نیم نگاهی به زندگی جان سینا و زندگی مشترک با نیکی بلا

5 سال پیش
جان سینا

جان سینا ملقب به خوان سینا، د پروتوتایپ، مستر پی، قهرمان، متولد ۱۹۷۷ در آمریکا است. او یک بازیگر و یک کشتی گیر است که اغلب در کمپانی WWE به فعالیت می‌پردازد.

کشتی کج

جان سینا

اسم کامل جان سینا، جان فیلیکس آنتونی سینا جونیور که در شهر وست نیوبری ماساچوست به دنیا آمد. John Cena در دوران دانشگاهی، فوتبال آمریکایی بازی می‌کرد و همچنین او در لیگ دسته دوم آل آمریکن هم حضور داشت، و با شماره ۵۴ که شماره مورد علاقهٔ او هم هست بازی می‌کرد. او در سال ۱۹۹۸ در رشته فیزیولوژی و حرکات بدن مدرک خود را دریافت کرد و از اون زمان بود که فعالیت خودش را به صورت جدی آغاز کرد.

جان سینا

جان سینا تصمیم داشت که یک کشتی گیر حرفه‌ای شود برای همین تمرینات بدنسازی خود را سخت‌تر و سخت‌تر کرد و او فعالیت خودش را در کمپانی آلتیمیت پرو رسلینگ شروع کرد در اون زمان اسم کاراکتر خود را پروتوتایپ انتخاب کرده بود. او در سال ۲۰۰۰ توانست قهرمان کمبر یو پی دبلیو شود. سپس بعد از سال ۲۰۰۱، جان سینا وارد WWE شد.

جان سینا

جان سینا برای اولین بار در سال ۲۰۰۵ وقتی که JBL را شکست داد قهرمان wwe شد. او تا سال ۲۰۱۹، ۱۶ بار قهرمان جهان شده است و از این نظر با رکورد ریکفلر برابری می‌کند. از فینیشر های او می‌توان به You Can’t See Me  و STF  اشاره کرد.

جان سینا

جان سینا

از جمله مسابقات مهم سینا می‌توان به مسابقه با راک، باتیستا، آندرتیکر، رندی اورتن، تریبل اچ، رومن رینز، Edge و بیگ شو اشاره کرد. در یک مسابقهٔ عجیب جان سینا موفق شد به صورت همزمان بیگ شو سنگین وزن و Edge را بلند کند رو روی آن‌ها فینیشر بزند.

زندگی شخصی جان سینا

جان سینا در فلوریدا آمریکا زندگی می‌کند. همچنین او چهار برادر دارد. پدر او ایتالیایی تبار است و مادر او که فرانسوی است و تبار انگلیسی و کانادایی دارد، جان سینا پیرو دین مسیحیت کاتولیگ می‌باشد. جان سینا در سال ۲۰۰۹ با الیزابت هوبردو ازدواج کرد، اما، این ازدواج توزرد از آب در آمد و نیمی از ثروت جان سینا را بالا کشید و او را طلاق داد.

جان سینا

مجدد در رسلمنیا ۲۰۱۳ از یک کشتی‌گیر حرفه‌ای به نام نیکی بلا خواستگاری کرد اما پشت پردهٔ این دو فرد به‌ظاهر خوشبخت چه چیزی بوده است که باعث جدایی این دو از هم شده است.نیکی بلا قراردادی امضا کرده که از لحاظ مالی هیچ دسترسی به ثروت John Cena نداشته باشد یعنی مهریه و شیربها از این داستان‌ها سرش از بیخ گرد است و در آن لیستی جان سینا قرار داده است که نیکی بلا چه‌کارهایی می‌تواند انجام بدهد و چه‌کارهایی را نمی‌تواند انجام دهد و در غیر این صورت رابطه تمام و از هم جدا می‌شوند و انگار نیکی بلا به‌عنوان مهمان در خانه John Cena حضور دارد.

جان سینا

شو توتال دیواس زمانی می‌توانند از جان سینا فیلم برداری کنند، که جان سینا بخواهد در غیر این صورت می‌تواند از آن‌ها شکایت کند و علاوه بر آن جان سینا باید خودش درخواست بدهد که در این شو ها همراه با چه کسانی دیده شود.

جان سینا

جان سینا وضعیت نسبتاً خوبی دارد و زندگی آن لاکچری است، برای همین هم برای شام خوردن قوانینی دارد و آن هم این است که وقتی همه می‌خواهند شام بخورند همه باید لباس شیک و مجلسی بپوشند، حتی اگر دوست و یا آشنا به خانهٔ جان سینا بیایند این قانون رعایت می‌شود.

جان سینا و طرفدارانش

جان سینا همیشه با طرفدارانش عکس می اندازد و آنها را خوشحال می‌کند اما نیکی بلا حق عکس‌برداری شخصی با جان سینا را ندارد. نیکی بلا به حیوانات علاقه دارد ولی در خانه جان سینا یا این‌جوری بیان کنم که اگر می‌خواهی که با جان سینا زندگی کنی، هیچ حیوانی حق ندارد به جمع آن‌ها اضافه بشود. جان سینا روی صبحانه هم خیلی حساس است و باید صبحانه را همه مفصل بخورند. منظور از مفصل این است که زنگ میزنه به فامیل‌ها و آن‌ها رو دعوت می‌کند. جان سینا در خانه خودش یک اتاق مردانه دارد و برای دوست های پسر خود در اونجا، حضور پیدا می‌کند و نیکی بلا و هر دختر دیگه ای حق ورود به آن اتاق را ندارد.

جان سینا

جان سینا وسواس تمیزی هم دارد و باید همه‌چیز تمیز باشد، هیچ کثیفی نباید در خانهٔ جان سینا وجود داشته باشد در غیر این صورت کارکنان وی اخراج خواهند شد.جان سینا سفر زیاد می‌رود یا برای کشتی گرفتن و یا مراسمی که می‌خواهد شرکت کند زیاد هزینه نمی‌کند و در یک هتل نسبتاً ارزان به سر می‌برد. جان سینا یک قانون طلایی دارد و آن‌هم همین است که با بچه‌ها رابطه خوبی دارد و به همین دلیل بچه‌ها جان سینا را دوست دارند و به نظر می‌رسد این رابطه متقابل است اما در واقعیت کاملاً برعکس این موضوع وجود داشته است و جان سینا هیچ بچه‌ای از خودش نمی‌خواهد که داشته باشد.

جان سینا

جان سینا

یادگیری زبان چینی: جان سینا برای کمک به این رشته و کمپانی wwe، زبان چینی را یاد گرفته است. اگرچه او وقت کمی در یادگیری زبان چینی دارد اما با استفاده از فلش کارت‌های چینی توانست این زبان را یاد بگیرد و در یک کنفرانسی توانست دو دقیقه به زبان پینی صحبت کند.

زندگی کودکی

سینا در میان چهار برادرش دومین برادر بود. ازآنجایی‌که پدر وی به کشتی کج علاقه داشت، هر چهار پسر وی به کشتی کج روی آوردند. وی همچنین گفته است در کودکی کمی خجالتی و تنها بوده است و کمتر با همکلاسی‌های خود مراوده داشته است

اذیت و آزار در مدرسه

اگرچه جان سینا یکی از ورزیده‌ترین مردان جهان است اما همیشه اوضاع برای وی این‌چنین نبوده است. وی از این‌که در دوران نوجوانی چگونه مورد اذیت و آزار قرار می‌گرفته است، صحبت کرده است. وی در کودکی آن‌قدر ازلحاظ جسمی ضعیف بوده است که به گفتهٔ خودش هرروز در مدرسه کتک می‌خورده و در کل کمی دست‌وپا چلفتی بوده است تا این‌که از پدر خود خواست تجهیزاتی را برای وی به‌منظور ورزش کردن بخرد.

تلاش برای استخدام شدن در نیروهای ویژه

بعد از اتمام دانشگاه، راه تبدیل‌شدن به ستاره برای سینا هموار نبود. وی در آرزوی تبدیل‌شدن به پرورش اندام شناخته‌شده، خانه را ترک کرد و به سمت آمونیکا رفت. وی در امتحانات پلیسی برای پلیس بزرگ‌راه شرکت کرد، اما در این زمینه موفق نشد. بعدازاین شکست شانس خودش را در نیروهای دریایی ارتش امتحان کرد. وی که در آن زمان ۲۲ سال سن داشت، بسیار مغرور بود و فکر می‌کرد از پس هر کاری برمی‌آید اما در این زمینه موفق نشد.

جان سینا

مشکلات خانوادگی

اگرچه جان سینا به‌ندرت در مورد خانواده‌اش صحبت می‌کند اما در طول فعالیت‌های خیر خواهانه آن برای کمک به‌منظور بیماران سرطان سینه فاش کرد که در دوران کودکی در حال دسته و پنجه نرم کردن برادرش با سرطان مغز بوده است. سختی‌های که برادر کوچک‌ترش برای درمان سرطان  طی کرد برای سینا و برادرانش الهام‌بخش بود و بدین ترتیب همهٔ خانواده، برادر کوچک‌تر خود را قهرمان کوچک خود می‌دانند.

در همین زمینه بخوانید، بررسی ویدیویی john cena

بازیگری

از آنجا که بخشی از کشتی کج مربوط به بازی کردن و ادا درآوردن است به همان اندازه انتظار دارند که در دنیای بازیگری موفق عمل کنند و از زمانی که دواین جانسون یک کشتی‌گیر بسیار موفق و سرشناس به یکی از سرشناس‌ترین و پر درامد ترین افراد در هالیوود شناخته شد به نظر می‌رسد که جان سینا در همین مسیر گام برمی‌دارد.

ورود جان سینا به دنیای بازیگری در سال ۲۰۰۰ و در نقش کوتاهی آماده برای غرش صورت گرفت اما پس از تبدیل‌شدن به سوپراستار دنیای کشتی کج، مدیران کشتی کج تصمیم گرفتند در بعضی از فیلم‌ها بازی کند

سینا که در ابتدا علاقه زیادی به بازی کردن نداشت با بازی کردن تعدادی فیلم قابل‌قبول وارد دنیای سینما شد. اخیراً جان سینا گفته است که در دنیای بازیگری احساس آرامش می‌کند و مشکلی با این حرفه ندارد.

جان سینا

در سال ۲۰۰۶ جان سینا در فیلم The Marine بازی کرد که توانست در دوازده هفته سه میلیون دلار فروش کند. فیلم بعدی سینا دوازده راند نام داشت که در سال ۲۰۰۸ معرفی شد. فیلم بعدی سینا Legendary نام داشت که در سال ۲۰۱۰ معرفی شد. در همان سال، فیلم Fred: The Movie که نقش پدر خیالی را بر عهده داشت، بازی کرد. او در یک فیلم‌های کمدی به نام  Trainwreck ، Sisters در سال ۲۰۱۵ حضور یافت.در سال ۲۰۱۷ خود را برای کارتون‌ها آماده می‌کرد تا صداپیشگی کند او در کارتون‌های Surf’s Up 2: WaveMania  و Ferdinand  فعالیت کرد. او در سال ۲۰۱۸ در فیلم کمدی Blockers  و Bumblebee  فعالیت کرد و نقش مهمی را هم بر عهده داشت.

مثل همیشه ممنون که تا انتهای این مقاله ما رو همراهی کردید. برای اطلاعات بیشتر از این کشتی گیر، از اینجا می توانید اطلاعات بیشتری را مشاهده نمایید. منتظر نظرهای خوب شما هستیم.

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه