از کلیک بانک چه می دانید؟

3 هفته پیش
کلیک بانک

امروزه بسیاری از مردم، به کسب درآمد از طریق این سایت فکر می کنند. وب سایت کلیک بانک یک فروشگاه آنلاین است و به بیش از ۲۰۰ میلیون مشتری در تمام دنیا خدمات عرضه می کند. همچنین دارای بیش از ۴۰۰۰ محصول گوناگون است. قابلیت های این وب سایت در کنار بازاریاب ها به تولیدکنندگان محتوا، کمک می کند تا بتوانند مشتری های خود را پیدا کنند. این پلتفرم در سطح جهانی بیشتر از شش میلیون تولید کننده محتوای دیجیتال را به بازاریاب های مرتبط معرفی می کند. (Affiliate Marketers (

وب سایت کلیک بانک همراه با شبکه های وابسته فعالیت می کند. نتیجه این فعالیت، تسهیل خدمات موجود در سایت مثل: افزایش بازدید، ویدیو، موسیقی، انجام تبلیغات برای کتاب های الکترونیک (ebooks)، کلاس های آنلاین و… می باشد.

کسب درآمد از کلیک بانک

برای کسب درآمد از طریق این پلتفرم دو راه اساسی وجود دارد:

  1. راه اول: تولید کردن محصولات. تهیه لیستی از آنها و در نهایت مرحله جذاب فروش محصولات.
  2. راه دوم Affiliate Marketing: در ایران به این روش{سیستم همکاری در فروش یا افیلیت مارکتینگ}می گویند. شما برای تبلیغات و پیدا کردن مشتری، دستمزد دریافت می کنید. به عبارتی شما با سرمایه گذاری بر رو محصولات دیگران، ساخت لیستی از کالا هایشان و قابلیت ها و خدماتی که عرضه می کنند؛ به درآمد می رسید. نرخ کمیسیون موجود در سایت کلیک بانک در ایران و جهان فوق العاده است. فروشندگان توانایی این را دارند که نرخ کمیسیون خود را در محدوده ۱تا ۷۵ درصد تعیین کنند.

 

کلیک بانک ابزاری برای تقویت فروش

راز های در مورد فعالیت در   Click Bank

  • این وب سایت می تواند شما را به شبکه بازاریابان وابسته خود معرفی کند. در نتیجه فرصت های شغلی متعددی برای شما مهیا می شود.

شما به عنوان مالک یک محتوا توانایی این را دارید که محصول خود را به پایگاه داده کلیک بانک اضافه کنید. این پلتفرم، مدیریت فرایند فروش و تسویه حساب را به عهده می گیرد.

  • کلیک بانک در واقع یک بستر تجارت الکترونیک، برای افرادی که تولید محتوای دیجیتال انجام  می دهند است. این وب سایت یک بازار تجاری Marketplace  ( جایی که فروشندگان متعدد، به مشتریان محصول عرضه می کنند)است.

نحوه فروش محصولات در ایران

ثبت نام در کلیک بانک نیازمند احراز هویت و ثبت مدارک است.متاسفانه به دلیل تحریم امکان ثبت نام ایرانی ها در این سایت، به صورت مستقیم وجود ندارد. البته برای این مشکل هم راهی وجود دارد.مجموعه جک بلک در این راه همراه شماست تا اکانت شما را تهیه کند.

کلیک بانک روند معرفی خدمات و محصولات را برای شما آسان می کند. برای این که در وب سایت تبدیل به یک فروشنده شوید، باید مبلغ  ۴۹٫۹۵ پرداخت کنید؛ تا حساب کاربری تان فعال شود.

بعد از آن که در سایت ثبت نام کردید؛ می توانید لیستی از خدمات و محصولات خود تهیه کنید. در نهایت درصد کمیسیونی که حاضرید به سایر بازاریاب ها  پرداخت کنید را مشخص کنید.

کلیک بانک شانس فروشتان را چند برابر می کند

اگر می خواهید بازدید کنندگان صفحه شما تبدیل به مشتری شوند، صفحه فروش شما باید جذاب و با هدف فروش جهت دار، دیزاین شده باشد. همچنین محتوای آن باید شفاف و مشخص باشد. اگر به این نکات دقت نداشته باشید؛ صفحه شما و ترافیک بالای سایت تغییری در میزان درآمد شما ایجاد نمی کند. اولین جایی که فروشندگان، ترافیک را به آن هدایت می کنند صفحه فروش است.

محتوای این صفحه باید با دقت طراحی شود، چرا که در غیر این صورت بازدیدکنندگان طی مدت کوتاهی صفحه شما را ترک می کنند.

بهترین دیدگاه نسبت به این سایت ، این است که آن را به عنوان یک شتاب دهنده بازدید و ارتقای فروش نگاه کنید. شاید شما نتوانید ۷۰۰۰۰۰ کتاب صوتی را در کوتاه ترین زمان ممکن به فروش برسانید؛ اما کلیک بانک با هدایت کردن بازدیدکنندگان بیشتر به وب سایت بیزنس شما، از طریق بالا بردن ترافیک ، شانس فروش تان را افزایش می دهد.

بازاریابی محصولات کلیک بانک

بازاریابی در click bank

بلافاصله بعد از ثبت نام در کلیک بانک به عنوان یک رابط و بازاریاب، شما می توانید محصولاتی که مد نظرتان است را موجود کنید. همچنین شما می توانید محصولات خود را بر اساس نوع و درصد کمیسیون فیلتر کنید؛ چرا که این سایت بیش از ۴۰۰۰ محصول منحصر به فرد دارد. فیلتر کردن محصولات به بازدیدکنندگان این امکان را می دهد، که محصول مد نظر خود را راحت تر پیدا کنند.

چگونه برای محصولات خود در کلیک بانک تبلیغات کنیم؟

بهتر است برای بازاریابی در این پلتفرم یک سایت داشته باشید. شما باید در سایتتان محصولاتی شبیه به آنچه قصد دارید در کلیک بانک ترویج دهید، بفروشید. البته اگر وب سایت ندارید، باز هم راهی برای بازاریابی محصولاتتان وجود دارد.

کسانی که وب سایت ندارند چگونه در کلیک بانک تبلیغ کنند؟

اگر هنوز وب سایت ندارید وردپرس به کمک شما می آید و نمونه ای رایگان از سیستم مدیریت محتوا (CMS) و وب سایت را به شما می دهد. شما با یاری آن می توانید با سرعت زیادی به تولید مقالات و محتوای جذاب بپردازید. می توانید محتوایی جذاب و ترغیب کننده برای مخاطب بسازید و زمانی که مخاطب شیفته محصول شما شد، محصولی که در کلیک بانک دارید را به مخاطب عرضه کنید. روش دیگر بازاریابی، ایجاد یک خبرنامه ایمیلی آنلاین است؛ به کمک آن می توانید محصول مد نظر خود در کلیک بانک را به مخاطب عرضه کنید.

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه