دانلود و تریلر فیلم موزیکال A Star Is Born

A Star Is Born

A Star Is Born یک خبر خوب برای مخاطبانی است که طرفدار فیلم های موزیکال هستند . فیلم  A Star Is Born یا همان  ” ستاره‌ای متولد شده است ” یک داستان عشق ، شکست ، شهرت و حسادت را در کنار یکدیگر به نمایش می گذارد ، که خوشبختانه  توانسته در سال ۲۰۱۸ بسیار موفق عمل کند . با نقد و بررسی جفت هیچ همراه باشید .

  • ژانر : درام و عاشقانه
  • زمان : ۱۳۶ دقیقه
  • کارگردان : Bradley Cooper
  • نویسنده : Eric Roth ، Bradley Cooper

A Star Is Born

فیلم  A Star Is Born در ۹ شهریور سال ۱۳۹۷ اکران شده است و لازم به ذکر است که بیان کنم این فیلم توانسته رتبه یازدهم را در لیست بهترین آثار سینمایی سال ۲۰۱۸ از آن خود کند .

A Star Is Born

داستان A Star Is Born بسیار منسجم و قدرتمند است که  سر و صدای زیادی را به همراه داشته است و عده ی زیادی را به تماشای خود ترغیب کرده است  . جک و الی دو انسان از جایگاه متفاوت اجتماعی هستند که ارتباطشان با یکدیگر در طول فیلم دست خوش تغییرات فراوانی می شود و هنر کوپر ، در کارگردانی فیلم  این بوده که روند این تغییرات را بسیار آرام و با جزئیات ریزی روایت می کند تا جایی که ما می توانیم با دو شخصیت اصلی داستان کاملاً ارتباط ذهنی نزدیکی برقرار کرده و نسبت به رفتارشان در طول فیلم واکنش های متفاوتی نشان دهیم . الی( نقش زن ) به عنوان پیشخدمتی که جک به او علاقه مند شده و فرصت دیده شدن در اختیارش قرار داده می شود ، اما شهرت شخصیت متفاوتی را برای او رقم می زند که  در مواجه با آن رفتارهایی را پیش می گیرد که جک خیلی تمایلی برای ارائه چنین شکل و شمایلی از او در مقابل دوربین ندارد .این چند جمله کوتاه درباره ی روند داستان فیلم ،فکر کنم اینقدر ها جذاب باشد که شما را حتی برای یک بار هم که شده به تماشا وادار کند .

A Star Is Born

داستان فیلم ،به‌ خصوص در چهل دقیقه پایانی ، حول محور شخصیت و اتفاقات جکسون(نقش اصلی مرد) می‌چرخد که  مخاطب می تواند احساس همدردی بیشتری را با او حس کند.

خوشبختانه متیو لیباتیک، فیلم ‌بردار A Star Is Born به ‌خوبی توانسته است با گرفتن نماهای نزدیک و پر زرق ‌و برق ، فضایی غنی را برای مخاطب به نمایش بگذارد . فیلم ‌برداری عالی وی تأثیر به ‌شدت زیادی در افزایش جذابیت سکانس‌های خوانندگی گاگا و کوپر گذاشته است . قوی ‌ترین بخش فیلم هم ابزار موسیقی آن است و همچنین  آهنگ‌هایی که گاگا و بردلی کوپر اجرا می‌کنند بسیار دلنشین و دلنواز هستند و ارزش بار ها شنیدن را دارند .

A Star Is Born

ستاره‌ای که در واقع درون این فیلم ، واقعا متولد شده ، همان بردلی کوپر است که اولین کار خود ، به عنوان کارگردان را به خوبی انجام داده و موفیقت زیادی را با اکران این فیلم  به دست آورده است .

صحنه های کوتاهی از این فیلم را تماشا کنید .

برای دانلود مستقیم A Star Is Born  با کیفیت های مختلف بر روی  کلمه اینجا کلیک کنید .

0
نویسنده مطلب زهرا ملک زرقانی

بدون دیدگاه