راز های رسیدن به ثروت از نگاه کوین ترودو قسمت چهارم : کتاب خواندن

3 سال پیش

با قسمت چهارم از راز های رسیدن به ثروت از نگاه کوین ترودو همراه ما باشید. در این مقاله، کتاب خواندن، گوش دادن به فایل های صوتی، شرکت در سمینار و ده درصد را بررسی خواهیم کرد، با ما همراه باشید.

کتاب خواندن

راز خیلی زیبا، قشنگ، جذاب و فوق العاده که می خواهم برای شما بیان کنم، رازیست که می گوید برای موفق شدن باید کتاب بخوانید، کتاب خواندن به همین سادگی! یکی از دوستانم در این زمینه، یک حرف خیلی جالب می زند، او یک حرف خیلی تاثیر گذار زد و گفت: چیزی که شما میشید بر اساس افرادی است که می بینید و کتاب هایی است که می خوانید. یک لحظه بهش فکر کنید، آن فردی که شما بهش تبدیل می شوید بر اساس افرادی است که می بینید و کتاب هایی که می خوانید و افراد فقیر این رو درک نمی کنند، افراد فقیر درک نمی کنند که کتاب خواندن یک جز بسیار مهم از موفقیت است کتاب خواندن ارزش و اهمیت بسیار بالایی دارد و دیده شده که افراد بسیار موفق، مطالعه ی بسیار زیادی دارند.

همچنین بخوانید، راز های رسیدن به ثروت از نگاه کوین ترودو قسمت دوم : هدف مشخص

کتاب هایی که باید بخوانید

در واقع بگذارید اینجوری بهتون بگم: موفق ترین افرادی که من در زندگی می شناسم، همیشه باهاشون کتاب هستش، هر جایی که برن، در کتابخانه، در هواپیما، در ماشینشون و… آنها همیشه یک کتاب همراه خودشان دارند و این چیزی است که افراد فقیر درک نمی کنند. حالا می خوام چند تا کتاب بسیار بسیار خوب رو بهتون معرفی کنم که باید آن را بخوانید، تاکید می کنم باید بخونیدشون:

اولین کتاب راز های موفقیت در شانزده بخش اثر ناپلئون هیل، دومین کتاب، درخواست کن، دریافت کن، سومین کتاب جادوی بزرگ فکر کردن، چهارمین کتاب جادوی باور کردن، پنجمین، تو رو اون بالا می بینم اثر زید زیگلر، کتاب ششم برو و بگیرش، کتاب بعدی، کتاب بسیار بسیار معروف راز، کتاب بعدی کتاب رابرت کیوساکی پدر پولدار، پدر فقیر، این ها کتاب هایی هستند که شما باید مطالعه کنید و در واقع اگر بخوام با اهمیت ترینش رو بگم، کتاب اول اثر ناپلئون هیل هستش که شما باید باید آن را مطالعه کنید که این یک امر بسیار بسیار ضروری است و جالبه که شما باید بارها آنها را بخوانید، شاید باورتان نشه ولی من هر کدام از این ها رو حداقل بیست بار مطالعه کردم.

در واقع این ها، کتاب های کتابخانه اصلی من هستند و بار ها و بارها آنها را می خوانم، من با اینکه به موفقیت و ثروت رسیدم باز هم بارها و بارها کتاب ها را می خوانم. بنظر من شما هم باید بارها و بارها این کتاب ها را بخوانید.

گوش کردن به فایل های صوتی

راز بعدی این است که به فایل های صوتی خوب گوش کنید. فایل های صوتی که در اختیار شما قرار گرفته می شود، اطلاعاتی که از طریق صدا به گوش شما می رسد و گوش کردن به فایل های صوتی به صورت مداوم بسیار بسیار با اهمیت است و اگر بخواهید دلیلش رو بدانید، الان خدمتتون عرض می کنم، یادتان هست که بهتون گفتم شما باید تعادل افکار و فکر هایتان را نگه دارید. گوش دادن به فایل صوتی و خواندن کتاب، باعث می شود که فکر شما در مسیر درستی قرار بگیرد و آن فکر کردن و نگرش مثبت در شما زنده بماند.

همچنین بخوانید، ۲ راز رسیدن به ثروت از نگاه کوین ترودو : آموزش، تغییر پذیری

بمباران انرژی منفی

می دانید ما به صورت روزانه توسط افراد زیادی پالس های منفی دریافت می کنیم، بمباران افسردگی و چیز هایی که باعث ناراحتی می شوند، بمب باران چیز هایی که به صورت خودآگاه و ناخودآگاه به ما می رسد و ما رو فقیر نگه می دارد. اینقدر این اطلاعات زیاد هستند که طرز تفکر ما رو عوض می کنند. این بمب باران اطلاعاتی که می شوید ذهن و باور شما رو تغییر می دهد.

اما نمی توانید دست از فکر کردن بردارید یا فکر نکنید بلکه باید آنها رو با چیز های خوب تعویض کنید. باید الگو های خودتان را عوض کنید و همانطور که آنها از خارج به شما تاثیر می گذارند، این ها هم باید شما رو عوض بکنند. پس باید هر روز کتاب بخوانید هر روز باید به فایل های صوتی گوش کنید تا الگو های ذهنی شما عوض بشود. ازتان می خوام که هر روز کتاب بخوانید، هر روز به فایل های صوتی گوش دهید.

باور کنید منم همیشه همین کار رو انجام می دهم، من هر روز دارم این کار ها رو تکرار می کنم تا مغز خودم رو سالم و تازه نگه دارم به بادیگارد من نگاه کنید بادیگارد من عضلات بسیار قوی دارد. اون باید این عضلات رو قوی نگه دارد باید هر روز به باشگاه برود تا از من محافظت کند وگرنه من اخراجش می کنم. بعضیا فکر می کنند که اون نیازی ندارد، بدن به این قشنگی، نه! تمرین کرده تا بدن به این زیبایی و قشنگی رسیده است. منم اگر هر روز تمام چیزهای خوب رو به خودم بکشم، بخاطر این است که تمام روز آنها رو تمرین کردم و الان هم تمرین می کنم. شما تازه اول راه هستید پس باید هر روز و هرروز به فایل های صوتی گوش دهید و کتاب های متفرقه و عالی رو بخوانید.

شرکت در سمینار

راز بعدی این است که افراد موفق همیشه از سمینار ها استفاده می کنند و کسانی که بهشان یاد می دهند رو می پرستند. شرکت در سمینار الزاما این نیست که شما یکسری چیز ها رو از یکسری افراد یاد بگیرید، الزاما به این معنی نیست که شما در یک اتاق باشید، شما در یک اتاق هستید با یکسری افراد که دقیقا عین هم فکر می کنید. یک فضای انرژیک بسیار بسیار مثبت و از همه مهم تر این که شما دارید کاری می کنید که باعث تغییر شما می شود.

شما عملی رو انجام دادید که می خواهید تغییر پیدا کنید. شرکت در این کنفرانس ها بسیار بسیار با اهمیت است. به خاطر این است که شما اولین قدم رو بر میدارید. بخاطر این است که شما بدانید و متوجه شید که دارید برای تغییرتان قدم های بزرگی را بر می دارید و هرچقدر در کنفرانس های بیشتری شرکت می کنید، ذهن خودتان را با کفایت خلق می کنید در واقع به آن کفایت ناخوداگاه بیشتر نزدیک می شوید. پس سعی کنید به کنفرانس های زیادی بروید و در آنها شرکت کنید.

ده درصد

راز بعدی اسمش ده درصد است. افراد بزرگ و موفق همیشه به قانون ده درصد احترام می گذارند. قانون ده درصد رو بزگترین افراد دنیا می گویند. شما باید ذخیره مالی داشته باشید. اگر که می خواهید به یک زندگی موفق و پولدار برسید، برای پولدار شدن شما باید ذخیره داشته باشید. یک نفر می گوید من دو میلیون تومان در ماه درآمد دارم و خب حدث بزنید چی میشه عین دو میلیون تومان را خرج می کند. خب چیزی برایتان باقی نمی ماند که موفق بشید.

شما باید پایین تر از اون سطح زندگی کنی، سطح زندگیتان را باید پایین تر بیاورید تا با ذخیره بتوانید بالاتر بروید. خیلی خب پس یک پیشنهاد براتون دارم و هر سرمایه ای که دارید، هر چیزی رو که به دست آوردید. هر درآمدی که دارید رو ده درصدش رو بزارید کنار و داخل یک جایی قرارش بدید که فعلا نتونید ازش بردارید. اونها رو ذخیره کنید، ده درصد از حقوق و درآمد، خودتان را برای خودتان ذخیره کنید. خیلی ها بر می گردند و می گویند نمی توانند اون ده درصد هم پیش خودشان نگه دارند، من بهت قول می دم، من که یک فرد میلیونر هستم اگر ده درصد رو برای خودت ذخیره کنی، بقیه ی چیز ها خودش حل می شود.

همچنین شما می توانید اطلاعات بیشتر از کووین ترودوو را از اینجا مشاهده نمایید. ممنون که تا انتهای این مقاله همراه ما بودید، نظرات خودتان را در این باره با ما درمیان بگذارید. سایت ما جفت هیچ

‫0/5 ‫(0 نظر)
0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

بدون دیدگاه