قیمت روغن زیتون تصفیه شده بکر رودبار

2 سال پیش
روغن زیتون

غلظت روغن زیتون، خالص بودن آن را به رخ می کشد؛ این در حالی است که کسانی که در زمینه خرید روغن زیتون اصل دارای تجربه هستند، همیشه به غلیظ بودن و مزه تند آن توجه ویژه می نمایند. رنگ روغن زیتون طبیعی، می تواند زرد و یا زرد متمایل به سبز باشد؛ چون رنگ روغن، به زمان برداشت زیتون بستگی دارد.

همچنین استفاده از بسته بندی های اعلا و ممتاز برای روغن زیتون، روی قیمت گذاری آن تاثیر گذار می باشد. از آن جایی که روغن زیتون با کیفیت، گران تر است، راه حلی وجود دارد که قیمت خرید این محصول را برای مشتری کاهش می دهد. با خرید عمده روغن زیتون درجه یک، این محصولات را ارزان تر خریداری نمایید.

همانطور که گفته شد، عوامل زیادی بر قیمت روغن زیتون بکر اثر گذار است، اما به طور کلی قیمت بالا و پایین نمی تواند نشان دهنده کیفیت محصول خریداری شده از جمله روغن زیتون باشد، پس هنگام خرید روغن زیتون به این نکته توجه کنید که آن را از مراکز معتبر و شناخته شده تهیه نمایید.

خرید روغن زیتون تصفیه شده

امروزه مراکز خرید، روغن زیتون را در تنوع بسیار بالا عرضه می کنند بنابراین انتخاب روغن زیتون مناسب از بین تعداد زیادی بطری روغن زیتون با قیمت های بسیار گوناگون از قفسه فروشگاه ها می تواند چالش برانگیز باشد، با این حال توجه به چند نکته مهم در هنگام خرید روغن زیتون می تواند تا حد زیادی به شما کمک خواهد کرد.

یکی از این موارد خالص بودن محصول می باشد؛ روغن زیتون خالص، روغنی است که از زیتون مرغوب و تنها با روش‌های مکانیکی استخراج می‌شود، بدون اینکه مواد شیمیایی یا نگهدارنده به آن اضافه شود؛ روغن زیتون خالص کم اسید ترین، سالم ترین و همچنین دارای بهترین طعم روغن است.

روغن زیتون

سه عامل تخریب کننده روغن زیتون تصفیه شده نور، گرما و هوا هستند به همین دلیل باید روغنی را خریداری کنید که بطری تیره ای داشته باشد؛ چرا که بسته بندی تیره، روغن را از نور محافظت می کند؛ همچنین لازم است در هنگام خرید مواردی از جمله چکه یا نشتی و گرد و غبار روی بطری، شکستگی یا شل بودن مهر و موم و همینطور رنگ نارنجی روغن را مورد بررسی قرار دهید. همه ی این موارد نشانه‌هایی از بی کیفیتی روغن هستند؛ اگر در هنگام خرید امکان تست کردن روغن برای شما وجود دارد حتما این کار را انجام دهید.

قیمت روغن زیتون طبیعی صادراتی

قیمت روغن زیتون صادراتی در بازار بسته به ویژگی های محصول و تقاضایی که برای آن در بازار ایجاد شده است، تعیین می شود. تقاضا برای محصولات صادراتی در کشور بالا بوده و از این رو طبیعی است که با قیمت های بالاتری هم به فروش برسد.

میزان تولید و عرضه روغن زیتون طبیعی در بازار از عواملی بسیار مهمی هستند که تعیین می کند این محصول با چه قیمتی به فروش برسد. از این رو افزایش میزان تولید روغن زیتون در کشور از عواملی است که می تواند کمک زیادی به کنترل قیمت در بازار داشته باشد.

روغن زیتون

محصولات صادراتی عمدتا سطح کیفی مطلوبی داشته و در بسته بندی های با کیفیت تری در مقایسه با نمونه های تولید شده برای مصارف داخلی، روانه بازار می شوند که این موضوع باعث شده تا هزینه های تولید آن ها افزایش پیدا کند و در نهایت با قیمت های بالاتری هم در بازار عرضه شود. از این رو نوع بسته بندی محصول از دیگر عواملی است که تعیین می کند روغن زیتون با چه قیمتی در بازار به فروش برسد.

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه