جفت گُل یا جفت هیچ؟! نتیجه خدمات سئو ارزان!

2 سال پیش
خدمات سئو

دریافت خدمات سئو ارزان بهای گزافی است برای کسب‌وکارهایی که بودجه پایینی برای بازاریابی آنلاین خود دارند. اگر به دنبال این نیستید که در نهایت کسب‌وکار شما به هیچ‌وپوچ برسد و با ازدست‌دادن و زمان و هزینه جفت هیچ بیاورید، با قیمت سئو ارزان خداحافظی کنید. «جفت هیچ یا جفت گُل!!»، بستگی به تصمیم نهایی شما برای آینده کسب‌وکارتان دارد.

اگر بودجه کافی برای بازاریابی آنلاین خود را ندارید باز هم با سئو ارزان آینده کسب‌وکارتان را به تباهی نکشید. اگر در ابتدای راه کسب‌وکارتان هستید، اگر از ارزش سئو آگاهید و می‌خواهید برای سایتتان این کار را انجام دهید، حتماً راه دیگری به جز سئو ارزان هم وجود دارد. با ما همراه باشید تا بیشتر این موضوع را بررسی کنیم.

خدمات سئو ارزان = طلای ارزان‌قیمت

هر چیزی بهای خودش را دارد. خدمات سئو هم چنین است. آیا می‌شود طلا ارزان باشد؟ بله می‌شود، به‌شرط آنکه طلا نباشد؛ تنها به رنگ طلا باشد. اگر شما به مزایای سئو اشراف دارید و می‌دانید که سئو چه کمکی به کسب‌وکار شما می‌کند. چطور می‌تواند شانس فروش شما را افزایش دهد، به آگاهی از برند شما کمک کند و عامل مهمی برای موفقیت کسب‌وکار شما باشد.

چطور می‌شود با سئو ارزان به این مهم دست پیدا کرد. اگر شرکتی قیمت سئو ارزانی دارد و نه منصفانه! بدانید که مفت هم نمی‌ارزد. شما با سپردن سایت خود به آن شرکت نه‌تنها به موفقیتی نمی‌رسید بلکه سایت خود را دچار آسیب‌های جبران‌ناپذیری می‌کنید. شاید بپرسید چرا؟

هیچ ارزانی بی‌دلیل نیست!

بله هیچ ارزانی بی‌دلیل نیست. حواستان باشد هرچقدر که پول بدهید همان قدر آش می‌خورید. اگر شرکت سئوای وجود دارد که با هزینه‌های غیرواقعی و پایین برای شما سئو سایت انجام می‌دهد، مطمئن باشید اشکالی در کار است.

این شرکت‌ها ۱۰۰% کیفیت خدمات خود را کاهش می‌دهند. یا از روش‌های مخالف با قوانین گوگل (تکنیک‌های سئو کلاه‌سیاه) استفاده می‌کنند. یا از استراتژی‌های کپی بهره می‌گیرند. یا رفیق‌نیمه‌راه هستند. خلاصه که دلایل زیادی برای این ارزانی به بهای گران وجود دارد.

اگر می‌خواهید در آینده کسب‌وکارتان آسیب نبیند و از راهی که برای انجام سئو سایتتان رفته‌اید پشیمان نشوید حواستان به شرکت  سئوای که به آن مراجعه می‌کنید باشد. زیرا برخی از این شرکت‌ها شرکت‌هایی هستند که:

شرکت‌های سئو که رفیق‌نیمه‌راه هستند!

برخی از این شرکت‌ها که قیمت سئو ارزانی دارند، چند ماهی به بهانه یک سری از بهینه‌سازی‌ها و انجام یک سری‌کارهای ساده وقت پروژه را سپری می‌کنند و از شما پول می‌گیرند. تمرکزی روی نتیجه ندارند آن‌قدر پشتیبانی بدی ارائه می‌دهند تا خودتان خسته شوید و قرارداد را فسخ کنید.

بدترین جای داستان این است که شما هر ماه هزینه پروژه را پرداخت می‌کنید اما چیزی عاید شما نمی‌شود و شما نادیده گرفته می‌شوید. به‌هرحال هزینه همان چند ماه اول را به بهای انجام کارهای ابتدایی و ساده گرفته‌اند و ضرر نمی‌کنند. شما هستید که زمان و مبلغی را ازدست‌داده‌اید. پس ساده‌لوحانه به هرکسی اعتماد نکنید!

شرکت‌های سئو که برای جیب شما کیسه دوخته‌اند!

با شعار «قیمت سئو منصفانه» فریب قیمت ارزان هیچ شرکتی را نخورید! شاید جالب باشد بدانید که این شرکت‌ها اتفاقاً نه‌تنها منصف نیستند بلکه برای جیب شما کیسه هم دوخته‌اند.

آنها با ارائه یک سری خدمات بی‌کیفیت، مثل استراتژی‌های سئو کپی شده، محتوای بی‌کیفیت، بک‌لینک‌های کم‌ارزش به‌ظاهر برای شما سئو انجام می‌دهند. اما نتیجه‌ای برای شما حاصل نمی‌شود که ارزش زمان و هزینه‌ای که پرداخت کرده‌اید را داشته باشد.

شرکت‌های سئو که گوگل را دور می‌زنند!

شرکت‌هایی که خدمات سئو ارزان را ارائه می‌دهند با این وعده که شما را به بهترین نتایج در صفحه اول گوگل می‌رسانند، با شما قرارداد می‌بندند. اما کارشناسان سئو این شرکت‌ها به دلیل بودجه پایین پروژه و اینکه تجربه و مهارت کافی ندارند تنها برای رسیدن به هدف از تکنیک‌های سئو کلاه‌سیاه استفاده می‌کنند.

پروژه سئو را به شما تحویل می‌دهند و شما بی‌خبر از همه‌جا زمانی متوجه می‌شوید که دیگر کار از کار گذشته است و گوگل سایت شما جریمه کرده و شما به قعر نتایج گوگل سقوط کرده‌اید.

شرکت‌هایی که خدمات سئو ناامیدکننده دارند!

شرکت‌های سئو که خدمات ارزان سئو دارند، با کارشناسان سئو غیرحرفه‌ای همکاری می‌کنند. این کارشناسان تحقیقی در مورد آن کسب‌وکار نمی‌کنند و چون تجربه کافی ندارند، یک سری اصول و استراتژی کپی را روی سایت تمام کسب‌وکارها اجرا می‌کنند.

نتیجه ‌این است که سایت شما به‌احتمال بالایی به نتایج موردنظر نمی‌رسد و تنها چیزی که نصیب شما شده است خدمات سئو ناامیدکننده بوده.

خدمات سئو

رسیدن به هیچ‌وپوچ بدون خدمات سئو!

خدمات سئو ارزان می‌تواند به کسب‌وکار شما آسیب بزند. اما آیا این جمله به این معنی است که اگر در ابتدای راه هستیم و بودجه کافی برای سئو سایت خود را نداریم، باید کلاً صورت‌مسئله را پاک کنیم و بی‌خیال سئو شویم؟

قطعاً خیر. زیرا همان‌طور که آشکار است بدون سئو سایت کسب‌وکار شما باز هم محکوم به شکست است. بدون سئو و بهینه‌سازی سایت شما را کسی در گوگل نمی‌بیند و شما در قعر نتایج گوگل برای همیشه مدفون می‌شوید؛ بنابراین راه‌حل چیست؟

اگر بودجه کافی برای خدمات سئو نداشته باشیم راه‌حل چیست؟

اگر برای استفاده از خدمات سئو بودجه کافی نداشته باشید، می‌توانید با سرمایه‌گذاری بر روی آموزش سئو این خلأ را جبران کنید. اگر خودتان یا یکی از کارکنان کسب‌وکارتان شرایط آموزش را داشته باشد، می‌توانید کم‌کم این مهارت را بیاموزید و تکنیک‌ها و موارد لازم را برای بهینه‌سازی سایتتان اجرا کنید.

در ادامه مسیر هنگام بروز چالش‌ها و مشکلات از یک مشاور سئو باتجربه کمک بگیرید و مشکلات سایتتان را رفع کنید. کم‌کم همین بهینه‌سازی موجب بهبود اوضاع کسب‌وکارتان می‌شود. ارمغانی که سئو برای سایت شما به وجود میاورد موجب افزایش فروش و درآمد شما خواهد شد. به‌این‌ترتیب کم‌کم می‌توانید از این درآمد استفاده کنید و سئو سایت خود را به یکی از بهترین و معتبرترین شرکت‌های سئو بسپارید.

نتیجه‌گیری …

بر اساس تجربه چندین‌ساله‌ای که داریم، جمله «سئو هزینه نیست بلکه سرمایه‌گذاری است» را باور داریم. اگر شما هم به آینده کسب‌وکارتان فکر می‌کنید، با سئو ارزان خداحافظی کنید. زمان را فدای آزمون‌وخطا نکنید. با باور به این جمله از اینکه برای خدمات سئو خود هزینه کنید نترسید و بدانید که چندین برابر هزینه‌ای که پرداخت کرده‌اید برای کسب‌وکار خود سودآوری خواهید داشت.

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه