قسمت دوم ۲ سریال یاغی با بازی پارسا پیروزفر 

6 ماه پیش
سريال ياغی

در دنیا امروز ما سرگرمی های جدیدی جایگزین سرگرمی های قبلی شده است. در این میان می توان فیلم و سریال را یکی از پرطرفدار ترین سرگرمی های موجود در قرن ۲۱ دانست.

در کشور ما هم با وجود فیلم و سریال های نمایش خانگی اخیرا هیجان مردم برای دیدن این فیلم و سریال ها خیلی بیشتر از قبل شده است. اما جالب است بدانید بیشتر بازدید از این آثار به سریال های نمایش خانگی اختصاص پیدا می کند.

ما در این مطلب به ۳ سریال جدید که اخیرا قرار است منتشر شوند پرداخته ایم. در ادامه شما می توانید خلاصه ایی از داستان این ۳ سریال را بخوانید.

سريال ياغی:

اولین سریالی که قصد معرفی آن را داریم سریالی جدید و پرستاره است. شما می توانید برای دانلود سریال یاغی به سایت ما مراجعه کنید.

سريالی كه در سال ۱۴۰۱ اكران شده است و البته كه در نمايش خانگی شروع به اكران شده است( در فيلمو اكران شده است ولی شما بدون آن كه بتوانيد اشتراك تهيه كنيد به راحتی می توانيد از سايت ما اقدام به تماشا كنيد) سريال ياغی به كارگردانی محمد كارت امروزه بر سر زبان ها افتاده است، اطلاعات دقيقی در رابطه با اين سريال در دسترس نيست و تنها دليل آن پا فشاری مسئولان سريال است كه جذابيت آن افشا نشود، تنها چند بازيگر اين سريال رو نمایی شدن؛ همانند طناز طباطبایی و پارسا پیروزفر و… توجه داشته باشيد كه تهيه كننده اين فيلم در نويسندگی فيلم جذاب و پر ستاره شنای پروانه هم نقش داشته است و رزومه كاری درخشانی را به همراه دارد.( همانطور كه عنوان شد اطلاعات نسبتا دقيقی هم به داستان اين سريال فاش نشده است و به محض درز كردن اطلاعات و داستان اين سريال، می تواني سريعا به سايت ما وارد شويد)

سریال آمستردام

سريال آمستردام:

 دانلود سريال آمستردام ديگر سريال پر آوازه ایی كه است كه امروزه در نمايش های خانگی در حال اكران است، اين سريال به نويسندگی و كارگردانی مسعود قراگزلو ساخته شده است و البته كه خلاصه داستان و ژانر اين سريال بر پايه عاشقانه و اجتماعی است، روايت چند دوست را عنوان می‌ كند كه با داستان های عاشقی سر و كار دارند، بازيگرانی كه در اين سريال حضوردارند هنگامه قاضیانی و مهدی پاکدل و مهدی سلطانی می باشند . سريال آمستردام با توجه به ستاره و بازيگر هایی كه در آن هنرنمایی كردن به اين واسطه توانسته اند كه بر سر زبان ها بيفيتند، توجه داشته باشيد كه اين سريال با توجه به دو مكان فيلمبرداری شده است، اولين صحنه فيلمبرداری آن در تهران صورت گرفته و در قسمت های آخر در شمال كشور فيلمبردای هایی صورت گرفته است شبكه های نمايش خانگی اكران اين فيلم را به زودی ايفا كرده اند.

سریال گواردیولا

سريال پدر گوارديولا:

دانلود سريال پدر گوارديولا به كارگردانی سعید نعمت‌الله ساخته شده است، اقای سعید نعمت‌الله يكی از پر آوازه ترين كارگردان ايرانی است كه سريال های بسيار قدرتمندی را در كارنامه خود قرار داده. نويسندگی و فيلم نامه نويسی اين سريال هم بر عهده خود سعید نعمت‌الله بوده و در حال حاضر دنبال به اتمام رساندن فيلمبرداری ها است.

اين سريال يكی از پر حاشيه ترين سريال هایی است كه هنوز اكران نشده است و البته كه در رابطه با داستان اين سريال اطلاعات دقيقی هم درز نكرده است، و البته موضوعی كه توجه خبرنگاران را بسيار جلب كرده بود دستمزد بازيگرانی است كه در آن ايفای نقش می كنند، توجه كنيد كه بازيگرانی همچون مهران مدیری، حمید فرخ‌نژاد و آرش عدل پرور یا آرش AP در آن ايفای نقش انجام می‌ دهند و البته كه اين مورد به سر تيتر خبر ها تبديل شده است. به عبارتی می توان گفت حماسه ی ‌سريالی در سال ۱۴۰۱ می باشد.

شايعات مبنی بر ۵۰ ميلياردی برای اين سريال هزينه شده است و البته عنوان شده دستمزد مهران مديری در اين سريال دستمزدی برابر ۵/۵ ميليارد دريافت كرده است.

دانلود سريال های روز ايران:

شما با وارد شدن به سايت ما قطعا با ديدن تمامی آرشيو ها مطمئن خواهيد شد كه همه نوع سريال های جديد در سال ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ در سال بارگزاری شده است و شما به راحتی می توانيد آن ها را به صورت قانونی دانلود كنيد، توجه داشته باشيد كه هر سريال مد نظر در سايت به صورت كامل بوده و بدون هيچ حذفياتی.

اگر در رابطه با دانلود سريال ها به مشكل برخورد كرده ايد سريعا می توانيد اين موضوع را با تيم پشتيبانی در ميان بگذاريد، التبه توجه داشته باشيد در صورت بروز مشكل در پرداخت ها هم سريعا به پشتيبانی تيكت دهيد.

اگر به دنبال سريالی هستيد و آن در سايت ما بارگزاری نشده است، سريعا نام آن سريال ها را با ما در ميان بگذاريد تا سريعا شرايط دانلود آن برای شما فراهم شود.

دانلود فيلم جديد ايرانی: فيلم های ايرانی جديدی وارد اكران آنلاين شده اند، همانند ديناميت و گشت سه كه البته هر كدام از اين موارد در سينما های ايران هم در حال اكران هستند، البته ديگر نيازی نيست كه برای تماشا كردن‌ آن وارد سينما شويد و بليط تهيه كنيد،‌كافی است كه به سايت ما وارد شويد و اين فيلم ها را دانلود كنيد.( توجه داشته باشيد كه برای دانلود اين نوع از فيلم  ها بايد به صورت قانونی عمل كنيد و در غير اين صورت ممكن است مشكلاتی به وجود آيد )‌

سال ۱۴۰۱ هم اخبار ضد و نقيضی در باره فيلم های پر آوازه به گوش می رسد ولی اين اخبار ها ممكن است صحت نداشته باشد.

‫0/5 ‫(0 نظر)
0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

بدون دیدگاه