کشتی گیر اهریمنی در دنیای کشتی کج چه کسی است؟ | The Fiend

5 سال پیش
اهریمنی

در سامر اسلم ۲۰۱۹ نسبت به پی پر ویو های برگزار شده کمپانی WWE، جذاب تر بوده و بیشتر تماشاچیان از شو برگزار شده راضی بودند. یکی از مهم ترین و بهترین اتفاقی که در این پی پر ویو افتاد، ورود شیطانی و اهریمنی بری وایت بود. در این مقاله در مورد بری وایت بیشتر صحبت می کنیم.

همچنین بخوانید، ده تا از سنگین وزن ترین کشتی کج کاران جهان | غول های کشتی کج

The Fiend یک کشتی گیر اهریمنی

۱۸ دسامبر ۲۰۱۸ بری وایت در توییتر خودش، توییت های عجیبی نوشته بود از جمله این که : من خدا نیستم، هیچ وقت هم نبودم، ببخشید که گفتم، اشتباه می کردم، الان خدای واقعی و تمام قدرت هاشو میشناسم. حس می کنم برای تمام شرارت هایی که باعثشون شدم، بخشیده شدم، حالا روحم پاک است، ذهنم پاک است، متوجه هستم چه اشتباهی کردم و آن چه بلایی سرم آورده است که همشو ازم گرفتند.

اهریمنی

بری ادامه داد: خیلی چیز ها رو باید درست کنم، فهمیدم که مریض بودم، ذهنم مثل بقیه کار نمی کرد و گم میشدم و به جاهای غیر واقعی چنگ می زدم. سفر بعدی من، برای پیدا کردن ندای درونم خواهد بود، این یک خداحافظیست. وی در آخرین توییتش گفت: از همه کسانی که عاشق ما بودند و حمایت کردند، تشکر می کنم،  ما ازشون می خوایم که بهمون ایمان داشته باشند. من به زمین آمده ام تا درستش کنم و تغییرش بدم و من تا وقتی این کار رو نکنم، نمی میرم، خداحافظ برادران و خواهران من، این سفر خیلی مونده تا تموم شود.

تحلیل توییتر بری وایت

اگر به این سه توییتی که بری وایت در توییترش توییت کرده بود، دقت کنیم، متوجه میشیم استارت ساخت کاراکتر جدید برای بری وایت در دسامبر ۲۰۱۸ کلید خورده بود. همچنین سبک حرف زدنش تو مایه های نصیحت و از دنیا رفتن بود. همچنین بری وایت ادعای خدایی می کرد که در این ادعاش از این اظهاراتش پشیمون است و الان می بینیم که طرفدار و یا خود شیطان شده است. به هر حال ۲۲ آپریل ۲۰۱۹ بری وایت بعد از یک غیبت طولانی، ویدیویی را ازش منتشر کردند و ابتدا همه گفتند که این چه بساطی هست راه انداخته و کاراکتر جدید بری وایت دلقک است و مثل تغییر کاراکتر کشتی گیران دیگه ، این تغییر هم فاجعه است اما بعد به مرور زمان مشخص شد که تو دل این برنامه که کودک پسند است، اهریمنی نهفته است که قرار است در رینگ خیلی ها رو جر بدهد.

بلاخره اون روز فرا می رسد که مسابقه ای با Finn Bálor در سامر اسلم داشته باشد. بری وایت با تم موزیک جدیدش وارد می شود و این موزیک جدید، ریمیکس موزیک قدیمی بری وایت هستش که توی این ورودش، تماشاچیان با این موزیک هم به خوبی توانستند ارتباط برقرار کنند و چراغ های موبایلشان را روشن کردند.

فانوس کشتی گیر اهریمنی

بری وایت فانوس به دست وارد می شود اما این فانوس سر کاراکتر قدیمی بری وایت است و اگر نگاه دقیقی به این فانوس بندازید، می بینید که واقعا برای ساخت این فانوس وقت گذاشتند و از چشمای ماسک نوری به بیرون نمی زند و حتی دسته فانوس از موهای بری وایت ساخته شده است. همچنین زمانی که بری وایت وارد شد، از اسم بری وایت استفاده نشده و تنها اسم د فیند به نمایش گذاشته می شود.

همچنین بخوانید، رومن رینز سرطان خون دارد؟ – خداحافظی رومن رینز از دنیای کشتی کج

بری وایت

حذف نام بری وایت

شاید به این معناست که قرار است نام بری وایت حذف بشود و از این به بعد فیند رو جایگزین بری وایت کنند. برسیم سراغ ماسک د فیند، این ماسک حواشی زیادی را به همراه داشت که گویا ۲۰ طرح متفاوت برای این ماسک طراحی شد تا تبدیل به چیزی بشه که الان می بینیم. همچنین خیلیا می گن این ماسک شبیه ماسک جوکر نیز هست. بعد از که این مسابقه به پایان می رسد، زمانی که بری وایت می خواست سالن رو ترک کند، روی استیج مشابه آندرتیکر به عقب نگاه کرد، به نظر شما آیا این حرکت د فیند یک پیغام به آندرتیکر بوده است؟

ماسک

آیا ما در آینده مسابقه ای رو بین آندرتیکر و د فیند خواهیم دید؟ با تمام ری اکشن های مثبتی که کمپانی WWE دریافت کرد با این حال توی این فکر هستند که این شخصیت رو سانسور کنند. به همین خاطر کمپانی WWE در یوتیوب، ویدیوی رسمی د فیند رو به صورت سانسور شده قرار داده است. به نظر شما آیا کمپانی WWE بری وایت یا همان د فیند رو محدود می کند و ما به اون شکلی که در سامر اسلم شاهد آن بودیم، نخواهیم دید؟

بری وایت

هر چند صحبت هایی شده که فانوس سر بری وایت از ورود د فیند حذف نشود اما در حد حرف است و حتی خیلی از افراد گفتند که این شانس برای بری وایت نیست و آنقدر تم ورودش قشنگ و زیبا بود که حتی میشه گفت این شانس برای کمپانی WWE است که دوباره به اوج برگردد. شما چه اطلاعات دیگری راجب کاراکتر اهریمنی یعنی د فیند(بری وایت) دارید؟ حتما نظرات خودتان را در این باره با ما در میان بگذارید.

3
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

3 دیدگاه

 • R K O
  04 مارس 2020

  نظر من بری وایت(د فیند)با بری وایت قدیمی فرغ دارد.
  ۱۰۰٪با ماسکش یک شخصیت فوغ احریمنی ساخته اند.
  وشاید با بقیه ی کشتی گیران فرغ کند.
  اکنون که شما ین نظر را می خوانیدبری وایت کمربند یونیورسال را به گولدبرگ باخت.????
  و الان با جان سینا در رسلمنیا مسابقه دارد.

 • ری میستریو
  24 آوریل 2020

  من الان متوجه شدم که بری وایت یا د فیند یه احریمن واقعی هست چون جان سینا رو خفه کرد! خودم خفش میکنم

 • فیند(شیطان)
  10 ژوئن 2021

  بهترین کشتی گیر جهان فیند هست در بازی هایش این افراد را شکست داده است(ست رالنز_بران استرومن فین بالر)من از فینشرفیند خیلی خوشم میاد که اسمش مندیمنکلا هستش که این سایت فقط چرت و پرت درباره فیند گفته شما حتی نام فینشر فیند رو هم نمیدانید