دوست دختر جدید جان سینا ، مخش رو زد(دوست دختر ایرانی)

5 سال پیش
دوست دختر جدید جان سینا

این طور که خبر می رسد یک دختر ایرانی، بعله یک دختر ایرانی!، دل جان سینا رو برده، جان سینا کشتی گیر ۴۲ ساله ی آمریکایی که برای اولین بار سال ۲۰۰۵ قهرمان جهان شد. وی توانست رکورد ۱۶ بار قهرمان شدن این کمربند رو بزنه و به قولی پیش خودش دودو تا چهار تا کرده و گفته تا سه نشه بازی نشه، جان اومده یک دوست دختر جدید پیدا کرده، گویا این خانم هم تحصیل کرده هست هم ایرانی!

همچنین بخوانید، فینیشر های مرگبار کشتی کج

روابط جان سینا با الیزابت و نیکی بلا

دوست دختر جدید جان سینا

اولین رابطه ی ناموفق جان سینا با همکلاسیش به نام الیزابت هوبردو رقم خورد این دو در سال ۲۰۰۹ با هم ازدواج کردند اما بعد از گذشت سه سال الیزابت تو زرد از آب در اومد و از جان سینا جدا شد و نیمی از ثروت جان سینا رو بالا می کشه و یک آب هم روش!

بعد از این داستان، جان سینا نسبت به خانوم ها شکاک شد و یکسری قوانین پشم ریزون برای خودش در نظر گرفت. بعد از اون رابطه ی ناموفق، جان سینا رابطه ای رو با نیکی بلا آغاز کرد و بعد از گذشت حدود پنج سال آشنایی بلاخره در رسلمنیای ۳۳، جان سینا از نیکی بلا خواستگاری کرد، قرار بود در ۵ می ۲۰۱۸ این دو با هم ازدواج کنند اما بعد از یک مدت جان سینا میبینه که نیکی بلا، سر و گوشش میجنبه و بعد از گذشت یکسال نامزدی و ۶ سال رابطه، قبل از رسیدن به تاریخ عروسی، دکمشو زد و این دو از هم جدا می شوند.

نیکی بلا زمانی که با جان سینا نامزد بوده در مسابقه ی تلویزیونی با نام دنسینگ ویت استار شرکت می کند و نیکی بلا با شریک رقصش میریزن رو هم و از طرفی، عکس ها و فیلم های عاشقانه ی این دو منتشر می شود، در نتیجه جان سینا تا دیر نشده گور این رابطه رو میکنه و الان نیکی بلا با شریک رقصش توی رابطه هستند.

shay دوست دختر جدید جان سینا

جان مدتی به فکر شیافت افتاده بود تا شیاره اما ناگهان دختری به تورش میخوره و دلش رو میبره! اسم این دختر ۲۹ ساله، شی شریعت زاده متولد کانادا است. اولین خبر رابطه جدید جان سینا توی رسانه ها پیچید. این خبر برمیگرده به سه مارس ۲۰۱۹، حدود هفت، هشت ماه پیش! این دوتا توی این مدت قرار زیاد گذاشتند و با هم دیگه بیرون غذا زیاد خوردند، خرید کردند که در نهایت جان سینا در مراسم فرش قرمز به همراه دوست دخترش شی شریعت زاده در مقابل رسانه ها قرار می گیرد. خانوم شریعت زاده با مدرک لیسانس مهندسی برق از دانشگاه بریتیش کلمبیا فارق التحصیل شده است و بیش از ده سال است که در منطقه ی ونکوور کار می کند.

نیکی بلا

شی، مدیر کمپانی های سکیوریتی سولوشن اویژلان است و طی مصاحبه ای گفته است که عاشق ریاضی و فیزیک است. وی اشاره میکنه که مشوق تحصیلیش، برادرش بوده که برادرش هم یک مهندسه، همچنین شی شریعت زاده مادرش رو یک ابر قهرمان میدونه! چرا که شبانه روز در حال فعالیت و کار کردن برای بدست آوردن آینده ای بهتر می باشد. همچنین اشاره کرده که مادرش کل خانواده رو به کانادا برای زندگی بهتر آورده است و صحبتی از پدرش نکرده است.

در نتیجه میشه گفت مادر شی شریعت زاده که هیچ اسمی ازش نبرده، ایرانی باشه و جالبه بدونید که شی در هیچ رسانه ای نکفته که اصالت ایرانی داره! ولی گفته که مسلمونه و حقوقش در سال ۲۵۰ هزار دلار است. حال سوالی که پیش میاد این است که آیا شی میتونه کاری کنه که جان نماز بخونه و خمس و ذکات بپردازد و یا اینکه سینا، دکمه ی این یکی رو هم میزنه!

نظر شما در این رابطه چیه؟ آیا از این خبر، شما هم شوکه شدید؟

3
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

3 دیدگاه

 • ملیح
  21 فوریه 2020

  شوکه که نه طبق معمول عقب ماندگی فرهنگی ایرانیا برام جالب بود که به این دو نفر توهین کردند
  اصلا نمیفهمم فاز ایرانی جماعت چیه میخوام استعفا بدم از ایرانی بودن
  احتمالا از انسان بودن هم همینطور

 • Michael
  28 فوریه 2020

  درود با ملیح موافقم، طرف( جان سینا)اگه از ۹۹ % جهان یکی و می گرفت احتمالا تابعیت های اونجا عادی و نرم برخورد می کردن اما این کله خرابه(سینا)قبل از تحقیق روی فرهنگ و شعور ملت ایران با یه عجوزه ای زده رو هم خاک تو سرت با این انتخاب همون بلا از این بهتر بود خلاصه فرهنگی. من هیچوقت از سینا خوشم نیومد ازش متنفرم الان دیگه شدید متنفرم. بیچاره عقب موندس.

  • Ayla
   12 اکتبر 2020

   برای چی هیت میدین اخه نمیفهمم چه دلیلی داره
   بقیه دوسش داریم پس هیت ندین لطفا یکی از بااخلاق ترین کشتی کجایی ک دیدم و ارتباطش با هرکسی به من و شما مربوط نیست
   بهش میگن زندگی “شخصی”