امام زمان قلابی این بار در هرات رونمایی شد

5 سال پیش
امام زمان

طبق خبر های اعلام شده، این بار در غرب افغانستان  یعنی هرات فردی خودش رو جایگزین امام زمان می داند و بر طبق این ادعا، این فرد در بازایشگاه به سر می برد.

ادعای امام زمان بودن

رئیس بخش حج در هرات گفته است که او در تایخ ۵ مرداد ۹۸ توسط نیروهای امنیتی در افغانسان گرفته و روانه زندان شده است. او مدعی شده است با حضرت علی در ارتباط است و رفیق جون جونی او نیز هست و با گل و بلبل، درخت و مورچه ها حرف می زند. خلاصه که میگه که دستم هم شفا میده و جون افراد زیادی را نجات دادم(ولی داداچ شرمنده ها، فکر کنم قرص ها تو نخوردی!)

یکسری دیگه هم میگه که همه ی حاج خانوم ها برای دعاخوانی نزد من می آیند و نه تنها از آنها پولی نمی گیرم، بلکه تازه یک پولی هم به آنها می دهم(حاجی جون مادرت بیا و بیخیال این خزعبلات شو)

همچنین بخوانید،  علیرضا خمسه در نقش زن همراه با نیما کرمی

آزمایش های زیادی روی این فرد صورت گرفته و مشخص شده که از نظر روانی کاملا سالم هست، حالا در نظر دارند که یکسری آزمایش های دقیق تر روی این فرد انجام دهند تا ببینند آیا این مادر مرده شفا پیدا میکنه یا نه!

همینجور گوله گوله امام زمان در هرات ظهور می کند و به گفته مسئولین این برای دومین بار است که کسی مدعی شده که آقا من امام زمان هستم، خدمتتون عارضم که که اگر یکی، زرتی  گفت من امام زمان هستم، شما هم زود باور نکنید، همین چند مدت پیش بود که یک رزمی کار هم در ایران خودش را جایگزین امام زمان زده بود. در حقیقت از قدیم الایام تا به امروز چنین مشکلاتی همواره با انسان ها همراه بوده و هنوزم هست. ممنون که تا انتهای این خبر همراه ما بودید، نظرات خودتان را در این باره با ما درمیان بگذارید.

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه