معرفی ۵ فشن بلاگر مسن اینستاگرام

2 هفته پیش

دنیای مد، این روزها ۹۹٪ از توجه و هیجاناتش را به سمت جوانی نشانه گرفته است. بلاگرهای جوان و کم سن و سال، طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کرده اند؛ و روز به روز بر تعداد این طرفداران افزوده می شود. اما نکته جالب توجه که شاید کمی تعجب آور نیز باشد؛ این است؛ که در این سال ها، محبوبیت بلاگر های مسن نیز، بین مردم زیاد شده است. این بلاگر های مسن، دراستایل افراد بالای ۶۰ سال تاثیرگذار بوده اند.در این مطلب به معرفی ۵ فشن بلاگر مسن اینستاگرام، می پردازیم.

بعضی از این بلاگرها، برای ایده گرفتن استایل و سبک لباس پوشیدن مادرها و مادربزرگ ها مناسب اند. برخی از این بلاگرها نیز، فقط برای دیدن و تعجب کردن معرفی می شوند. اما نکته بدیهی و جذاب این است؛ که روحیه و انرژی این، فشن بلاگرها، در سنین پیری می تواند؛ برای هر کسی جذاب و الهام بخش باشد. این روزها، به لطف دنیای مد، دیگر پوشیدن لباس های رنگی با طرح های متنوع، تنها برای افراد جوان نیست و پوشیدن لباس های رنگی برای افراد با هر سن و سالی امکان پذیر است. این بلاگرهای مسن، با استایل خاص خود بسیار مورد توجه قرار گرفته اند و طرفداران زیادی رو به سمت خود جذب کرده اند. استایل این افراد به همه ثابت می کند که پوشیدن لباس های شیک و خاص هیچ محدودیت سنی ندارد.

سارا جین آدامز

این فشن بلاگر ۶۲ ساله، دیزاینر جواهرات، مدل و اینستاگرامر معروفی است. استایل جسورانه و چشمگیر سارا k۱۸۱ فالوور، را به سمت خود جذب کرده است. همه، این فشن بلاگر مسن اینستاگرام، را با پوششی با رنگ های جیغ و ساختار شکنانه می شناسند. سارا همچنین، به بازی گرفتن قواعد استایل، نیز معروف است.

سارا جین آدامز

سارا جین آدامز

لین اسلِیتر

لین اسلِیتر، این فشن بلاگر شیک و خوش تیپ، با استایلی شیک و همه پسند، برای افراد با سنین های مختلف الهام بخش است. با این که، لین خیلی جسور نیست؛ ولی استایل های کاربردی و چشم نوازی را معرفی می کند؛ او توانسته است؛ K۶۵۹ فالوور را به سمت خود جذب نماید. لین، رژ لب قرمز و عینک آفتابی را دوست دارد؛ و این دو از آیتم های مورد علاقه ی او محسوب می شوند. این بلاگر ساکن نیویورک است؛ و در دانشگاه فوردهام، نیز به عنوان استاد خدمات اجتماعی مشغول به فعالیت است.

لین اسلِیتر

لین اسلیتر

هلن روت وینکل

هلن روت وینکل، یک فشن بلاگر آمریکایی است. استایل رنگی و پرزرق برق این بلاگر آمریکایی، ۳.۸ میلیون فالوور اینستاگرام را به خود جذب کرده است. هلن با داشتن ۸۸ سال سن، جسورانه و بی باک، به جنگ با کلیشه های ذهنی رفته است. هلن این چهره ی معروف، هرگز لباس هایی را که برای سنین بالا مناسب هستند؛ به تن نخواهد کرد.

هلن روت وینکل

هلن روت وینکل

پَتی گیبنز

پَتی گیبنز، یک فشن بلاگر ۶۲ ساله ی آمریکایی است. پَتی، استایل خلاقانه ی خود را با سبک های وینتج و مدرن ترکیب می کند؛ و آن را به نمایش می گذارد. این بلاگر معروف آمریکایی، پوشش هایی را که کلیشه ها را برای زنان مسن تعریف کرده اند؛ کنار گذاشته و با استایل جوانانه و دلنشین خود، K۱۶.۲ فالوور را به سمت خود متمایل ساخته است.

پَتی گیبنز

پتی گیبنز

دوری جیکبسن

در معرفی ۵  فشن بلاگر مسن  اینستاگرام، به دوری جیبکسن می رسیم. استایل دوری جیکبسن، آنقدر امروزی و شیک است؛ که باور این قضیه که دوری ۸۲ سال سن دارد کمی سخت است؛ و همه فکر می کنند که سن او بسیار کمتر است. این فشن بلاگر مسن اینستاگرام، همراه عکس هایش توصیه های آموزشی هم در اختیار فالوورهایش قرار می دهد. تعداد فالوورهای دوری، K۴۳.۹ است. این بلاگر ۸۲ ساله، از تست کردن ترندهای جدید هیچ ترسی ندارد. این بلاگر ساکن لاس وگاس می باشد.

دوری جیکبسن

دوری جیکبسن

شما استایل کدام  فشن بلاگر مسن اینستاگرام را می پسندید؟ انرژی و حس حال کدام یک، از این افراد معروف و شناخته شده برای شما الهام بخش است؟ در این مطلب تلاش کردیم تا از طریق معرفی ۵ فشن بلاگر مسن اینستاگرام، در روحیه ی افراد مسن تاثیر مثبتی بگذاریم. زیرا برخی از افراد با افزایش سن امید و روحیه ی خود را به زندگی، از دست می دهند؛ و فکر می کنند که پوشیدن لباس های خاص با رنگ ها و طرح های روشن فقط برای جوانان است. اینستاگرام، بستری را ایجاد می کند؛ که با افراد مسن زیادی آشنا شوند؛ و از روحیه ی آن ها الهام گرفته و از پوشش آن ها به عنوان الگو استفاده کنند.

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه