فیلم های جذاب رو رایگان دانلود کن

4 ماه پیش
فیلم های جذاب

فیلم همه چیز همه جا به یکباره Everything Everywhere All at Once 2022

دانلود فیلم Everything Everywhere All at Once 2022 + زیرنویس

داستان فیلم
در فیلم همه چیز همه جا به یکباره : یک زن میانسال مهاجر چینی برای نجات جهان و برقراری تعادل میان جهان های چندگانه و موازی وارد ماجرایی عجیب می شود و…

همه چیز همه جا به یکباره Everything Everywhere All at Once 2022

 درباره فیلم
فیلم همه چیز همه جا به یکباره Everything Everywhere All at Once محصول کشور آمریکا و در ژانر اکشن ، ماجراجویی می‌باشد و به کارگردانی Dan Kwan در سال ۲۰۲۲ ساخته شده است. در فیلم همه چیز همه جا به یکباره بازیگرانی چون Aaron Lazar، Andy Le، Anthony Molinari، Biff Wiff، Brian Le، Chelsey Goldsmith، Craig Henningsen، Dan Brown، Harry Shum Jr.، James Hong و… به ایفای نقش پرداخته اند.

 

انیمه مرد تک مشتی One Punch Man 2015

دانلود انیمه مرد تک مشتی One Punch Man + زیرنویس فارسی

داستان انیمه
در انیمه مرد تک مشتی سایتاما ابرقهرمانی است که فقط به صورت تفریحی دنیا را نجات داده و دشمنانش را فقط با یک مشت شکست می‌دهد و مرد تک مشتی از قدرت زیادش و ضعف دشمنانش خسته شده.

انیمه مرد تک مشتی One Punch Man 2015

 درباره انیمه
انیمه One Punch Man محصول کشور ژاپن و در ژانر انیمیشن ، اکشن می‌باشد و به کارگردانی در سال ۲۰۱۵ ساخته شده است. در انیمه مرد تک مشتی بازیگرانی چون Ben Lepley، Ben Pronsky، Bill Rogers، Hikaru Midorikawa، Hiromichi Tezuka، Kaito Ishikawa، Kirk Thornton، Koichi Soma، Kyle Hebert، Makoto Furukawa و… به ایفای نقش پرداخته اند.

 

فیلم صورت زخمی Scarface 1983

دانلود فیلم اسکارفیس Scarface 1983 (زبان اصلی + زیرنویس)

داستان فیلم
در فیلم صورت زخمی : در سال ۱۹۸۰ در میامی یک از پناهنده های کوبایی که به امریکا فرستاده شده اند مسوولیت یک کارتل مواد مخدر را به دست میگیرد و بلند پروازی خود را آغاز میکند…

فیلم صورت زخمی Scarface 1983

 درباره فیلم
فیلم صورت زخمی Scarface محصول کشور آمریکا و در ژانر جنایی ، درام می‌باشد و به کارگردانی Brian De Palma در سال ۱۹۸۳ ساخته شده است. در فیلم صورت زخمی بازیگرانی چون Al Israel، Al Pacino، Ángel Salazar، Arnaldo Santana، Dennis Holahan، F. Murray Abraham، Harris Yulin، Mark Margolis، Mary Elizabeth Mastrantonio، Michael Alldredge و… به ایفای نقش پرداخته اند.

 

دوشاخه

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه