کسب درآمد میلیونی از تبلیغات کلیکی بدون سرمایه

3 سال پیش
تبلیغات

ما می خوایم بدونیم آیا واقعا کسب درآمد میلیونی امکان پذیر است یا اینا همش تبلیغ و دروغ و بازار گرمی است! شما هم شاید مثل من خیلی از این تبلیغات رو مشاهده کرده باشید، حالا چه در شبکه های اجتماعی یا اینترنت گردی یا چیزی شبیه به اون یا ویدیو ها و تبلیغات، لینک ها، سایت ها و در کل چیز هایی را دریافت کردید که به شما قول درآمد میلیونی در ماه رو می دهند و از شما می خواهند که یکسری کار هایی را انجام دهید. من می خوام بگم که همه ی این تبلیغات دروغ نیستند اما اگر شما کمی واقع بین باشید و یکم در مورد این موضوع تحقیق کنید، میفهید این کار نه تنها امکان پذیر است بلکه چیز دور از ذهنی هم نیست که بگیم نه نمیشه و این ها همش دروغ است.

ما می خوایم در این مقاله آموزشی ثابت کنیم چنین چیزی می تواند امکان پذیر باشد البته یکسری شرایطی وجود دارد که شما باید واجد اون شرایط باشید. برای مثال اگر شما فکر می کنید که این روشی که می خوام خدمتتون آموزش بدم شما رو یک شبه میلیونر می کند که خب اشتباه است. این طور هم دیگه نیست که شما یک شبه بتوانید به درآمد های آن چنانی برسید اما می تواند بعد از چندین ماه فعالیت و صبر و حوصله شما رو به درآمد های قابل توجهی برساند که خب خدمتتون عرض می کنم.

همچنین بخوانید، کسب درآمد از تلگرام (قسمت دوم) – افزایش ممبر کانال

سایت نئو باکس(تبلیغات کلیکی)

خب می خوام در مورد سایت نئو باکس صحبت کنیم. این سایت مشابه سایت های کلیکی کار می کند با این تفاوت که یکسری امکانات بیشتری هم مثل نظر سنجی ها، آفر ها و… به شما می دهد.

اما خب بخش عمده ی سایت همان تبلیغات است که ببینیم چطور میشه از آن کسب درآمد کرد، آیا درآمدی که از این سایت کسب می کنیم قابل توجه است یا خیر و نکته ی مثبتی که در مورد این سایت وجود دارد این است که طبیعتا چون یک سایت خارجی است شما درآمد هایی که کسب می کنید به دلار است و آن درآمد دلاری چندین برابر حداقل توی این لحظه که من این مقاله رو می نویسم، هست. پس شاید زیاد هم غیر منطقی نباشد که ما یک درآمدی از این سایت کسب بکنیم و بعد آن را به ریال تبدیل کنیم و به این امید که در ماه درآمد قابل توجهی برای ما، می تواند کسب کند.

تاریخچه سایت نئو باکس

اما گفتند که سایت نئو باکس از سال ۲۰۰۸ مشغول فعالیت است و می توانید اطلاعات بیشتری را خودتان مشاهده کنید اگر سرچ بزنید چه در سایت های ایرانی چه در سایت های خارجی از این سایت به عنوان بهترین سایت های کلیکی عنوان شده است و این سایت معمولا مشکلی در پرداخت هاش نداشته و در این زمینه اعتبار خوبی کسب کرده است، این سایت میلیون ها کاربر از سرتاسر دنیا دارد. در ادامه ما بخوایم ببینیم این سایت رتبش چند است؟ می توانید به الکسا مراجعه کنید و رتبه آن را مشاهده نمایید که بین سایت های این چنینی این سایت رتبه ی بهتری دارد و این که این سایت کاربران ایرانی بسیار زیادی دارد.

alexa

برای این که مطمئن بشید این سایت یک سایت معتبری است یا نه می توانید بیشتر در موردش تحقیق کنید. من تا جایی که می دونم خیلی از سایت ها، چه ایرانی و چه خارجی، مطالعه کردم و میدونم که این سایت، یک سایت معتبری است. قبل از هر کاری به شدت به شما پیشنهاد می کنم که اگر می خواهید در این سایت فعالیت کنید، بشینید شرایط و ضوابط آن را با دقت مطالعه کنید. چرا که این قوانینی که در این سایت ذکر شده را نقض کنید و رعایت نکنید، بعدا ممکن است به مشکل بخورید و یا اکانتتان تعلیق بشود و تمام درآمد هایی که در سایت کسب کردید رو از دست بدید و هر چیزی شبیه به این که یک سری نکاتش رو برای شما بازگو می کنم.

ثبت نام در سایت نئو باکس

تبلیغات

اگر شما بخواهید در این سایت فعالیت کنید، طبیعتا باید عضو این سایت باشید. از اینجا ابتدا وارد سایت شوید. در ابتدا شما باید روی register یا همان ثبت نام بزنید.

ثبت نام در سایت نئو باکس

ثبت نام

Username: در ابتدا، Usenname که می بایست بین ۴ تا ۱۴ کاراکتر باشد، یک نام منحصر به فرد باشد و از کاراکتر های ویژه هم استفاده نکنید.

Password: در قسمت بعدی یعنی Password یک رمز عبور از شما می خواهد که در این قسمت وارد می کنید.

Password Confirmation: در قسمت Password Confirmation، رمز عبور را مجدد وارد می کنید.

Email: آدرس ایمیل خودتان را وارد می کنید که یک ایمیل معتبر باید باشد.

Birth Year: سال تولد خودتان را وارد می کنید. اگر بخواهید تاریخ تولد خودتان را به میلادی به دست بیاورید خیلی ساده می توانید در گوگل جستجو کنید و تبدیل تاریخ شمسی به میلادی که سایت هایی هستند که این کار را برای شما انجام می دهند.

Verification Code: کد تایید که در کادر مشخص شده است را وارد می کنید.

دو تیک هم وجود دارد که دوتا تیک را میزنید.

وقتی روی Continue کلیک کنید یک ایمیل به آدرس ایمیل شما ارسال می شود. شما با کپی کردن کد فعال سازی می توانید به سادگی عضو این سایت شوید. بعد از آن هم که ایمیل خودتان را تایید کردید، طبیعتا از قسمت Login می توانید نام کاربری، رمز عبور خودتان را وارد کنید و وارد سایت بشید.

توضیح گزینه های بالای سایت

تنظیمات بالای سایت

همانطور که مشاهده می کنید من الان در پروفایل خودم هستم. می خوام در مورد گزینه هایی پیش رو یک مختصری توضیح بدم و میخوام که بدونید هر کدام از این گزینه ها چیه؟

از بالاترین قسمت سایت شما می توانید نام کاربری خودتان را مشاهده نمایید. همچنین، تمام میانبر هایی که از سمت چپ می توانید مشاهده کنید در قسمت بالا هم در دسترس هستند.

بعد از نام کاربری در قسمت بالا قسمت درآمد شما است که با سه رقم اعشار شروع می شود.

قسمت بعد statistics است یا آمار کارکرد های شما در سایت است.

گزینه بعدی Personal settings که تنظیمات شخصی شما است.

گزینه بعدی که به صورت پیش فروض غیر فعال است که وقتی شما وارد صفحه تبلیغات می شوید، فعال می شوید، و یک لینک را مشاهده می کنید که می توانید آن را نگه دارد و به صورت مستقیم به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

گزینه بعدی برای قفل کردن پنجره است و زمانی که می خواهید به بیرون بروید، می توانید صفحه را قفل کنید و هر کسی که بخواهد وارد پروفایل شما بشود باید رمز عبور را بزند تا وارد شود که مجدد با وارد کردن پسورد می توانید وارد پروفایل خودتان شوید.

آخرین گزینه از این بالا، که می توانید از اکانت خودتان خارج شوید.

توضیح منو های سایت

حال منو های پنل رو برایتان توضیح می دهم:

  • در قسمت اول می توانید زبان مورد نظر خودتان را انتخاب کنید.
  • FAQ :FAQ سوالات متداول است که پیشنهاد می کنم وقت بزارید و سوالات رو بخوانید.
  • Forum :Forum، انجمن سایت است که شما اگر وارد انجمن سایت بشید، می توانید خیلی اطلاعات زیادی را در مورد این بدست بیارید. اطلاعاتی که کاربران در این قسمت گذاشتند.
  • Offers: قسمت بعدی، قسمت Offers می باشد که تمامی این آفر ها ممکن است برای شما کاربرد نداشته باشد اما خب اگر علاقه داشتید می توانید بفهمید هر کدام از این آفر هایی که اینجا گذاشته است روی آنها کلیک کنید. به شخصه توصیه نمی کنم وقتتون رو، روی این چیز ها بگذارید، چون ما مسئله ی مهم تر از این بخش داریم اما خب اگر علاقه داشتید می توانید در این بخش هم فعالیت کنید.
  • Game: در قسمت Game هم شما می توانید بازی کنید اگر علاقه داشتید که به ازای هر دو دقیقه که بازی می کنید یک هزارم دلار به حساب شما واریز می شود.
  • Surveys: قسمت Surveys یعنی نظر سنجی که قسمت برای ایرانی ها به درستی کار نمی کند که می توانست درآمد خیلی خوبی را داشته باشد.
  • Mini jobs: قسمت Mini jobs هم برای ایرانی ها در دسترس نیست و از این قسمت هم میگذریم.
  • View Advertisements : در واقع مهم ترین بخش یا کل بحث ما همین قسمت می باشد که بخش تبلیغات می باشد. تا قبل از این مورد قسمت های قبلی که تعریف کردیم هیچ نیازی بهش نداریم. اگر دقت کنید هزینه ای که برای هر تبلیغ در نظر گرفته شده است خیلی ناچیز است که یعنی یک هزارم دلار است که فرضا اگر شما روی هزار تا از این تبلیغات کلیک کنید یک دلار به شما می دهد که می شود یک دلار، خب شاید فکر کنید که این چه سودی برای من داره؟ من کلی وقت بزارم و کلیک کنم و فقط یک دلار به من بدهند!

تبلیغات

اما اگر عجله نکنید و تا آخر این مقاله همراه من باشید من روش هایی را به شما آموزش می دهم که این درآمد می تواند پس از مدت زمان معین به یک عدد قابل توجه برسد. پس عجله نداشته باشید. فقط می خوایم بدونید که چطور میشه از این تبلیغات کسب درآمد کرد. هر تبلیغ که روی آن کلید می کنید باید چهار پنج ثانیه صبر کنید که مبلغ مورد نظر برای شما لحاظ شود و فقط کافی است که صفحه رو یک بار رفرش کنید و میبینید که مبلغ تبلیغ به حساب شما آمده است.

نکته ای که در مورد تبلیغات این صفحه است، این است که شما هر ۲۴ ساعت یک بار یک تعداد تبلیغی را اینجا مشاهده می کنید و متوسط و به طور معمول یک ده تایی است اما گاهی وقت ها ممکنه بیشتر بشه، گاهی وقت ها هم کمتر، اما اگر در طول روز یکی، دوبار دیگه بیاین و به این سایت سر بزنید ممکن است یکسری تبلیغات دیگه ای هم برای شما نمایش داده شود که بتوانید از آن درآمد بیشتری کسب کنید.

تبلیغات

تبلیغات نارنجی رنگ

نکته ی دیگه ای که وجود دارد این است که شما به عنوان یک کاربر فعال در نظر گرفته بشوید، نیازی نیست که روی تمام این تبلیغات کلیک کنید. در واقع تبلیغاتی که شما نیاز دارید کلیک کنید این چهار تا تبلیغ نارنجی است که این پایین است. این ها خیلی مهم است که هر روز بیاین به این صفحه سر بزنید، هر ۲۴ ساعت یک بار روی این چهار تا تبلیغ کلیک کنید که شما را به عنوان یک کاربر فعال در سایت در نظر بگیرد در غیر این صورت بعد از یک مدت معین که خودتان در قوانین سایت بخوانید، اگر در عرض یکی دوماه نیاین و به این تبلیغات سر بزنید، اکانتتان بسته می شود.اگر هر روز، روزی دو دقیقه و شاید هم کمتر نیاین این چهار تا تبلیغ رو کلیک کنید یکسری درآمد هایی که جلو تر خدمتتون عرض می کنم ممکن است از دست بدید.

AdPrize

شاید بد نباشه که این نکته رو هم بهتون بگم که در حال حاضر به ازای هر تبلیغاتی که شما اینجا دریافت می کنید، اینجا می توانید ۶ تا AdPrize دریافت کنید. اگر شما روی آن کلیک کنید یک تبلیغی که هیچ سودی هم برای شما ندارد برای شما نمایان می شود و احتمال این رو داره که یک جایزه ای رو در حین نمایش تبلیغات دریافت کنید. اگر علاقه داشتید می توانید شانس خودتان را امتحان کنید هر چند من خیلی به این قسمت خیلی اعتقادی ندارم اما اگر شما علاقه داشتید می توانید در این قسمت هم فعال باشید. AdPrize ها هم ۲۴ ساعته است .

چطور به درآمد میلیونی برسیم؟

حالا بیاین صحبت کنیم که چطوری می توانیم به درآمد میلیونی در این سایت برسیم. یک نکته ای که وجود دارد این است که اگر شما روی اسم خودتان کلیک کنید به صفحه ی summery هدایت می شوید. این صفحه یکسری اطلاعات در مورد کارکرد ها به شما می دهد که برای مثال عضویت شما استاندارد است. یکسری اطلاعات دیگر مثل تاریخ عضویت، تعداد تبلیغاتی که کلیک کردید، تعداد زیرمجموعه ها، میزان درآمدی که شما کسب کردید، درآمد که از افرادی که اجاره کردید، امتیارتان چقدر است و از بازی ها به چه میزان درآمد کسب کرده اید که شاید این اعداد برای شما شاید اعداد قابل توجهی نباشند.

در این بخش یکسری امکانات بیشتری هم در دسترس دارید. برای مثال نمودار کارکرد گذشته و یکسری گزینه های دیگر وجود دارد که یکی یکی خدمتتان توضیح می دهیم.

Upgrade

upgrade

اگر من روی Upgrade کلیک کنم در این قسمت می توانید اکانت خودتان را به اکانت طلایی یا به اکانت های بالاتر از طلایی ارتقاع بدید که هر کدام از آنها مزایای خودشان را دارند. برای مثال در اکانت استاندارد حداکثر درآمدی که می توانید کسب نمایید همین اعدادی هست که در جدول مشخص شده است. اما اگر اکانت خودتان را به طلایی ارتقاع دهید درآمدتان بابت هر کلیک بیشتر می شود و درآمدی که از کمیسیون خود دریافت می کنید در اکانت استاندارد و طلایی متفاوت است که یکم اعداد قابل توجه تر می شود.

golden

Direct Referrals و Rented Referrals

ما یک کمیسیون دیگه هم می توانیم داشته باشیم و آن، افراد اجاره ای می باشند که در اکانت طلایی و استاندارد با هم فرق می کنند اما تنها چیزی رو که شما باید بدانید این است که Direct Referrals چیه؟ Rented Referrals چیه؟ این دوتا اصطلاح رو فعلا باهاش آشنا می شیم.

Direct Referrals یا میشه گفت زیر مجموعه های مستقیم، Rented Referrals زیر مجموعه های اجاره ای، به این معنی است که اگر من بیام از قسمت Banners که سمت چپ پنل شما قرار گرفته است، روی آن کلیک کنید و لینک عضویت خودتان را که بهش میگن لینک رفرال در اختیار هر کسی قرار بدهید و از دیگران درخواست کنید که عضو این سایت بشید، دیگران به عنوان زیر مجموعه مستقیم شما در نظر گرفته می شوند که این مورد به نفع شماست.

ولی برای دیگران که زیر مجموعه ی شما می باشند نه سودی داره و نه ضرر! پس اگر دیگران زیر مجموعه ی شما بشوند به ازای فعالیت آنها کمیسیونی به شما تعلق می گیردو به مراتب درامد شما بیشتر می شود. خب اگر ما تعداد افرادی رو که اجاره می کنیم به یک عدد قابل توجهی برسد در طی روز هم درآمد های شما هم به یک عدد قابل توجه می رسند.

همچنین بخوانید، راز های رسیدن به ثروت از نگاه کوین ترودو قسمت دوم : هدف مشخص

بخش help سایت

بیاین یکم بیشتر در مورد این موضوعات صحبت کنیم. شما اگر به پایین سایت مراجعه کنید یک بخشی به نام help وجود دارد که خیلی این بخش می تواند به شما کمک کند. یکسری اطلاعات خیلی مفیدی در این بخش وجود دارد که می توانید خودتان مطالعه کنید. در مورد درآمد خودتان و درآمد حاصل از کمیسیون های شما و همچنین درآمد از رفرال های اجاره ای که شما می توانید، کامل لیست های آن را مشاهده کنید که به ازای هر نفر، دو دهم دلار است که مثلا اگر من بخوام ۲۵۰ نفر رو اجاره کنم باید ۰٫۲ رو ضربدر ۲۵۰ کنید و خودتون ببینید چه عددی بدست می آید.

help

اتفاقی که می افتد این است که فرض کنید شما ۲۵۰ نفر آدم رو اجاره کنید و درآمد حاصل از افراد و کمیسیون های که شما از اون افراد می گیرید، شما دوباره می توانید سرمایه گذاری کنید و یک تعداد آدم بیشتری رو اجاره کنید و همینطور سرمایه گذاری کنید و همین طور این اعداد به مبالغ قابل توجهی برسند.

نکاتی در مورد افراد اجاره ای

یکسری نکات در مورد افراد اجاره است آن هم این است که در اکانت استاندارد یا همان رایگان شما حداکثر می توانید ۳۰۰ نفر را اجاره کنید، اما اگر اکانت خودتان را به طلایی ارتقاع بدید تا ۲۰۰۰ نفر هم می توانید جز رفرال های خودتان داشته باشید و هر چقدر مبلغ بیشتری بپردازید می توانید ۴۰۰۰ نفر و حتی تبصره ای که اینجا نوشته شده بیش از ۴۰۰۰ نفر فرد رو در این سایت اجاره کنید.

یک اصطلاح دیگه رو هم شاید بد نباشه در موردش صحبت کنم و اونم این است که هر کدام از این افراد را که زیر مجموعه خودتان می کنید برای یک ماه برای شما کاربرد دارند این افراد اگر فعال باشند و بخواهید آنها را به مدت بیشتری جز افراد اجاره ای خودتان نگه دارید می توانید گزینه ای رو فعال کنید به نام AutoPay این گزینه در واقع این افراد رو هر روز یک هزینه ای رو از بالانس شما به این افراد که AutoPay فعال است پرداخت می شود و اونها رو برای مدت زمان طولانی تری برای شما نگه می دارد و این مزیتش این است که شما اگر بتوانید فردی رو که فعال است و حداقل روزی چهار تا کلیکش رو انجام می دهد، بعد از ۲۴۰ روز شما می توانید ۳۰ درصد تخفیف دریافت کنید.

محاسبه ی درآمد ها

اگر شما به طور متوسط ده عدد تبلیغ روزانه دریافت کنید و حداقل درآمد از تبلیغ یک هزارم دلار باشد(۰٫۰۰۱) و اگر بیست روز روی ده تا تبلیغ کلیک کنید درآمد شما بعد از ۲۰ روز ۰٫۲ دلار است یعنی برای اجاره یک فرد ۰٫۲ دلار کافی است اما در این سایت شما نمی توانید کمتر از سه نفر اجاره کنید، حداقل تعداد نفراتی رو که باید اجاره کنید سه نفر است که خب شما نیاز به ۰٫۶ دلار دارید که شما بتوانید سه فرد رو در این سایت اجاره کنید.

فرض می کنیم شما فرد زرنگی باشید و ۱۰ نفر از دوستان خودتان رو هم معرفی کردید و این دوستان هم هر روز چهار تا کلیک خودشان رو هم بکنند که کمیسیون دریافتی از هر رفرال ۰٫۰۰۰۵ دلار است که پس از ۲۰ روز با چهار عدد کلیک شما، درآمدی رو که کسب می کنید ۰٫۴ دلار است و ۰٫۲ دلار هم خودتان کسب کردید تا با آن بتوانید سه نفر را اجاره کنید که شما پس از بیست روز، درآمد بدسته آمده از کمیسیون از این سه نفر ۱٫۲ دلار است و درآمد ۱۰ نفر از رفرال های شما، ۰٫۴ دلار است و درآمد کلیک های شما ۰٫۲ دلار است که جمعا بعد از چهل روز، ۱٫۸ دلار تا اینجا کسب کرده اید که هنوز هم ممکن است عدد قابل توجهی نباشد.

dollar

اما اکر چند روز دیگه شما صبر کنید و اجازه بدید این درآمد ۱٫۸ دلاری به ۲ دلار برسد شما می توانید ۱۰ فرد دیگر رو در این سایت اجاره کنید و قبلا هم توضیح دادم این افراد اجاره ای مدت زمانی رو که کار می کنند سی روز می باشد که بعد از سی روز آنها از سیستم حذف می شوند که شما می توانید مجدد آنها را تمدید کنید یا هر کار دیگه ای که علاقه داشته باشید.

ما فرض می گیریم که این سه فرد اجاره ای از سیستم حذف شدند و ما ده نفر جدید خریداری می کنیم. این ده نفر که اجاره کردیم حداقل اگر ۴ کلیک ۰٫۰۰۵ دلاری انجام بدهند و به مدت ۳۰ روز هر روز این کار رو انجام بدهند این ده تا فرد بعد از ۳۰ روز برای شما ۶ دلار سود می آورند که این شش دلار برای اجاره ۳۰ تا فرد کافی است.

دوباره ما این ده تا فرد رو برای این که محاسبات برای ما ساده تر شوند از سیستم حذف می کنیم و ۳۰ تا فرد جدید می خریم یا اجاره می کنیم که اگر ۳۰ تا فرد هر روز ۴ تا کلیک روزانه خودشان را انجام دهند به مدت ۳۰ روز، ۱۸ دلار برای شما سود آوری خواهند کرد. بعد از آن شما می توانید شصت نفر را اجاره کنید که بعد از گذشت ۳۰ روز، ۳۶ دلار برای شما سود آوری دارند که بعد از آن می توانید ۲۴۰ نفر را اجاره کنید که بعد از گذشت ۳۰ روز ۱۴۴ دلار برای شما سود می آورند.

درآمد ۱۴۴ دلار بعد از شش الی هفت ماه بدون سرمایه

اگر می خواهید که این درآمد رشد صعودی داشته باشد باید مبلغ ۱۴۴ دلار را سرمایه گذاری کنید و اکانت خودتان را به طلایی ارتقاع دهید و تعداد افراد بیشتری رو اجاره کنید و به همین ترتیب به درآمد های بالاتری برسید. پس ما سوال اول مقاله رو پاسخ دادیم که آیا امکان پذیر است که بشه از سایت های این چنینی درآمد کسب کرد که جواب بله است اما شما باید صبر و تحمل داشته باشید. همینطور که دیدید هم همین درآمد ۱۴۴ دلاری هم یک شبه به وجود نیامده است، یک شش، هفت ماهی طول کشید که ما توانستیم به چنین درآمدی برسیم اما خب امکان پذیر است و ما هر چقدر ادامه بدیم، این درآمد می تواند خیلی به درآمد های قابل توجهی هم برسد.

اگر شما ۴ تا تبلیغتان را کلیک نکنید چه اتفاقی می افتد؟

اما برمیگردیم در همان پروفایل خودمان و یکسری نکات مهمی رو که شما باید در عین کارکرد در این سایت در نظر بگیرید را خدمتتان گوشت زد کنم. ما دیدیم که کار کردن با این سایت اصلا کار سختی نیست و ما دیدیم که فقط باید این چهار تا تبلیغ نارنجی رو کلیک کنیم اگر شما روی تبلیغاتان کلیک نکنید اتفاقی که می افتد، آن افرادی رو که شما در سایت اجاره کردید درآمدش رو اون روزی رو که شما کلیک نکردید، کمیسیونش رو به شما نمی دهند و واریز نمی کنند.

پس یکی از سیاست های این سایت این است که شما هم فرد فعالی توی این سایت باشید و باید باید روی این چهار تا تبلیغ کلیک کنید. بیشتر از آن هم اگر خواستید بیاین و روی سایر تبلیغات کلیک کنید که طبیعتا درآمد بیشتری را کسب می کنید اما تنها چیزی رو که میشه گفت برای شما اجبار است همین چهار تا تبلیغ است. بقیه بخش های سایت هم اختیاری است.

بعضی از قسمت هاش هم ایرانی ها دسترسی دارند و یک قسمتش هم که دسترسی ندارند اما مهم ترین بخش یک سایت همین تبلیغات می باشند.

شرایط و ضوابط سایت

پیشنهاد من این است که حتما شرایط و ضوابط این سایت را مطالعه کنید که خیلی مهم است. حالا من سعی می کنم بعضی از ضوابط و شرایط رو بهتون بگم. برای مثال شرایط و ضوابط فعالیت در انجمن، برای این که شما بتوانید در این انجمن فعالیت کنید یکی از پیشنیاز های آن این است که حداقل شما باید روی ۲۵۰ تبلیغ کلیک کرده باشید یعنی اگر شما ۲۵۰ تبلیغ رو کلیک نکرده باشید، برید توی انجمن نمی توانید فعالیت کنید، می توانید مطالب بقیه رو بخوانید اما نمی توانید فعالیت کنید. یکی از نکات خیلی مهم هم این است که شما حداقل به مدت ۱۵ روز که از موقعی که ثبت نام می کنید، باید فعال باشید.

privacy

فعال بودن به چه معنیه؟ به این معنی است که شما مراجعه کنید به بخش تبلیغات، هر ۲۴ ساعت که تبلیغات دریافت می کنید حداقل ۴ تا تبلیغ نارنجی رو کلیک کنید، اگر خواستید بقیه تبلیغات رو هم می توانید کلیک کنید اما اگر شما بخواین از نظر این سایت یک کاربر فعال در نظر گرفته بشوید هر روز باید بیاین و چهار تا کلیک تان را انجام دهید به مدت زمان ۱۵ روز، اگر این قوانین ۱۵ روز رو رعایت نکنید، اتفاقی که می افتد، یکی از شرایط فعالیت در انجمن این است که شما باید فعال باشید و ۲۵۰ تبلیغ قبل از آن، کلیک کرده باشید و این ۱۵ روز رو اگر رعایت نکنید هر تعداد از افرادی را که شما زیر مجموعه ی خودتان دعوت کنید هیچ سودی برای شما ندارد

در واقع انگار شما هیچ زیر مجموعه ای در زمان هایی که فعالیت نمی کنید، ندارید! شما باید حداقل ۱۵ روز بگذره تا بتوانید زیر مجموعه، چه اجاره ای، چه مستقیم دریافت کنید و یکسری محدودیت هایی رو هم این سایت برای شما درنظر گرفته است که این پانزده روز اگر رعایت نشود برای مثال نمی توانید اکانتتان را ارتقاع بدید و یا اجاره کنید، نمی توانید در انجام فعالیت کنید و چیز هایی از این قبل، که خب پیشنهاد می کنم که ۱۵ روز اول ثبت نام تان حتما فعال باشید.

قوانین سایت در مورد حساب کاربری در تبلیغات کلیکی

خب یکسری قوانین هم در مورد اکانت کاربری و حساب خودتان هم هست که شما نمی توانید بیش از یک اکانت روی این سایت بسازید اگر این کار رو انجام بدید شما رو به عنوان یک فرد متقلب نشانه گذاری می کنند و ممکن است اکانتتان را ببندند و هر چقدر هم درآمد کسب کرده باشید همش، میپره!

حالا از کجا می فهمند که ما چند تا اکانت ساختیم؟ یکی از راه هاش آدرس آیپی شما می باشد اگر شما به فرض مثال خواهر، مادر، برادر و… دارید با اون کانکشنی که شما عضو آن شدید، اونها هم با همان کانکشن اینترنت، عضو این سایت بشوند، خب آدرس آیپی های شما یکی است و از نظر این سایت و از نظر سیستم های امنیتی، آنها فکر می کنند که شما دوتا اکانت دارید و دوتا اکانتتان را می بندند و درآمد هایتان هم از بین می رود.

پس پیشنهاد من این است که اگر شما خواستید خواهر یا مادر و برادر و… در سایت عضو کنید که آنها هم فعالیت کنند حتما از کانکشن جداگانه از اینترنت استفاده کنند و حتما از سیستم جداگانه ای استفاده نمایند و فکر نمی کنم که شما بتوانید با موبایل هم در این سایت فعال باشید. وقتی که شما با موبایل وارد سایت شوید اتفاقی که می افتد تبلیغات رو به شما نشان نمی دهد کلیک کنید و حتما باید یک سیستم کامپیوتری باشد و بتوانید دربخش تبلیغات فعال باشید.

در حین کارکرد با سایت از فیلتر شکن استفاده نکنید

مورد دیگه این است که شما نباید از فیلتر شکن، پراکسی یا چیز های از این قبیل استفاده نمایید، باز هم ممکن است برای شما مشکل ساز شود. پیشنهاد می کنم حتما این قوانین رو رعایت کنید در غیر این صورت ممکن است خودتان به مشکل بخورید. در کل شما هر گونه تقلبی بخواهید در این سایت انجام دهید ممکن است برای خودتان مشکل ساز شود

پرداخت ها در تبلیغات کلیکی سایت نئو باکس

شما از این سه تا حساب یعنی Skrill، NETELLER و AirTM می توانید استفاده کنید که اگر خواستید روی این سایت سرمایه گذاری کنید و یک مبلغی را به این سایت واریز کنید و یا خواستید از این سایت برداشت کنید از این حساب ها می توانید استفاده کنید. حداقل مبلغی را که شما می توانید از این سایت برداشت کنید ۲ دلار است و برای دفعات بعد یک دلار به مبلغ اضافه می شود یعنی سه دلار و دفعه دهم که می خواهید مبلغ مورد نظر را از سایت دریافت کنید، حداقل مبلغی رو که شما می توانید بردارید، ۱۰ دلار است و کمتر از اون رو به شما نمی دهد.

تبلیغات تبلیغات تبلیغات

در مورد این که شما چطور می توانید درآمد های کسب شده خودتان را به ایران منتقل کنید، این حساب ها متاسفانه برای ایرانی ها تحریم هستند و ما نمی توانیم به صورت مستقیم از این ها استفاده نماییم که با یک سرچ در گوگل می توانید شرکت هایی را در گوگل پیدا کنید که اصلا کارشون دور زدن تحریم هاست و آنها برای شما حساب Skrill می سازند که آن حساب وریفای شده و تایید شده است که شما می توانید مبالغ خودتان را به آن حساب واریز کنید و بعد آن را انتقال بدید به حساب آن شرکت های معتبر و در ایران معادل ریال به حساب شما واریز کنند. خیلی این روش ها مرسوم است.

میشه گفت تمام کسانی که علاقه دارند از اینترنت کسب درآمد دلاری انجام بدهند معمولا از این کار ها خیلی انجام می دهند که با توجه به تحریم ما، ما نمی توانیم چنین کاری رو انجام بدیم و مجبوریم از شرکت های واسط کمک بگیریم تا بتوانیم چنین کاری رو انجام دهیم. دیگه بیشتر از این سرتون رو درد نمیارم، پیشنهاد می کنم که این قوانین رو خودتان مطالعه کنید. هر آنچه را که من فکر می کردم که برای شما مفید بوده است، توضیح دادم. امیدوارم که از این آموزش رضایت کامل رو داشته باشید.

‫0/5 ‫(0 نظر)
0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

بدون دیدگاه