آی مک خود را کجا می توانیم با ضمانت تعمیر کنیم؟

1 سال پیش
تعمیرات آی مک

با توجه به سیستم و ساختار پیچیده نرم افزار و سخت افزار Apple iMac ، تعمیر این محصول توسط افراد ناآگاه و ناکارآمد نه تنها مشکل اصلی دستگاه را برطرف نمی کند، بلکه می تواند باعث آسیب دائمی یا سوعملکرد شود و آسیب جدی به دیگران وارد کند.

برای اطمینان از تعمیر صحیح این محصول کمپانی اپل، می توانید برای تعمیر در تهران با نمایندگی تعمیرات آی مک اپل تماس بگیرید. یا به سایتمرکز تعمیرات  سان سرویس مراجعه نمایید. این مرکز به لطف مدرن ترین ابزار و تجهیزات در زمینه تعمیرات، قادر به ارائه خدمات با کیفیت بالا در زمینه رفع مشکلات عملیاتی محصول مورد نظر است. با توجه به حساسیت روند تعمیر iMac ، مراحل با دقت توسط بهترین متخصصان نرم افزار و سخت افزار بررسی شده است.

تعمیر آی مک با ضمانت در تهران

این امر احتمال بروز مشکلات و نقص در روند تعمیرات این محصول را کاهش می دهد و کاربران بازگشت کیفیت کار iMac را مشاهده می کنند. نمایندگی تعمیرات آی مک تهران برای اثبات اصالت خدمات خود به مشتریان خود ضمانت نامه معتبری نیز ارائه می دهد. سرانجام،iMac  تحویل شده به مرکز، بسته به نوع مشکل ، دارای سه مرحله عیب یابی ، تعمیر سخت افزار یا نرم افزار، آزمایش و بررسی عملکرد دستگاه است و آماده تحویل به مشتری است.

آی مک یکی از انواع میزهای رومیزی است که به دلیل طراحی های منحصر به فرد در سبک خود مشهور است. روکش این دستگاه آلومینیومی است و ضخامت آن در نازک ترین قسمت به ۵ میلی متر می رسد. نسل جدید این رایانه ها در اوایل سال ۲۰۱۴ معرفی شد. iMac های جدید دارای دو مدل با صفحه نمایش بسیار واضح و اندازه های ۲۱٫۵ و ۲۷ اینچ هستند. هر دو از پردازنده های نسل سوم Intel Core و پردازنده های گرافیکی Intel و NVIDIA GeForce استفاده می کنند. این دو مدل iMac اپل پیکربندی خاص خود را دارند ، اما می توان برای هر یک پیکربندی قوی تری سفارش داد.

آی مک های اپل در نسخه فعلی ۵۰٪ کاهش مصرف برق دارند که بسیار جالب است. در iMac های جدید ، کاربر نگران کمبود درگاه نخواهد بود ، زیرا در قسمت پشتی پورت کافی وجود دارد. آخرین نسخه از iMac اپل تغییر چشمگیری در کیفیت صفحه نمایش داشته است.

مدل ۲۷ اینچی دارای یک صفحه نمایش ۵K Retina است که وضوح ۵۱۲۰ ۲۸ ۲۸۸۰ (۶۷٪ پیکسل بیشتر از ۴k) را ارائه می دهد ، اما حاشیه ها هنوز هم باریک هستند (۵ میلی متر). همانطور که مشاهده می کنید ، iMac از بسیاری جهات منحصر به فرد است ، بنابراین عملیات مورد نیاز برای تعمیر Apple iMac نیز باید توسط متخصصان واجد شرایط و واجد شرایط انجام شود.

تعمیر هارد iMac اپل با بهترین قیمت

تعمیرات آی مک در سان سرویس

یکی از خدمات ارائه شده به کاربران در زمینه تعمیر Apple iMac تعمیر هارد دیسک است. درایو دیسک سخت یکی از مهمترین اجزای سیستم های رایانه ای است که ذخیره اطلاعات و پرونده ها را امکان پذیر می کند. خرابی هارد دیسک می تواند مشکلات آزار دهنده ای را در iMac ایجاد کند. خطاهای سیستم ، کاهش سرعت سیستم ، خاموش شدن iMac ، ظاهر شدن صفحه های آبی و روشن نشدن دستگاه مهمترین مشکلاتی هستند که در صورت خرابی هارد دیسک رخ می دهند.

خرابی دیسک سخت ، خرابی سیستم عامل ، فرسودگی برد ، خرابی موتور دیسک سخت و خرابی درایو دیسک سخت از جمله مشکلاتی است که می تواند رخ دهد. در این حالت ، شما باید هارد دیسک iMac را تعمیر کنید. در نمایندگی اپل iMac برای تعمیر ، هارد دیسک با استفاده از نرم افزار و دستگاه های پیشرفته برداشته و تعمیر می شود. اگر هارد دیسک به شدت آسیب دیده است ، سعی کنید مشکل را برطرف کنید

خرابی فن iMac اپل یکی از مشکلاتی است که نباید نادیده گرفته شود ، زیرا در صورت خراب شدن فن ، گرمای داخل دستگاه افزایش یافته و اجزای آن آسیب می بینند. اجزای Apple iMac درون مانیتور هستند و کاملاً در کنار هم قرار می گیرند ، بنابراین فضای محدودی برای عبور هوا و گرما برای فرار وجود دارد.

این اهمیت وجود طرفداران در آن را چند برابر می کند. بنابراین ، اگر فن دستگاه شما سر و صدای زیادی ایجاد می کند یا متوجه کار نکردن آن می شوید ، آن را در اسرع وقت اصلاح کنید. توجه داشته باشید که فن در شرایط خاص فقط قابل تعمیر است و در صورت وجود مشکل جدی و از بین رفتن عملکرد آن باید تعویض شود.

تعمیر کارت گرافیک iMac اپل با استفاده از قطعات اصلی

تعمیرات آی مک

سوunction عملکرد کارت گرافیک Apple iMac علائمی دارد که می توان با دقت آن را شناسایی کرد و در این زمینه مشکلی را شناسایی کرد. از آنجا که این بخش به عنوان یک ماژول پردازش تصویر شناخته می شود ، اولین شخصیت ممکن است اعوجاج تصویر باشد. رگه های عمودی در بالای صفحه ، خاموش شدن iMac ، بوق زدن پس از روشن شدن سیستم و کندی انتقال تصویر از دیگر علائم سوunction عملکرد کارت گرافیک دستگاه و اتصالات مربوطه است.

در این حالت تعمیر کارت گرافیک اجتناب ناپذیر است. البته گاهی اوقات امکان تعمیر کارت گرافیک وجود ندارد و لازم است این قسمت از دستگاه تعویض شود. این کار فقط با صلاحدید متخصصان قابل انجام است. آنها از تجهیزات مدرن برای تعیین تعمیر یا تعویض کارت گرافیک استفاده می کنند.

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه