زیباترین زنان جهان در کدام کشور ها قرار دارند؟ – برزیل در صدر

4 سال پیش
زنان جهان

در این مقاله از کشور هایی که زیباترین زنان جهان را دارند. آشنا خواهید شد.

۱۰- آمریکا

با وجود این که آمریکا یکی از کشور های چاق محسوب می شود ولی نباید از یک نقطه گذشت که آمریکا و فرانسه بزرگ ترین تولید کننده ی لوازم آرایشی هستند و بهترین کشور برای انجام عمل های زیبایی در دنیاست. دختران لس آنجلس و میامی در دنیا معروف هستند، با این وجود، زیبایی بسیاری از آمریکایی ها مصنوعی هستند.

همچنین بخوانید، دانلود و تریلر فیلم موزیکال A Star Is Born

زنان جهان

۹- آنگولا

زیباترین دختران آفریقا مربوط به آنگولا هستند. یکی از مسابقاتی که زیباترین دختران را انتخاب میکنند، یکی از این کشور ها آنگولا بود. شارام دنیز از زیباترین دختران در همین کشور است. به همین دلیل است که آنگولا را ملکه ی زیبایی آفریقا می دانند.

زنان جهان

۸-لبنان

کمتر کسی پیدا می شود که قبول نداشته باشد که زیباترین دختران خاورمیانه و عرب در اینجا زندگی می کنند. با وجود جنگ های متعدد و نبود خوراک مناسب مانند کشور های اروپایی در این کشور، زنان زیبایی خودشان را حفظ کردند. با سفر به لبنان تردید های شما برای دختران لبنانی برطرف خواهد شد.

زنان جهان

۷-اوکراین

تا حالا فکر کردید که چرا مردان از کشور های مختلف اروپایی برای پیدا کردن همسر آینده خود به اوکراین سفر می کنند. جواب این سوال این است که زنان اوکراینی، زیبایی بدنشان را از اولویت های زندگی شان می دانند و آنها از جذاب ترین زنان کل اروپا هستند.

زنان جهان

۶- کلمبیا

شاید همه ی آن ها شبیه صوفیا ورگارا نباشند ولی دست کمی هم از او ندارند. دختران کلمبیایی به بدن منحنی و کشیده معروف هستند. یادتان باشد هنگام عبور از خیابان های کلمبیا خودتان را کنترل کنید.

زنان جهان

۵-ونزوئلا

دختران ونزوئلا نیاز به تعریف و تمجید کسی ندارند، بیشترین برندگان زیباترین دختران جهان هم از آن، این کشور است. بزرگترین صنعت ونزوئلا بعد از نفت، عمل های زیبایی است. هر کشور به یک چیز افتخار می کند و کشور ونزوئلا به زیبایی دخترانش، طبق نظر سنجی های منتشر شده، بیشتر دختران این کشور وقت خودشان را صرف زیبایی می کنند. عبور از خیابان های کاراکاس آن هم در بعد از ظهر های همیشه گرم این کشور، به بیماران قلبی توصیه نمی شود.

زنان جهان

۴- سوئد

بعد از اسلواکی ها، سوئدی ها زیباترین دختران بلوندی محسوب می شوند. زنان سوئدی تمام معیار های یک زن زیبا را دارند(البته بدون هیچ گونه عمل و کاملا طبیعی)

زنان جهان

۳- اسلواکی

اکثر مردانی که فکر می کنند زنان قد بلند چشم آبی، سوئدی هستند، سخت در اشتباه هستند. اسلواکی ها از این نظر بی رقیب هستند. اکثر زنان این کشور حتی نیاز به لوازم آرایشی هم ندارند.

زنان جهان

۲- روسیه

بعد از برزیل روس ها بیشترین تعداد دختران زیبا رو دارند. تعداد زیبا رویان روس غیر قابل شمارش است. تقریبا تمام دختران این کشور برای خود یک مدل هستند. ایرینا شایک مدل افسانه ای از این کشور است. بهترین زیبایی مسکو، دختران این کشور هستند.

زنان جهان

۱-برزیل(زیباترین زنان جهان)

در آخر هم شماره یک، برزیل، تا حالا با خودتان فکر کردید که چرا از هر دو سوپر مدل دنیا یکی از آنها برزیلی است. چون زیبایی در ژن دختران برزیل قرار دارد. برزیلی ها بهترین میکس ژنتیکی دنیا رو دارند که باعث شده نه تنها صورت، بلکه زیباترین بدن های دنیا رو هم داشته باشند. با این وجود هر روز بر روی اندام خود کار می کنند. به هر فشن شویی هم که بروید امکان ندارد که در آن دختر برزیلی پیدا نکنید.

زنان جهان

و اما نظر شما چیه؟ شما دوست دارید به کدام کشور مهاجرت کنید؟ به نظر شما زیباترین زنان جهان در کجا قرار دارند؟ نظرات خودتان را در این باره با ما درمیان بگذارید. سایت ما جفت هیچ

منبع: جفت هیچ

‫0/5 ‫(0 نظر)
0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

بدون دیدگاه