۲۰ کشتی کج کاری که ترک تحصیل کردند اما موفق هستند!

5 سال پیش
ترک تحصیل

از بچگی به ما دیکته میشه که اگر بخوای توی زندگی موفق بشی باید درس بخونی، اما بعد اینکه وارد جامعه میشید، میبینید که لازمه ی موفقیت تنها داشتن یک مدرک از دانشگاه خوب نیست، هر چند که موفقیت برای هر شخص تعاریف متفاوتی دارد. در دنیای کشتی کج کشتی گیران زیادی هستند که تحصیلات خودشان را در درجات مختلف به اتمام رساندن، به طور مثال زیور وود علاوه بر کشتی گیر بودن، مدرک دکتری روانشناسی رو دارد و جدیدا استفانی مک من تونسته مدرک دکترای افتخاری برای خودش بدست بیاورد اما در این بین کشتی گیرانی هستند که مدرسه و تحصیلات رو کنار گذاشتند و ترک تحصیل کردند و تمام وقتشون رو وقف رستلینگ کردند. در این مقاله به معرفی ۲۰ کشتی گیر نام آشنایی که بدون داشتن مدرک دانشگاهی تونستن در زندگی موفق بشوند، می پردازیم.

همچنین بخوانید، بررسی ۱۰ تا از بهترین کشتی کج کار های تاریخ wwe

R-TRUTH (کشتی کج کارانی که ترک تحصیل کردند)

ترک تحصیل

R-TRUTH کشتی گیر محبوب که تا الان قهرمان پنج بار کمربند توونی فور اسلش سون شده است و یکی از دوستان صمیمی مالک WWE یعنی وینس مک من است. R-TRUTH در سن شانزده سالگی در دوره دبیرستان مدرسه رو رها می کند و تمرکزش را روی موسیقی و فوتبال و اسب سواری می گذارد و برای مدتی به مدرسه بر می گردد و او از دبیرستان فارق التحصیل می شود اما فرصت دانشگاه رفتن رو به خاطر فروش مواد مخدر و زندان رفتن از دست می دهد اما امیدش رو از دست نمی دهد و به کشتی گرفتن علاقه مند می شود و در این مسیر حرکت می کند.

KARL ANDERSON (کشتی کج کارانی که ترک تحصیل کردند)

ترک تحصیل

گلوز و اندرسون تک تیم بسیار قدرتمندی که کمپانی WWE  به خوبی از آنها استفاده نکرد این تک تیم در انتظار اتمام قراردادشان با WWE هستند تا با کمپانی AEW قرار داد ببندند قبل از اینکه اندرسون با گلوز آشنا بشود و یا حتی کشتی گرفتن را شروع کند، اندرسون در دانشگاه بیس بال بورسیه می شود اما بورسیش رو رها می کند و در مسیر کشتی گیر شدن قدم می گذارد.

BRAY WYATT (کشتی کج کارانی که ترک تحصیل کردند)

ترک تحصیل

BRAY WYATT کشتی گیری که با گیمیک جنجالی خودش بخشی از اخبار کشتی کج را به خودش اختصاص داده است و به تازگی بچه ی سومش از زن دومش به دنیا آمده است. در برنامه ای به نام TABLE FOR 3 اشاره کرد که پدر و مادرش اصرار داشتند که قبل از اینکه وارد دنیای کشتی کج بشود، حتما دانشگاهش رو تمام بکند و یک مدرک بگیرد اما BRAY WYATT حرف پدر و مادرش رو گوش نمی گیرد و دانشگاهش رو ول می کند و میچسبه به کشتی گیر شدن

KENNY OMEGA (کشتی کج کارانی که ترک تحصیل کردند)

ترک تحصیل

KENNY OMEGA یکی از ده کشتی گیر برتر دنیا که الان در کمپانی AEW فعالیت می کند. در بچگی به هاکی علاقه داشت اما بعد از اینکه دوره ی راهنمایش شروع می شود، هاکی رو گذاشت کنار و در همان سال اول راهنمایی مدرسه رو ترک کرد و تمام تمرکزش را روی کشتی گیر شدن گذاشت.

AJ STYLES (کشتی کج کارانی که ترک تحصیل کردند)

ترک تحصیل

AJ STYLES دو سال رهبر گروه قدری به نام بولت کلاب را بر عهده داشت، کشتی گیری که در WWE برند اسمکدان را خونه ی خودش می دانست و الان با مصدومیت دسته و پنج نرم می کند. در سال ۱۹۹۶ می توانست دوره دبیرستان رو به اتمام برساند اما به دلیلی که AJ STYLES در خانواده ی فقیری بزرگ شده بود و پدر او، آدم عوضی بود، ای جی دانشگاه خودش رو ادامه نمیده و در مسیر کشتی گیر شدن قدم می گذارد.

BECKY LYNCH (کشتی کج کارانی که ترک تحصیل کردند)

ترک تحصیل

BECKY LYNCH اولین کشتی گیر زنی که همزمان به دو کمربند زنان راو و اسمکدان رسید و توانست با کاراکتر the man طرفداران زیادی پیدا کند. در دانشگاه، تاریخ، فلسفه و سیاست می خواند اما بعد از یک سال، از رشتش خسته می شود و میزارتش کنار و به آرزوش یعنی کشتی گیر شدن ادامه می دهد و در حال حاضر به یکی از اسطوره های دنیای کشتی کچ تبدیل می شود

JON MOXLEY (کشتی کج کارانی که ترک تحصیل کردند)

ترک تحصیل

JON MOXLEY کشتی گیر سرشناسی که در دوران کودکی و نوجوانی با مشکلاتی از جمله خانواده و مواد مخدر دسته و پنجه نرم می کرد. وی در دوران دبیرستان مدرسه رو رها می کند و از سن خیلی پایین شروع به دست فروشی و تعمیر رینگ مسابقات می کند که در نهایت در کمپانی WWE می تواند افتخارات زیادی را به دست بیاورد. هر چند که این اواخر کمپانی WWE به امبروز بهای کمتری می داد اما امبروز تسلیم نشد و با جدا شدن از این کمپانی و پیوستن به کمپانی هایی مثل AEW به دست آورد ها و افتخارات خودش توانست اضافه کند.

AJ LEE (کشتی کج کارانی که ترک تحصیل کردند)

ترک تحصیل

AJ LEE یکی از بهترین کشتی گیران زن تاریخ کمپانی WWE، کسی که بچگی نکرد و مجبور بود در سن کم روی پای خودش بایستد. AJ LEE خانواده ی درست و حسابی نداشت و دچار اختلالات دو شخصیتی شده بود، محل زندگیش مثل بی خانمان ها بود، در ماشین و یا خونه ی دوستانش به سر می برد. با تمام این شرایط باز هم می توانست دبیرستانش رو به اتمام برساند اما از پس هزینه های دانشگاهش بر نمیاد و درس و کتاب و دانشگاهش را کنار می گذارد و استعداد خودش را به کشتی گرفتن می بیند و و در مسیر کشتی گیر شدن قدم بر میدارد.

LITA

ترک تحصیل

LITA کشتی گیر با استعداد و باهوشی که توانست لحظات بیاد ماندنی زیادی رو به وجود بیاورد. با این حال LITA تاثیر زیادی روی REVELOTION زنان حال حاضر کمپانی WWE گذاشته است. LITA در دوران کودکی و نوجوانی در مدارس مختلفی تحصیل کرده و بعد از شش ماه  دبیرستانش رو به اتمام می رساند و وارد دانشگاه می شود. بعد می بیند که دانشگاه مثل دبیرستان است و ادامه دادن دانشگاه به نوعی وقت تلف کردن است و به خاطر همین، دانشگاه را رها می کند و میره سراغ ورزش مورد علاقش.

TED DIBIASE

ترک تحصیل

در دنیای کشتی کج بعضی از کشتی گیر ها هستند که افتخارات زیادی را بدست نمیارن اما با کاراکتری که دارند می توانند در دل مردم جا باز کنند. TED DIBIASE یکی از اون کشتی گیر هاست که به راحتی مردم رو سرگرم می کرد و در شو های اصلی نیز حضور داشت. TED DIBIASE با مادر الکلیش و پدر بزرگ و مادر بزرگش، بزرگ شد، تد دبیرستان رو به اتمام رساند اما در دانشگاه کم میاره و درس و مشق رو میبوسه و میزاره کنار.

RUBY RIOTT

ترک تحصیل

RUBY RIOTT کشتی گیری که تا سن ۱۵ سالگی مسابقات کشتی کج رو ندیده بود اما بعد از دیدن مسابقات کشتی کج، شیفته ی این نوع مسابقات می شود و دبیرستانش رو رها می کند و تمام تمرکزش رو روی کشتی گرفتن می گذارد.

JEFF HARDY

ترک تحصیل

جف هاردی کشتی گیر با استعدادی که در سن نه سالگی مادر خودش رو به دلیل سرطان از دست داد. اما او در WWE توانست به یک کشتی گیری که حرکات ریسکی رو انجام می دهد، تبدیل شود و افتخارات زیادی رو کسب بکند. جف هاردی در دبیرستان به فوتبال علاقه داشت اما بعد از یک مدتی فوتبال و مدرسه رو کنار می گذارد و میچسبه به کشتی گرفتن و وقت های آزادش رو هم با خواندن تاریخ، موزیک و هنر پر می کند.

SETH ROLLINS

ترک تحصیل

ست رولینز در سال ۲۰۰۴ از دبیرستان فارق التحصیل شد و بعد از آن درس و مشق رو میبوسه و میزاره کنار و در مدرسه ی کشتی ثبت نام می کند و اصولی کشتی گرفتن را آموزش می بیند.

KAZUCHIKA OKADA

ترک تحصیل

KAZUCHIKA OKADA کشتی گیر سرشناس و موفق ژاپنی که الان در NEW JAPAN PRO-WRESTLING فعالیت می کند. وی به محض اینکه دوره ی راهنمایش به اتمام می رسد، مدرسه رو رها می کند و به صورت حرفه ای وارد خط رسلینگ می شود. او برای پنج مرتبه قهرمان جهان شده است. او حتی رنگ دوران دبیرستان رو هم ندیده است.

REY MYSTERIO

ترک تحصیل

REY MYSTERIO کشتی گیر دوست داشتنی که در سن ۱۴ سالگی توسط عمویش کشتی گرفتن را یاد می گیرد و سعی می کرد برای رضایت والدینش بین درس و کشتی تعادل برقرار کند اما در نهایت در سن ۱۷ سالگی درس رو کنار می گذارد، وی تمام وقت در زمینه ی کشتی کج، فعالیت می کند.

RIC FLAIR

ترک تحصیل

RIC FLAIR یکی از اسطوره های پر افتخار کمپانی WWE که خانواده ی درست و حسابی نداشت و دوران نوجوانی مجبور بود روی پاهای خودش بیاستد. ریکفلر می توانست دوران دبیرستان رو به اتمام برساند اما در دانشگاه نمی توانست درس ها رو پاس کند در نتیجه بیخیال مدرک دانشگاهی می شود و میره دنبال کشتی گرفتن.

HULK HOGAN

ترک تحصیل

HULK HOGAN در دوران نوجوانی در موسیقی استعداد داشت و در چند گروه موسیقی حضور داشت بعد از تموم کردن دوران دبیرستان وارد دانشگاه می شود و رشته ی مدیریت رو شروع به خوندن می کند اما قبل از اینکه مدرکش رو بگیرد دانشگاه رو کنار می گذارد و تمرکزش را روی کشتی کج و موسیقی می گذارد.

STEVE AUSTIN

ترک تحصیل

استوند کولد کشتی گیری که در تگزاس به دنیا آمد و در کمپانی WWE توانست پول گنده ای رو به جیب بزند. استوند کولد برای دانشگاه فوتبال بورسیه می شود اما به دلیل مصدومیت نمی تواند در زمنیه ی فوتبال موفق بشود اما استوند کلود تسلیم نمی شود و رشته ی تربیت بدنی رو انتخاب می کند و تا کارشناسی ارشد ادامش میده اما در نهایت استون کلد در ریاضی ضعیف بوده، به همین دلیل دانشگاه رو میبوسه و میزاره کنار، طولی نمیکشه که به عنوان یک کشتی گیر در رینگ، شروع به مسابقه دادن می کند.

SHAWN MICHAELS

ترک تحصیل

شان مایکل، کشتی گیری که در سن دوازده سالگی، هدفش را روی کشتی گیر شدن گذاشت و بهش رسید. شان در دوران دبیرستان و کالج روی فوتبال تمرکز کرد اما در نهایت متوجه این می شود که کالج جای مناسبی برای او نیست و کالج رو رها می کند و به صورت حرفه ای شروع به کشتی گرفتن می کند.

COREY GRAVES

ترک تحصیل

COREY GRAVES کشتی گیری که به دلیل مصدومیت از ناحیه ی کتف و گردن در حال حاضر گزارش گری مسابقات را بر عهده دارد. وی بر خلاف تمامی کشتی گیران که تا الان نام بردیم توانسته مدرک بازاریابی را بدست بیاورد اما مثل اکثر کسانی که تحصیلات دانشگاهی شون هیچ ربطی به شغلشون ندارد، مدرکش رو گذاشته دم کوزه و آبشو می خوره!

همچنین بخوانید، بررسی ویدیویی بیوگرافی راک | دواین جانسون

این بود از بیست کشتی گیری که بدون نیاز به تحصیلات توانستند زندگی های لاکچری برای خودشان دست و پا کنند. شما چه کشتی گیرهای دیگه ای رو میشناسید که قید درس خوندن رو زدند و در زندگی عادی شون موفق شدند. امیدوارم روز خوبی را شروع کرده باشید. سایت ما جفت هیچ

2
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

2 دیدگاه

  • .......
    03 سپتامبر 2021

    درس خوندن تو جامعه ما به نظرم من یعنی هیچ تنها سه شغل هست در کشور ما که اگه بخونی بدردت میخوره و البته دولت حمایتش فقط میکنه معلمی نظام و پزشکی دولت ما فقط به این سه گروه کمک میکنه و نور چشمش هست نصف پول بیت المال میره تو جیب عزیزانی که تو این کار هست لعنت تف تف تف به این عدالت

  • علی
    13 مه 2022

    عالی