اولین تریلر WWE 2k20 رونمایی شد + تاریخ عرضه

5 سال پیش
WWE 2k20

 پیش نمایش WWE 2k20 این بار در یک پارتی

اولین تریلر WWE 2k20 معرفی شد. در این ویدیو، کشتی گیران معروفی در این تریلر حضور دارند. از جمله این کشتی گیران می توان به هالک هوگان، شان مایکل، Braun Strowman، پل هیمنت، استون کلد، شیمس، رومن رینز و… اشاره کرد که در این پارتی حضور دارند.  از قرار معلوم در این مهمانی شاهد حضور کشتی کج کار زنی، یعنی بکی لینچ هستیم که پس از صحبت با یکی از کشتی گیران، رینگ مسابقات نشان داده می شود که تنها چند ثانیه ای از بازی WWE 2k20 به نمایش در می آید.

در این بازی، دو تصویر برای WWE 2k20 عرضه شده است که اولین تصویر مربوط به براک لسنار است و عکس دوم هم مربوط به بایلی قهرمان زنان جهان می باشد.

WWE 2k20

WWE 2k20

همچنین بخوانید، بررسی ویدیویی بیوگرافی راک | دواین جانسون

بازی ۲k20 می تواند یک بازی سراسر هیجان را یدک بکشد که شما می توانید به صورت چند نفره به مبارزه بپردازید. همچنین در این بازی، بخش MyCareer وجود دارد که یکی از بخش های جالب این بازی می باشد که شما به صورت یک کشتی گیر مستقل فعالیت خواهید کرد.

تاریخ عرضه بازی WWE 2k20

بازی کشتی کج یکی از محبوب ترین بازی ها، مخصوصا برای کسانی که کشتی کج را دنبال می کنند، می باشد. این بازی هر سال مثل سایر بازی های ورزشی فیفا و پی اس در قالب تعدادی از سوپراستار ها عرضه می شود. WWE 2k20 بر روی پلتفرم های ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و کامپیوتر در دسترس قرار می گیرد. این بازی قرار است در ۲۲ اکتبر یعنی مهر ماه ۹۸ عرضه شود. باید منتظر شد و دید که چه قابلیت های جدیدی به این بازی اضافه شده است.

همچنین بخوانید، ۲۰ کشتی کج کاری که ترک تحصیل کردند اما موفق هستند!

همچنین بخوانید، مقایسه گرافیکی بازی کشتی کج از سال ۱۹۸۹ تا ۲۰۱۹

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه