بررسی ویدیویی بیوگرافی راک | دواین جانسون

5 سال پیش
دواین جانسون

در این مقاله با بیوگرافی بازیگر فوق مشهور یعنی دواین جانسون (Dwayne Johnson) ملقب به راک در خدمت شما هستیم. دواین داگلاس جانسون ملقب به صخره، کشتی کج کار و بازیگر آمریکایی و دوبلری است که اخیرا گاهی اوقات او را نیز در کشتی کج می بینیم. او در سال ۱۹۷۲ در کالیفرنیا به دنیا آمد.

دواین جانسون

همچنین بیوگرافی جان سینا را از اینجا مشاهده کنید.

کشتی کج د راک(دواین جانسون)

اول از همه بگم که این ها، خانوادتا کشتی کج کار بودند. او در سال ۱۹۹۵ لیسانس خودش رو از دانشگاه میامی در رشته ی جرم‌شناسی و فیزیولوژی گرفت. البته د راک در فوتبال آمریکایی هم بازی می کرد. او توانسته بود در دانشگاه میامی یک دوره برنده مسابقات هم بشود اما زمانی که از این تیم اخراج شد روحیه خودش رو نباخت و تصمیم خودش رو گرفت که به کشتی کج برود. از مهمترین مسابقات وی می توان به مسابقه او با جان سینا اشاره کرد که یک بار در سال ۲۰۱۲ توانست او را شکست دهد ولی در سال ۲۰۱۳ از جان سینا شکست خورد.

او کار خودش را با فوتبال آمریکایی آغاز کرد. برای اینکه بتواند برای پدر و مادر خود، خانه و ماشین بخرد ولی در ادامه راه او شکست سختی خورد. بعد از شکستی که او که منجر به اخراج او از فوتبال آمریکایی شد، تصمیم گرفت که به کشتی کج روی بیاورد.

در پایین از شما دعوت میکنم که این ویدیو جذاب و دیدنی که به بیوگرافی دواین جانسون پرداخته است را مشاهده نمایید:

وقتی برای اولین بار به پدر خود گفت که می خواهد به کشتی کج برود با مخالت جدی پدر رو به رو شد و نصیحتی که پدر او به وی کرد این بود که این ورزشی بی رحم است و دوام آوردن در آن بسیار دشوار می باشد. هم پدرش و هم پدر بزرگش کشتی کج کار بودند و این طبیعی بود که او هم به کشتی کج برود. در کشتی کج هم حضور درخشانی داشت و توانست ده بار قهرمان جهان بشود. فینیشر راک، راک باروم نام داشت.

دواین جانسون

بازیگری

راک فعالیت بسیار زیادی داشت او علاوه بر عرصه ورزش، در سال ۱۹۹۹ وارد عرصه بازیگری شد و در سریال That ’70s Show بازی کرد. او در سال ۲۰۰۱ وارد عرصه سینما شد و تاکنون فیلم های زیادی را بازی کرده و افراد زیادی را به خاطر او، به سینما کشانده است. اولین فیلم او به اسم The Mummy Returns، نقش سامورایی را بازی می کرد که توانست ۴۳۳ میلیون دلار از این فیلم فروش کند.

او همچنین به عنوان نقش اول در فیلم پادشاه عقرب حضور داشت و مبلغ ۵ میلیون دلار برای این فیلم دریافت کرد که باعث شد با اولین حضورش به عنوان نقش اصلی و با این دستمزد، این رکورد را در گینس ثبت کنند. از برترین کار های دواین جانسون می توان به سری فیلم های سریع و خشن، هرکول، سن آندریاس، اطلاعات مرکزی و گارد ساحلی اشاره کرد. همچین می توانید اطلاعت بیشتر از این بازیگر را از اینجا مشاهده نمایید.

دواین جانسون

محبوبیت

کمتر کسی را می توان یافت که همانند راک علاوه بر این که به محبوبیت خود در ورزش رسیده است، بتواند در همه زمینه ها بدرخشد و بر روی سایر افراد تاثیر گذار باشد. داوین جانسون در صفحه نخست مجله های همچون رولینک استون، تی وی گاید، اینترتیمنت ویکلی و نیوزویک به چاپ رسیده است. در مجله ی فوربز از جمله یکی از با نفوذ ترین چهره ها در جهان شناخته شده است و در سال ۲۰۱۵ به عنوان مرد برتر قرن شناخته شده است. در مجله ی تایم به عنوان یکی افراد تاثیر گذار در جهان شناخته شده است. همچنین در مجله مردم به عنوان جذاب ترین مرد نیز شناخته شد.

وقتی دواین جانسون در سال ۲۰۰۰ زندگی نامه ی خود را با همکاری جو لیدن معرفی کرد در صدر پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز قرار گرفت. او اغلب، اوقات فراغت خود را به تماشای فیلم، گوش دادن رپ و یا ماهیگیری سپری می کند. وی علاقه ی زیادی به فیلم پدر خوانده دارد. رنگ محبوبش مشکی است و غذای مورد علاقه ی او پیتزا و دونات است. کشتی گیر مورد علاقه ی او ریک فلر است. راک معتقد است برای موفقیت های بزرگ می بایست کمی از روز قبل بهتر بود و موفقیت های بزرگ یک شبه به دست نمی آیند.

نامزد ریاست جمهوری

دواین جانسون عنوان کرد که در سال ۲۰۲۴ نامزد ریاست جمهوری خواهد شد. دواین جانسون خود را جدا از دو حزب جمهوری خواه و حزب دمکورات عنوان کرد. او اعلام کرده که فعالیت های اخیر دونالد تراپ اغلب مخالف دیدگاه های مردم است و نمی تواند احساسات مردم را دنبال کند.

زندگی شخصی

دواین جانسون

او در سال ۱۹۹۷ با دنی گارسیا ازدواج کرد و از او یک دختر به نام سیمونه الکساندرا دارد. او در سال ۲۰۰۷ از همسر خود جدا شد اما در عرصه ی تجارت آنها با هم همچنان همکاری داشتند. او پس از مدتی کوتاهی از جدایی اش با لورن هاشین ارتباط برقرار کرد و روابط آنها هنوز هم پا برجا است. همچنین دو فرزند دیگر، یکی در سال ۲۰۱۵ و دیگری در سال ۲۰۱۷ از جمله دختران دواین جانسون هستند.

همسر اول

همسر اول

همسر دوم

همسر دوم

ممنون که تا انتهای این مقاله همراه ما بودید، نظر شما در رابطه با این بازیگر و کشتی گیر حرفه ای چیه؟

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه