هست میشه یه لیست از اونا هم بذاری با تشکر

 • Parsa
  30 نوامبر 2021

  خوش اندام ترین کشتی کج کارا کین یعنی اونایی که بدنشون کاملا عضلانی و ماهیچه ای هست میشه یه لیست از اونا هم بذاری با تشکر

 • آرمن
  10 دسامبر 2021

  خیلی ممنون، استاد kur angle چرا تو لیست نیست

 • فاضل
  14 دسامبر 2021

  عزیز اونایی که استون کلد میزنه به هم نوشابه نیست
  آبجو هستش که کلی با نوشابه فرق داره

 • Arar27
  01 ژانویه 2022

  فقط اندرتیکر کسی بهش نمیرسه درستش اینه
  ۱اندرتیکر
  ۲گلد برگ
  ۳باتیستا
  ۴ ریک ف
  ۵رومن
  ۶جان سینا
  ۷رندی اورتون
  ۸راک
  ۹ براک
  ۱۰تریپل اچ
  ۱۱سین کارا

  • عیسی
   05 مه 2022

   اونایی که میگن جان سینا بهترین نیست اشتباه میکنن کشتی کج بدون سینا مثل آبگوشت بدون گوشته،. جان با اختلاف بهترینه بعد از اون هم آندرتیکر

 • امیر
  03 ژانویه 2022

  تا اینجا رومن از هم بهتر و بیشتر برد داره و قهرمانی به دست داره بدشم اون براک لسنر نیست براک لزنز هست و هم این ها که شما میگین زده

 • بتوچه
  12 ژانویه 2022

  براک لزنر اصلا ترفتارش نیستم ولی اون خیلی قوی بود حد عقل جاش تو یکی مونده به آخر نبود راستش

 • Ami
  16 ژانویه 2022

  باتیستا یکی از بهترین کشتی کج کارهای جهان است

 • ارمیا عموزاد
  27 ژانویه 2022

  بهترین ها فقط جان سینا

 • reza
  02 فوریه 2022

  تیکر قهرمانه رومن هیچی نیست و جان سینا هم خیلی خوبه

  • عشقی
   23 جولای 2022

   حق

 • reza
  02 فوریه 2022

  تیکر قهرمانه رومن هیچی نیست و جان سینا هم خیلی خوبه ?

  • عشقی
   23 جولای 2022

   حق

 • اسماعیل
  09 فوریه 2022

  یه سلام خدمت همگی اونایی ک میگن سایت بد نوشته اشتباه میکنن اتفاقا خوب نوشته فقط اسم رومن رینز رو بد نوشته تو اینا کدومتون دیدین رومن ببازه از اینا تو مسابقات ندیدی چ سر مکنتیر و جاانسینا و رندی اورتن و بعدشم رومن و اندر تیکر ست رولینز و دی اوسوز و……. مثل برادرند به نظر من رومن جاش دوم یا سوم هست یام اول جای جان سینا خیلی بد گزاشته جان سیناخیلی بد بازی میکنه فینشرش هیگکی رو تسلیم نمیکنه حتی راک هم نمیتونه رومن رو از پا در بیاره فقط رمن و خلاص

  • عشقی
   23 جولای 2022

   من نمیگم رومن بده خوب ولی خب براک میتونه رومنو ببره جان میتونه
   تازه اینا اصلا باهم هم سن نیستن .
   اره خب مصله اینه رومن ۲۰ سال دیگه بره با یه نفره ۳۰ ساله رقابت کنه

 • Shervin
  03 آوریل 2022

  چرا خودتونو پاره میکنید؟
  فیک بودن کشتی کج هیچی از جذابیتش کم نمیکنه
  شما الان یه فیلم اکشنو برا واقعی بودنش میبینید؟?
  بس کنید
  ایرانی جماعت تعصب یه چیزیو نکشه روزگارش نمیگذره

 • Evan
  20 آوریل 2022

  رومن رینز بهتر از براکه
  صحیح
  داش وقتی چیزی سرت نمیشه مقاله ننویس

 • Mehdi
  26 مه 2022

  پس گلد برگ چی؟
  گلد برگ ۱۷۰ برد متوالی دارد
  بنظرت اون جزء نفرات برتر کشتی کج حساب نمیشه

  • عشقی
   23 جولای 2022

   حق

 • Capitan
  30 مه 2022

  از بین اینایی که گفتی فقط شاون مایکل با آندرتیکرو قبول دارم پس کریس جریکو کوش
  ری میستریو کو
  برت هارت کو
  چرا گلدبرگ نیست
  در کل مقاله افتضاحی بود

 • امیررضا
  31 مه 2022

  کریس بنوا
  گلدبرگ
  ادی گوئرو
  ری میستریو چرا نیستن

 • آقاجانلو
  31 مه 2022

  فقط رومن رینز عشقه
  بقیه گوز رومنم نمیشن
  هر کی گوه بخوره بگه رومن بده کییی….

 • ارشیا
  31 مه 2022

  چرا گلدبرگ. آدی گوئرو . ادج نیستن

 • طاها
  31 مه 2022

  از کی تا حالا رومن گوزو با داوود نخاله شدن جزءبرترینای تاریخ

  • عشقی
   23 جولای 2022

   داوود واقعا؟

 • Суруш
  09 ژوئن 2022

  نمی دونم درست حرفم یا نه
  ولی بنظرم ری مستریو هم یه جایی تو این لیست داشت

  • عشقی
   23 جولای 2022

   حق

 • مهرسام
  16 ژوئن 2022

  ادج وهالک هوگان چی

 • ابوالفضل
  17 ژوئن 2022

  پس گلدبرگ کو گلدبرگ سلطانه

  • عشقی
   23 جولای 2022

   حق

 • Black
  27 ژوئن 2022

  حاجی همه اینا قبول دارم ولی رو راست باشیم … تیکر یه طرف بقیه همه یه طرف

  • عشقی
   23 جولای 2022

   حق

 • Ali
  18 جولای 2022

  تریپل اچ نباید هشتم باشه باید سوم یا چهارم باشه، حتی از باتیستا هم بهتره

 • Batista
  23 جولای 2022

  اقا رومن ۳۷ سالشه اندر ۵۷ سالشه باتیستا ۵۳ راک ۵۳
  رومن تو اوجش همه اینارو برده وگرنه باتیستا تو رویال رامبل ۲۰۱۴
  رومنو زد تازه اون موقع ۴۵ سالش بود رومن ۳۰ سالش
  اقا لطفا تحقیق کنید کشتی کج واقعی نیست
  میدونید چرا کشتی گیرا خونی میشن؟ خودشون خونی میکنن خودشونو ؟ اگه میگی چرا برو درامد هاشونو ببین .
  بعدشم رومن اصلا بازو داره
  والا اندر از رومن بیشتر عزله داره
  الان که مصدوم شده رومن

 • شایان رفیعی
  27 جولای 2022

  فقط اندرتیکر

 • Matin
  05 آگوست 2022

  بابا آخه رومن چقدر دوستش دارین الان که رومن فقط یه تقلب کاره قبلناش عالی بود تو گروه شیلد خیلی خوب بود

 • ROBAH
  06 آگوست 2022

  سین کارا هم می‌توانست تو این لیست باشه

 • ROBAH
  06 آگوست 2022

  خسته نمیشید انقد میگین این قوی تر اون قوی تر میدونم سین کارا از wwe رفته ولی من کشتی گیر مورد علاقه ام سین کارا ولی نمی‌گم قوی ترین هر کسی به نظر من هر کسی نظر خودش رو داره ولی همش بی فایده چون هیچ کسی قوی ترین نیست هرکس یکی یه روز میزنه رو دستش در صورتی که از ضعیف تر از اون خورده اگه غلط تو متن بود ببخشید

 • The cowboy
  11 آگوست 2022

  بسیارنظرات بچه گانه وتخیلی بی اطلاع از عالم واقعیه ورزش کشتی کج هستیدبایدبدونیدتک تک افرادی که به wweمیان ازکمپانیهای بسیار پایین دستئ تر که واقعا اونا بهطرزوحشتشناکی جدی وخون وشکستگی هاجدی دارن مثل همین رومن بهتره کمپآنیها قبلی که بودوشرت میپوشیدبریدببینیدتابدونیدهمشون با اومدن به کمپانیه wweیاtne پس تک به تکشون جایگاشون اسطوره ای کسایی معروفترداریم مثل برادران حیتمن هارت باتم ورودعالیه بردهیامن هارد وبرادرش درهنگام ورود برامسابقه تناب کابل wwfکمپانی قبلwweپاره شدوجلوچشم همه مردتحقیق کنیدبحرفید نظربدید.

 • امیر علی روزبهانی
  16 آگوست 2022

  او براک دوم رومن سوم گلدبرگ چهارم جان سینا پنجم رندی اورتن ششم اندرتیکن هفتم ست رولینز هشتم دی ان رویز و نهم کورت انگل و دهم بران سترومن

 • آقاجانلو
  13 مارس 2023

  از کی تا حالا رومن ۱۰ تای برتر تاریخ
  ریدی با این مقالت

 • ارشیا
  13 مارس 2023

  پس گلدبرگ کو
  ادج کو

 • پارسا
  15 ژوئن 2023

  برترین کشتی کج کارا از نظر من اینان:آندرتیکر-تریپل اچ-باتیستا-رندی اورتن-جان سینا-براک لزنر-رومن رینز-گلدبرگ-ری میستریو-هالک هوگان-ریک فلر-استون کلد استیو آستین-د راک-شاون مایکلز