سنگین وزن ترین UFC کاران را بشناسیم | Heavyweight UFC

5 سال پیش
سنگین وزن ترین UFC کاران

در این قسمت ده تا از سنگین وزن ترین و بهترین ورزشکاران ترکیبی UFC  را به شما معرفی خواهیم کرد.

هنر های رزمی ترکیبی MMA

هنر های رزمی ترکیبی یک ورزش کامل است  که مبارزان می توانند از ترکیب تمام رشته های ورزشی در داخل یک سلول هشت ضلعی که دور آن با تور های فلزی پوشیده شده است به مبارزه بپردازند. در این ورزش از ضربات مشت، آرنج، زانو، پا و قفل کردن مفاصل استفاده می کنند که در مجموع رشته ورزشی MMA را تشکیل می دهد.

UFC

MMA یک رشته ی با خشونت زیاد است که تا زمانی که حریف بیهوش نشده است حتی اگر بر روی زمین افتاده باشد می توانید او را نیز بزنید.

همچنین بخوانید، بررسی ویدیویی بیوگرافی راک | دواین جانسون

بهترین UFC کار

سازمان UFC به عنوان بزرگترین سازمان برگزار کننده این مسابقات شناخته می شود و ورزشکاران علاقه مند رشته های ترکیبی یا MMA باید عضویت آن ها در این سازمان تایید شوند تا بتوانند در این مسابقات حضور داشته باشند. در این مقاله شما با ده تا از بهترین ورزشکاران تاریخ این رشته ورزشی جهان آشنا خواهید شد.

هانگ من چوی

او ورزشکار کره ی شمالی که ملقب به هیولا و غول پیکر متولد ۱۹۸۰ با ۲ دومتر و ۱۸ سانتیمتر قد و ۱۵۵ کیلوگرم وزن دارد. او ورزش های رزمی را با کیک بوکسینگ آغاز کرده است و در سال ۲۰۰۸ وارد ورزش های هنر های رزمی ترکیبی یا MMA شد. هانگ من چوی به بیماری مبتلا است که اثر رشد و بزرگ شدن بدن او هرگز متوقف نمی شود از همین رو این ورزشکار یکی از هیکلی ترین ورزشکاران MMA می باشد.

Paulo César da Silva

UFC

Paulo César da Silva که به جاینت سیلوا مشهور است یک ورزشکار رزمی از برزیل می باشد. این ورزشکار ۲ متر و ۱۸ سانتیمتر قد دارد و ۱۷۵ کیلوگرم وزن، هر چند جاینت سیلوا عضو ورزشکار کشورش بود و یک بار در المپیک در این رشته حضور پیدا کرده بود اما در سال ۱۹۹۰ به طور ناگهانی وارد ورزش های رسمی شده است و عضو کشتی حرفه ای آمریکا و WWE نیز شد. او به عنوان یکی از بلند قامت ترین ورزشکاران این رشته شناخته می شود. اما در نهایت در سال ۲۰۰۳ وارد رشته های رزمی ترکیبی شد. از اینکه جاینت سیلوا تجربه ی بسیار زیادی در این رشته نداشت نتوانست در این رشته مانند رشته قبلی خود یعنی کشتی کج موفق باشد. از همین رو او با ترک ورزش های رزمی ترکیبی به کشتی کج WWE بازگشت.

Alexandru Lungu

UFC

Alexandru Lungu کشتی گیر، بوکسر، جودو کار و مبارز هنر های رزمی ترکیبی از کشور رومانی است. این ورزشکار ۱۸۲ سانتیمتر قد دارد و در حدود ۱۶۵ کیلوگرم وزن دارد. او یکی از قدرتمند ترین افراد در مسابقات MMA بوده است و از پانزده مسابقه ی رسمی در ده تای آن پیروز شده است. Alexandru Lungu از سال ۲۰۰۵ تاکنون فعالیت خودش را در هنر های رزمی آغاز کرده است و عضو سازمان UFC نیز می باشد.

Alan Karaev

UFC

Alan Karaev این ورزشکار روسیه ای در زمان تولد ۷ کیلو گرم وزن داشته است و تنها ۶ ماه بعد از آن ۱۸ کیلو وزن داشته است. او در سن ۱۸ سالگی وارد کشتی حرفه ای سنگین وزن شده است. او در سال ۲۰۰۶ وارد کشتی MMA شد و تنها ۵ مسابقه داد. از این که او در این رشته موفقیت های بسیاری کسب نکرده است، دوباره به کشتی ژاپنی باز می گردد و تا به امروز این رشته را ادامه می دهد.

ERIC SCOTT ESCH

UFC

ERIC ورزشکار سنگین وزن آمریکایی در رشته های بوکس و کیک بوکس و هنر های رزمی ترکیبی است. او در مسابقات خود لباس پرچم آمریکا می پوشد. اریک زمانی که ورزش بوکس را آغاز کرده بود. همه فکر می کردند به دلیل وزن زیادش سازگار با این ورزش نیست اما او توانست یک بار عنوان قهرمانی جهان را در مسابقات بوکس بین المللی بدست بیاورد. او پس از موفقیت های زیاد در رشته بوکس وارد MMA شد و از ۲۶ مسابقه ۱۷ تا از حریف خود را ناک اوت کرد.

YOSHIHIRO TAKAYAMA

UFC

این ورزشکار افسانه ای ژاپنی با ۱۹۶ قد و ۱۲۵ کیلوگرم وزن یکی از بزرگترین و قدرتمند ترین ورزشکاران  رشته ی MMA می باشد. او بخاطر رفتار خشنش در مسابقه درون قفس، او را یک کشتی گیر بی رحم می دانند. هر چند او در رشته ی MMA زیاد موفق نبوده است اما در سایر رشته ها همچون کشتی ژاپنی، بوکس و مسابقات WWE یکی از موفق ترین ها بود.

همچنین ببینید، نیم نگاهی به زندگی جان سینا و زندگی مشترک با نیکی بلا

(Bob Sapp (UFC

UFC

Bob Sapp ورزشکار بازنشسته ی آمریکایی است که در رشته های رزمی کیک بوکس و هنر های رزمی mma چندین بار وارد مسابقه شده است. او اولین بار در سال ۲۰۰۲ اولین مسابقه ی خود را انجام داد و توانست حریف خود را در راند دوم ناک اوت کند. او در اکثر مسابقات خود پیروز شده است. ممنون که تا انتهای این مقاله همراه ما بودید.

منبع: جفت هیچ

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه