کسب درآمد از تلگرام (قسمت دوم) – افزایش ممبر کانال

2 سال پیش
افزایش ممبر

در این مقاله با ما همراه باشید که به شما انواع روش های افزایش ممبر را آموزش دهیم. روش های مختلفی برای افزایش ممبر کانال وجود دارد ولی خب همه روش ها ممکن است مناسب شما نباشد. در قسمت اول کسب درآمد از تلگرام به چگونگی خرید یک کانال خوب پرداختیم. در این مقاله قصد داریم بهترین روش های افزایش ممبر را مورد بررسی قرار دهیم.

تبلیغات در کانال های پربازدید

یکی از روش های افزایش ممبر، تبلیغات در کانال های پربازدید می باشد. شما می توانید کانال های پربازدید مانند کاف، گیز و میز، خبر فوری و… انتخاب کنید و به ادمین تبلیغات بسته به طرح تبلیغاتی هر کانال، طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید.

یکی از این طرح ها، تبلیغات بازدیدی می باشد. این نوع تبلیغ رایج ترین تبلیغ در بین کانال ها می باشد. یعنی مثلا شما ۱۰k ویو، تبلیغ سفارش می دهید و زمانی که تبلیغ شما به ۱۰k ویو رسید تبلیغ شما برداشته می شود. این نوع تبلیغ به دو صورت پست آزاد و پست آخر انجام می شود.

پست آخر: تبلیغ به صورت پست آخر یعنی این که بعد از تبلیغ، دیگه پستی زده نمی شود، این نوع تبلیغ معمولا از شب تا صبح صورت می گیرد.

پست آزاد: پست آزاد هم یعنی ارسال پست بعد از پست شما، آزاد می باشد. این نوع تبلیغ ارزان تر از پست آخر می باشد ولی خب بازدهی کمتری نسبت به پست آخر دارد. البته این نکته رو هم در نظر داشته باشید که طرح های  انتخابی کانال مختلف است و ممکن است بعضی کانال ها اصلا پست آخر، نداشته باشند.

تبلیغ ساعتی: تبلیغ ساعتی هم به این شکل است که مثلا به مدت ۲ ساعت تبلیغ سفارش می دهید. یا مثلا از ساعت ۱۲ ظهر تا ۱۲ شب تبلیغ در کانال باقی می ماند. این نوع تبلیغ هم به دو صورت پست آخر و پست آزاد وجود دارد. مدیر کانال با توجه به ویو خود قیمت تعیین می کند.

تبلیغ شبانه: این نوع تبلیغ هم در همه ی کانال ها از ۱۱ شب تا ۱۱ صبح می باشد و به صورت پست اول و یا پست دوم می باشد. پست اول همان پست آخر کانال می باشد و بعد تبلیغ هیچ پستی قرار نمی گیرد. پست دوم هم قبل از پست آخر می باشد و قیمت آن کمتر از پست اول محاسبه می شود. تعرفه ی این نوع تبلیغ هم با توجه به ویو محاسبه می شود. همچنین شما می توانید کسب درآمد میلیونی از بیت کوین را از اینجا مشاهده نمایید.

تبادل

یکی از روش های افزایش ممبر تبادل می باشد. تبادل که به اصطلاح تب گفته می شود که در بین مدیران کانال ها رایج می باشد. تبادل به این معنی می باشد که دو کانال همزمان بنر های یکدیگر را در کانال خود قرار می دهند و به ازای ویو و یا زمان تعیین شده در کانال خود قرار می دهند. یعنی مثلا قرار است ما با کانال، ۵k ویو تبادل کنیم به محض این که به ۵k ویو رسید بنر تبلیغ خود را بر می دارد. ادمین A کانال بنر کانال خود را برای ادمین کانال B ارسال می کند و ادمین کانال B بنر کانال خود را برای ادمین کانال A ارسال می کند و به این صورت تبادل می کنند. روش تبادل رایگان است.

تبادل

چند نکته مهم در رابطه با تبادل وجود دارد: در ابتدای کار چون شما ممبر کم دارید از روش تبادل استفاده نکنید. می بایست با کانال های هم سطح خود تبادل کنید. به طور مثال اگر کانال شما ۱۰k ممبر دارد با کانال هایی باید تبادل کنید که ممبر هاشون نزدیک به شما باشد اگر هم نباشد باید حداقل ویو ها در یک سطح باشد. مواظب کانال هایی با ممبر و ویوی فیک باشید و مثل همیشه با هر کانالی تبادل نکنید. با کانال های غیر اخلاقی تبادل نکنید چون باعث ریزش کانال شما خواهد شد. تبادل های بیش از حد انجام ندهید چون این هم باعث ریزش کانال می شود و کاربر کانال شما را ترک می کند.

به هیچ وجه در تبادل ادمین کانال را گول نزنید و بنر را زودتر برندارید چون ادمین های کانال ها اکثرا در ارتباط هستند و برای شما بد خواهد شد برای انجام تبادل باید به مدیران کانال پیام دهید و درخواست تبادل دهید اکثر کانال ها در توضیحات کانال خود آیدی مدیر و آیدی تبادل در خود قرار داده اند و می توانید به این ایدی ها پیغام بدهید و درخواست خودتان را ارسال کنید.

آشنایی با انواع تبادل 

تبادل تکی 

این نوع تبادل یکی از رایج ترین تبادل ها می باشد که خود شامل دو نوع می باشد: ۱- تبادل بازدیدی: از این نوع تبادل دو کانالی که می خواهند تبادل کنند بر روی یک ویو مشخص  توافق می کنند و وقتی ویو بنر تبلیغاتی هر دو به آن مقدار رسید آن را از کانال حذف می کنند. این نوع تبادل به صورت پست آخر و یا پست آزاد انجام می شود. ۲- تبادل تایمی: در این نوع تبادل هم دو کانالی که قصد تبادل دارند سر یک تایم مشخص توافق می کنند و پس از گذشت زمان تعیین شده، بنر ها را از کانال حذف می کنند. مثلا تعیین می کنند از ساعت ۴ تا ۶ بعد از ظهر بنر ها را در کانال قرار می دهند. در این نوع تبادل کانال ها می بایست هم سطح باشند. این نوع تبادل هم به صورت پست آخر و هم پست آزاد انجام می شود.

تب رو تب

روشی دیگر از تبادلات وجود دارد که به آن تب رو تب گفته می شود شما در این روش می توانید همزمان با چند کانال تبادل کنید. این روش از بازدهی نسبتا خوبی برخوردار است. توجه داشته باشید که بیشتر از ۳ پست ، تب رو تب انجام ندهید چون که روی ویوی کانال شما تاثیر می گذارد. این نوع تبادل هم به صورت تایمی انجام می شود هم به صورت بازدیدی.

تبادل شبانه

یکی از پر بازده ترین تبادلات، تبادل شبانه می باشد این روش تبادل مثل روش تب روی تب می باشد با این تفاوت که فقط در ساعت ۱۱ الی ۱۲ شب تا ۱۰ صبح صورت می گیرد.

ساخت بنر های کلیک خور

ساخت بنر های کلیک خور روشی هست که به روش تبلیغات در کانال ها و تبادلات وابسته می باشد. ما برای این که تبلیغات و تبادلات موفق داشته باشیم باید بنر هایی بسازیم که جذب کننده و کلیک خور باشند.

برای ساخت بنر های تبلیغاتی کلیک خور چه کارهایی باید انجام دهیم؟

از اعداد خاص استفاده کنید: اعداد همیشه تاثیرات بسیاری خوبی را از خود به نمایش گذاشته است و نرخ کلیک خوردن بنر ها را افزایش خواهد داد. مثال کمتر از ۳ دقیقه وارد کانال ما شوید، تخفیف ویژه فقط تا ۲ روز دیگر، ۱۰ نکته کلیدی و کاربردی برای جذاب شدن. از عبارات سوالی استفاده کنید: استفاده از جملات و کلمات سوالی حس کنجکاوی را در ذهن مخاطب ایجاد می کند. به عنوان مثال آیا از این روش در کارتان استفاده کرده اید؟ آیا شما هم از این موضوع رنج می برید؟

از درصد استفاده کنید: استفاده از اعداد به همراه درصد می تواند یکی از عوامل مهم باز شدن تبلیغات نیز باشد. به عنوان مثال ۹۵ درصد مردم ایران از این محصول استفاده می کنند، شما هم جزو ۱۰ درصد مدیران ثروتمند باشید. از کلمه فیلم یا ویدیو استفاده کنید: یکی از عبارات جذاب و کلیک خور استفاده از کلمه فیلم یا ویدیو می باشد. مثلا برای دیدن این ویدیو به کانال ما بپیوندید. از نام شخصی استفاده کنید: از دید شخصی از کانال خود تعریف کنید. از اعتبار دیگران کمک بگیرید.

یکی دیگر از روش هایی که در تبلیغات بسیار رایج می باشد. استفاده از اعتبار دیگران در متن تبلیغات می باشد. از بنر هایی مربوط به اتفاقات و رویداد ها استفاده کنید. فرض کنید در روز های آخر سال می باشید و به عید نوروز نزدیک می شوید. به عنوان مثال شما یک محصول آموزشی دارید و در متن بنر از عبارات عید نوروز، تفریح استفاده کنید. به هیچ عنوان از اخبار دروغ استفاده نکنید. استفاده از این بنر ها باعث پایین آمدن شخصیت کانال شما می شود.

ساخت بنر های هایپر لینک دار

نوع دیگر از بنر های تبلیغاتی بنر های هایپر لینک دار می باشد که تعداد زیادی از کانال ها از این نوع بنر استفاده می کنند که با آن هایپر می گویند. این بنر ها از ممبر دهی فوق العاده ای برخوردار می باشند. می توانید از بنر های هایپر هم استفاده کنید. برای ساخت بنر های هایپر به ربات TkanalSubTitleBot@ مراجعه می کنید. این ربات خودش بخشی دارد که هایپر های آماده را در آن بخش قرار می دهد که می توانید از آن استفاده کنید.hayper

ساخت بنر های شیشه ای 

یکی دیگر از بنر ها، بنر های شیشه ای می باشد. این نوع بنر هم ممبر دهی خیلی خوبی دارد می توانید از آنها استفاده کنید. برای ساخت بنر شیشه ای به ربات DidshoPlus_Bot@ مراجعه کنید و می توانید با توجه به دستور العملی که داده است بنر های شیشه ای بسازید.

banner_sheheeیک نکته خیلی مهم برای ساخت بنر هایی که برای تبادلات انجام می دهید از بنر های متفاوتی استفاده نمایید و همیشه در حال ساخت بنر های جدید نیز باشید. وقتی که بنر تکراری باشد جواب خوبی از تبلیغات و تبادلات نخواهید گرفت. یک کانال بسازید و تمام بنر هاتون در اون کانال قرار دهید و در صورت لزوم از آن استفاده نمایید. همچنین شما می توانید کسب درآمد از بیت کوین را از اینجا مشاهده نمایید.

تبلیغات گسترده

یکی از روش های افزایش ممبر تبلیغات گسترده می باشد. در روش تبلیغات گسترده ادمین های کانال های یکدیگر عضو یک گروه می شوند و تگ آنها توسط مدیر گروه جمع آوری می شود. مدیر گروه بنر تبلیغ رو در گروه ارسال می کند و تمامی ادمین های کانال ها در یک ساعت خاص، همزمان با هم بنر تبلیغاتی را در کانال های خود قرار می دهند. به این روش تبلیغات گسترده گفته می شود. روش تبلیغات گسترده بازدهی فوق العاده بالایی دارد و ممبر دهی آن نسبتا خوب می باشد. به وسیله ی تبلیغات گسترده خیلی سریع می توانید ممبر جذب کنید.

برای استفاده از این روش شما دو راه دارید: راه اول دادن تبلیغ به گروه های گسترده معتبر، گروه های گسترده زیادی وجود دارد که ما می توانید به آنها تبلیغ گسترده بدهید شما مبلغ را به مدیر گروه گسترده واریز می کنید و مدیر اون گروه تبلیغ گسترده شما رو انجام می دهد.

راه دوم این است که خودتان یک گروه گسترده بسازید و مدیران کانال وارد آن بشوند پس از این که وارد اون گروه شدند، شروع به جمع آوری تگ می کنید اما قبلش نسبت به بودجه ای که دارید شرایط و زمان تبلیغ رو باید معین کنید و در گروه ارسال کنید پس از جمع آوری تگ ها، در ساعت تعیین شده بنر کانال را در گروه ارسال می کنید تا تمامی کانال هایی که تگ داده اند در کانالشان قرار دهند. پس از اتمام تبلیغ مدیران کانال از بنر تبلیغات در زمان معین عکس می گیرند و به همراه شماره کارت برای شما ارسال می کنند. و بر اساس ویو با آنها تسویه حساب می کنید

اگر می خواهید راه دوم را انتخاب کنید به هیچ وجه نباید بد قولی کنید و سر وقت باید تسویه حساب کنید. مشکلی که در راه دوم وجود دارد عدم اعتماد مدیران به شما می باشد و چون گروه تازه افتتاح شده است کمتر به شما اعتماد می کنند.

گروه های گسترده ی زیادی وجود دارد که تعرفه های مختلفی دارند اکثر کانال های بزرگ از روش تبلیغات گسترده ممبر های زیادی جذب کرده اند.

خرید ممبر تضمینی

افرادی هستند که به ازای مبلغی برای شما به صورت تضمینی ممبر واقعی اضافه می کنند یعنی طرف به ازای صد هزار تومان ممبر به کانال شما اضافه می کند. تعرفه های مختلفی وجود دارد که هر ۱k ممبر تضمینی بین ۷۰ هزار تومان تا ۱۲۰ هزار تومان می باشد. دقت کنید که به افراد معتبر سفارش ممبر دهید چون کلاه برداری های زیادی اتفاق افتاده است. خرید ممبر واقعی به صورت پاپ آپ، نوت و اد اجباری موجود می باشد

ادمین تبادل در کانال های بزرگ

در این روش افزایش ممبر  کانال های بزرگی هستند که وقت کافی برای اداره تبالات خود نیز ندارند و کسی را انتخاب می کنند که ادمین تبادل کانالشان بشود و به صورت توافقی با هم همکاری می کنند شما بعد از این که در تبادل حرفه ای شده اید و همه چیز دستتون اومد می توانید ادمین یکی از کانال ها شوید و هم ممبر های اون کانال را افزایش دهید و هم ممبر های کانال خودتان را، مثلا توافق می کنید که به ازای هر چند تا تبادل، بنر کانال خودتان را ارسال می کنید. کانال های بزرگ و با ممبر های زیادی برای ادمین شدن انتخاب کنید چون که جذب ممبر در آنها راحت تر می باشد و می توانید با کانال های بزرگ دیگه تبادل کنید.

پاپ آپ

پاپ آپ یک روش تبلیغاتی می باشد که وقتی بازدید کننده وارد وبسایتی می شود یک صفحه جدید باز می شود و آن را مشاهده می کند خیلی از کانال ها از این روش استفاده می کنند که یکی از آن ها کانال خروس جنگی می باشد که توانسته ممبر های زیادی را با روش پاپ آپ کسب کند معمولا به ازای هر ۱۰۰۰ آی پی، ۴۰ الی ۵۰ ممبر به کانال اضافه می شود به طور مثال اگر شما هشتاد هزار تومان  برای پاپ آپ هزینه کنید  حدودا بین هشتصد تا هزار ممبر می توانید جذب کنید. شما در ابتدا می بایست به سایت irpopup مراجعه کنید.

ورود به سایت irpopup

در این بخش شما باید قبل از سفارش ثبت نام کنید. پس از ثبت نام شما می بایست در پنل کاربری خود بر روی سفارشات و تبلیغات پاپ اپ کلیک کنید. که همانطور که در تصویر میبینید یکسری بسته های سفارش وجود دارد که شما میبایست با توجه به بودجه خود یکی از آنها را انتخاب کنید.

irpopup

حتما توجه کنید که بسته های تبلیغاتی موبایلی که به رنگ بنفش هستند را انتخاب کنید چون پاپ آپ  برای این گونه تبلیغات فقط در صفحات هوشمند باز می شوند. در نهایت نوع پرداخت را مشخص می کنید در این جا باید لینک جوین(لینک خصوصی کانال) خود را در این قسمت وارد کنید پس از خرید می بایست منتظر تایید بمانید که بعد از آن می توانید بسته خود را نیز در پنل فعال کنید.

irpopup

irpopup

پوش نوتیفیکیشن

در این روش افزایش ممبر تبلیغ شما به صورت نوتیفیکیشن توسط یک اپلیکیشن که روی تلفن همراه کاربر نصب است ارسال می شود. به طور مثال فردی، یک بازی در گوشی تلفن همراه خود نصب کرده است و تبلیغ شما به صورت نوتیفیکیشن ارسال می شود. از مزایای این روش ارسال بر اساس موقعیت مکانی و نوع سیستم عامل و چندین امکان دیگر می باشد.

cheshmak mobodid

دو سایت خوب را معرفی می کنیم که می توانید از طریق این دو سایت از این روش استفاده کنید

ورود به سایت چشمک

ورود به سایت موبودید

تبلیغات بنری درون موبایلی

در این روش تبلیغات، بنر شما در داخل اپلیکیشن ها که در مارکت هایی همچون کافه بازار وجود دارد، نمایش داده می شود.

 telegram

از مزایای این روش می توانید منطقه ی جغرافیایی، ساعات روز و موضوع برنامه ها را مشخص کنید. در این روش جذب کاربر سریع است و هر لحظه می توانید آمار را مشاهده کنید و تعرفه ی آن به ازای هر کلیکی که انجام می شود، محاسبه می شود. برای استفاده از این روش ما دو سایت معتبر را به شما معرفی می کنیم.

telegram

telegram

در این دو سایت ثبت نام کنید و کمپین تبلیغاتی خود را نیز انتخاب کنید.

ورود به سایت Anetwork

ورود به سایت adad

اد اجباری

در این روش افزایش ممبر، ممبر ها به صورت اجباری به کانال شما اضافه می شوند. این ممبر ها در تلگرام های غیر رسمی وجود دارند. این نوع روش ممبر دهی ریزش آن نسبتا بالا می باشد ولی اگر اد اجباری با ظرفیت های بالایی خریداری کنید می توانید درآمد خوبی کسب کنید البته به دلیل ریزش زیاد این نوع ممبر باید به خوبی آن را مدیریت کرد و در زمان هایی ممبر جبرانی به آن اضافه کرد. همچنین شما می توانید کسب درآمد از اینستاگرام را از اینجا مشاهده کنید.

ربات تبچی

این نوع ربات به این صورت کار می کند که بنر تبلیغاتی شما را در گروه های انبوهی ارسال میکند. این روش بازدهی خوبی دارد اگر تعداد این ربات ها نیز زیاد باشند و بتوانند چند صد هزار بازدید برای بنر شما بزنند می توانند ممبر قابل توجهی به کانال شما اضافه شود. البته ربات تبچی نیاز به سرور مجازی دارد و می بایست مواظب دلیت شدن آن هم نیز باشید.

bot

adrenaline

 

0
نویسنده مطلب AmiR
اشتباه وجود نداره💭شاید این روزها به خودت میگی: خیلی اشتباه کردی انتخاب های اشتباه داشتی و تصمیم های اشتباه گرفتی حق داری! !اما، من امروز اومدم بهت بگم اشتباه وجود نداره دوست من چیزی که تو اسمش رو اشتباه گذاشتی اقدامیه که در اون لحظه، بر اساس بهترین اطلاعاتی که داشتی بر اساس باورهات، آموزش هات، چیزی که خانواده بهت میگفته چیزی که دور و بری هات بهت میگفتن تصمیم گرفتی و اقدام کردی، ولی نتیجه اون چیزی نشد که دوست داشتی خودت رو به خاطر اشتباهات گذشته نکوب تو آدم جدیدی شدی، دیدگاه های جدیدی داری، آگاه تری، پخته تری در دل هر اشتباه، دانه رشد تو نهفته اس اون دانه رو بارور کن اشتباه وجود نداره دوست من!

بدون دیدگاه