هفت نکته طلایی برای رژیم لاغری | کاهش وزن سریع

5 سال پیش
رژیم

در این مقاله در خدمت شما عزیزان هستیم تا هفت نکته طلایی برای لاغری، که در واقع رژیم لاغری سریع و موثر هستند را بررسی کنیم. هر تکنیکی که اگر اجرا کنید قطعا و حتما لاغر می شوید.

رژیم لاغری رایگان

ساعت خوردن شام در رژیم لاغری

تکنیک اول در مورد ساعت خوردن شام است. شما باید سعی کنید تا ساعت هفت شب غذایتان را خرده باشید و بعد از ساعت هفت هیچ وعده غذایی و یا هیچ ماده غذایی ما مصرف نمی کنیم. البته کسانی که ناراحتی هایی مثل افت قند خون دارند می توانند در ساعت نه یک میان وعده سبکی را مصرف نمایند.

نکته این آموزش هایی که در اینجا گفته می شود برای کسانی هستند که هیچ گونه مشکلی ندارند. اگر فقط همین تکنیک رو اجرا کنید به شما قول می دهم که اگر وزنتان کاهش پیدا نکند حداقل وزنتان هم بیشتر نشود. پس بعد از ساعت هفت هیچی چیزی رو میل نفرمایید.

خوردن ناهار در رژیم لاغری

نهار من به شما توصیه می کنم که سبزیجات مصرف نمایید. سبزیجات بخار پز شده مثل سیب زمینی، هویج، کلم بروکلی، گل کلم یا بادمجان، کدو این ها رو می توانید بخار پز کنید به همراه کمی روغن زیتون و یا روغن کنجد و با نمک دریا می توانید آن را مزه دار کنید و همچنین خیلی بد مزه میشه غذا(پس چی؟ میخواستی بهت بگم بری یک پیتزا بگیری پر از پنیر پیتزا، پرچرب و چیلیب که خوشمزه هم باشه!)  در کنار این غذا شما می توانید از ماست چکیده استفاده نمایید. ماست چکیده طبیعی بخاطر این که آب خودش رو از دست داده است. اسید لاکتیک آن بسیار پایین است و به شما می تواند در سیر نگه داشتن شما کمک کند.

برای شام هم می توانید از غذاهای گوشتی استفاده نمایید. ولی در بین غذاهای گوشتی حتما سبزیجات استفاده نمایید. می توانید سبزی خوردن یا سالاد استفاده نمایید. بهتر از که از سبزیجات سبز رنگ بیشتر در سالاد استفاده نمایید. مثل اسفناج، کاهو، از سبزیجات بنفش رنگ هم مثل کلم قرمز که خیلی به شما در لاغری و چربی سوزی کمک می کند. سعی کنید سالاد که استفاده می کنید چرب نباشد و حاوی سس ماینوز نباشد.

یک توصیه که در مورد غذاهای گوشتی به شما می توانم بکنم این است که غذاهای گوشتی را به هیچ وجه سرخ نکنید و ما سرخ کردنی نخواهیم داشت. می توانید بخار پز کنید، می توانید آب پز کنید و یا به صورت خورشتی گوشت را درست کنید

خوردن صبحانه در رژیم لاغری

در تکنیک بعدی خوردن صبحانه می باشد که در تب سنتی و تب اسلامی که به صبحانه و یا شام اهمیت زیادی بدهید و ناهار از اهمیت کمتری برخوردار است. صبحانه رو ما سعی می کنیم که غذاهای پروتئینی مصرف کنیم مثلا من توصیه می کنم که صبح یک دونه تخم مرغ را بخورید.

رژیم

در کنار تخم مرغ می توانید از سبزیجات استفاده نمایید، می توانید از زیتون استفاده نمایید. کسانی هم که نمی توانند تخم مرغ بخورند می توانند از پنیر بز استفاده نمایند. اگر خواستید چایی مصرف نمایید چایی شما حتما کمرنگ و بدون شکر باشد. بعلاوه می توانید از نان سبوس دار یا کامل استفاده نمایید.

همچنین بخوانید، بستنی سیاه یا همان بستنی ذغال چوب، سوژه جدید اینستاگرام

من توصیه نمی کنم از نان که با آرد سفید درست شده است استفاده نمایید. برای سلامتی خودتان ارزش قائل باشید و اهمیت بدهید. این مقدار نان که مصرف می کنید بسته به خودتان کم یا زیاد باشد. برای صبحانه می توانید دو عدد خرما هم استفاده نمایید.

خوردن آب

خوردن آب خیلی مهم است. من توصیه می کنم که حتما آب خوردن را تمرین کنید. توصیه من این است که روزانه دو الی سه لیتر آب را بخورید. آنهایی که وزن بالاتری دارند سه لیتر مصرف نمایند.

رژیم

ورزش

منظور من از ورزش کردن فقط پیاده روی است. روزانه نیم ساعت الی ۴۵ دقیقه حتما پیاده روی رو داشته باشید. اگر نمی توانید به بیرون بروید می توانید در خانه، این تمرین را انجام دهید. ورزش های سخت و سنگین رو توصیه نمی کنیم. ورزش های مثل پیاده روی و اکسیزن رسانی منظور من است.

رژیم

حذف فست فود

دوستان من به شما توصیه می کنم که به مدت ۲۸ روز فست فود رو از زندگی خودتان خارج کنید و نتایج و آثار شگرف آن را در زنگی خودتان نیز می بینید. ممکن است یک عده بگویند که ما نمی توانیم  فست فود نخوریم اصلا بوی همبرگر که به مشام ما می خورد، هوس می کنیم که حتما بخوریم اگر چنین حالتی به شما دست داد من پیشنهادم به شما این است که یک الی دو لقمه از آن را بخورید تا این هوستان بمیرد و رها شوید.

رژیم

شیرینی جات

شیرینی های که دوست ندارید از آن دل بکنید مثلا دوست دارید بستنی بخورید، دوست دارید کیک بخورید، دوست دارید باقلوا بخورید، دوست دارید شکلات بخورید. ولی من از شما می خواهم که وعده شیرینی ها رو به هفته ای یک وعده کاهش بدهید. مثلا این که هفته یک بار دوتا دونه اسکوپ بستنی بخورید یا دوتا باقلوا بخورید یا مثلا یک قاچ کیک بخورید یا آن شکلاتی که دوست دارید رو بخورید.

رژیم

نکته: درکنار نا پرهیزی هایی که انجام می دهید مثلا شیرینی می خورید سعی کنید آن روز سبزیجات بیشتری مصرف نمایید.

جمع بندی

این تکنیک هایی رو که به شما گفتم رو حتما اجرا کنید و حتما عملی کنید، ۲۸ روز زمان خیلی زیادی نیست، می توانید اجرا کنید. زمان خیلی زیادی نیست، به شما قول می دهم که نتایج شگفت انگیزی رو مشاهده خواهید کرد. اندام زیبایتان را مشاهده خواهید کرد. از این که خیلی سبک تر می شوید، از این که نفس کشیدن برایتان راحت تر می شود و لذت خواهید برد. ممنون که تا انتهای این مقاله همراه ما بودید.

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه