بهترین بازیکنان فیفا ۱۹ | رونالدو جایگاه نخست

5 سال پیش
فیفا 19

فیفا همیشه خلاقیت و نگرش نویی رو به علاقه مندان به فوتبال می دهد. علاوه بر این  فیفا ۱۹ با داشتن قدرت در فوتبال و گرفتن لایسنس های اکثر باشگاه ها، این چربش رو نسبت به pes داشته است و شاید pes اینجا خیلی مظلوم واقع شده است و در گرفتن لایسنس تیم ها ناکام مانده است.

همچنین بخوانید، برررسی ویدیویی فیفا و pes : کدام بهتر است؟

برترین بازیکنان فیفا ۱۹

در اینجا ما می خواهیم لیستی از بهترین بازیکنان در فیفا ۱۹ رو بررسی کنیم. در این لیست، بازیکن ها از دفاع تا حمله و دروازه بان ها از لحاظ قابلیت هایشان بررسی می شوند. با ما همراه باشید.

مسی

اسطوره ی باشگاه بارسلونا و یکی از موثر ترین بازیکنان در ترکیب بارسلونا در سال ۲۰۱۹ است. با این که مسی سرعت و دریبل زنی مثل سابق رو نداشته است اما مسی هنوز هم مسی است. مسی هنوز هم از سرعت، پاس و قدرت دریبل زنی بالایی در فیفا ۱۹ برخوردار است. هر چند که قدرت بدنی بالایی ندارد اما الکترونیک آرتز نمره ۹۴ رو برای آن در نظر گرفته است.

فیفا ۱۹

رونالدو

رونالدو بازیکنی است که فیفا و پی اس به این بازیکن اعتماد زیادی دارند و حتی با بالا رفتن سن او باز هم او به عنوان برترین بازیکن فیفا ۱۹ است. رونالدو در فیفا ۱۹ سرعت خیلی خوبی دارد اما من حس می کنم اون سرعت و صلابتی که قبلا داشت رو الان ندارد ولی خب خوبه هنوز هم جز اصلی ترین مهره های کلیدی یوونتوس به حساب می آید.

فیفا ۱۹

نیمار

من فکر میکنم بعد از پایان کریس رونالدو و مسی در سطح اول فوتبال اروپا، این بازیکن به عنوان اصلی ترین بازیکن در فیفا تبدیل شود. نیمار در زمینه ی تکنیکی ۵ ستاره است. نیمار قدرت، سرعت و دریبل زنی بالایی دارد و امتیاز او در مجموع ۹۲ است.

فیفا ۱۹

مودریچ

مودریچ هم در جام جهانی خیلی خوب درخشید و تا فینال جام جهانی عالی بازی کرد. همچنین او به عنوان بهترین بازیکن جهان هم شناخته شد. این بازیکن قدرت پاس و قدرت دریبل بالایی دارد. امتیازی که الکترونیک آرتز برای این بازیکن در نظر گرفته است ۹۱ است.

فیفا ۱۹

کوین دی بروینه

ستاره بلژیکی یعنی دی بروینه در فیفا و پی اس خیلی مورد توجه قرار گرفته و امتیاز نسبت بالایی رو کسب کرده است. بازیکن منچستر سیتی قدرت شوت و دریبل خوبی برخوردار است اما نقطه ی قوت این بازیکن قدرت پاس دهی این بازیکن است و با امتیاز۹۱ در سطح بالایی قرار گرفته است.

فیفا ۱۹

ادن هازارد

ادن هازارد بازیکن سرعتی تکنیکی چلسی و تیم ملی بلژیک است. این بازیکن خیلی سخت توپ از پاهاش جدا می شود. هر گیمیری دوست دارد که این بازیکن در تیمش باشد. این بازیکن در مجموع امتیاز ۹۱ را کسب کرده است.

فیفا ۱۹

راموس

راموس یکی از باسابقه ترین بازیکنان رئال مادرید است ولی خب کلا یکمی خشن است و کارت قرمز هم کم نگرفته است. در امر هد زنی بسیار عالی عمل کرده است و توانسته گل های زیادی را با هد به حریفان خود بزند. کاپیتان رئال مادرید توانسته است نمره بالای ۹۱ را در مجموع کسب کند.

فیفا ۱۹

سوارز

هر وقت اسم سوارز میاد یاد این میوفتیم که کجا و کی بازیکن رو گاز گرفته است. اما سوارز واقعا یکی از بازیکنان خوب در فیفا ۱۹ است. بازیکن جنگنده، پا به توپ و گلزن بارسلونا است که توانسته نمره ۹۱ را کسب کند.

فیفا ۱۹

نویر

نویر بازیکن بایرن مونیخ، شکی در آن نیست که نویر به عنوان بهترین دروازبان دنیا انتخاب شده است. همین عامل هم باعث شده الکترونیک آرتز نمره ی ۹۰ را به او بدهد.

فیفا ۱۹

دخیا

دخیا هر چند که در جام جهانی ۲۰۱۸ کم سوتی نداد و گل های عجیب و غریبی خورد ولی تو منچستر یونایتد سوپر واکنش های بسیار تمیزی رو رفته است همین عامل هم باعث شده که الکترونیک آرتز نمره ی ۹۱ را در مجموع به او بدهد.

فیفا ۱۹

کروس

کروس همیشه سبک ایده آل خودش رو در بازی حفظ کرده و همیشه خوب و عالی کم اشتباه ظاهر می شود. شاید حضورش توی بازی خیلی به چشم نیاد ولی با پاس ها و سانتر هایی که انجام می دهد بازیکن بسیار موثری نشان داده است. او با امتیاز ۹۰، نمره ی سطح بالایی رو از الکترونیک آرتز دریافت کرده است.

فیفا ۱۹

لواندوفسکی

روبرت لواندوفسکی یک بازیکن با کلاس در پست مهاجم است. بازیکن باهوش لهستانی که چارچوب رو خیلی خوب می شناسد و نقطه قوت این بازیکن دقت شوت این بازیکن است و در عمر دریبل زنی هم نسبتا خوب است و توانسته نمره ۹۰ را کسب کند.

فیفا ۱۹

گودین

بازیکن اروگوئه ای که به عنوان یک مدافع مستحکم شناخته می شود و به عنوان یک رهبر در در تیم اتلتیکو مادرید بازی می کند و توانسته نمره ۹۰ را کسب کند.

فیفا ۱۹

کورتوا

کورتوا عملکرد بسیار عالی در جام جهانی داشت و با کلینشید هایی که در جام جهانی انجام داد رئال مادرید رو متقاعد کرد که او به این تیم بیاید این بازیکن توانسته است نمره ۹۰ را کسب کند.

فیفا ۱۹

هری کین

هری کین بازیکن جوانی که در تاتنهام خیلی خوب درخشیده و گلزنی کرده است اما از نقاط قوت این بازیکن می توان به دقت شوت بالای آن اشاره کرد. اما از نقطه ضعف این بازیکن، این است که سرعت وی ۷۰ در نظر گرفته شده است که من فکر می کنم برای یک بازیکن جوان خیلی کم است. به هر حال در مجموع امتیاز بالای ۸۹ را کسب کرده است.

فیفا ۱۹

روبن

روبن یکی از سریع ترین، خوش تکنیک ترین بازیکنان جهان است. اما روبن در فیفا ۱۹ سرعت ۷۹ برای آن در نظر گفته شده است که به نظر من خیلی کمه دیگه بیش از حد اون رو ضعیفش کردند. شاید یکی از عواملش این مصدومیت های پی در پی و بالا رفتن سن او باشد که این امتیاز برای آن در نظر گرفته اند. اما در مجموع امتیاز این بازیکن ۸۵ در نظر گرفته شده است.

فیفا ۱۹

ریبری

ریبری بازیکن سریع، خوش تکنیک و بازیکن تمام نشدنی بایرن مونیخ آلمان است که توانسته نمره ۸۵ را کسب کند.

فیفا ۱۹

گریزمان

گریزمان با امتیاز ۸۹ امتیاز قابل توجهی را کسب کرده است و عملکرد بسیار خوبی در قهرمانی تیم فرانسه داشته است. کلا این بازیکن امتیازاتش در یک سطخ نرمال به بالا در نظر گرفته شده است.

فیفا ۱۹

کیه‌لینی

کیه لینی مدافع تنومندی که از قدرت بدنی بالایی برخوردار است با این که او ۳۴ سال سن دارد اما توانسته است نمره ی ۸۹ را کسب نماید.

فیفا ۱۹

آگوئرو

سریخو آگوئرو بازیکن آرژانتینی منچستر سیتی که در ترکیب پپ به خوبی جا افتاده است و توانسته گل های زیادی برای این تیم به ثمر برساند. او با قدرت و دقت شون زنی بالا و همچنین تکنیک بالای او توانسته است نمره ی ۸۹ را کسب نماید.

فیفا ۱۹

سانه

شاید در مجموع امتیاز بالایی نداشته باشد اما وقتی با سانه بازی می کنید حس میکنید که فیزیک بسیار خوبی در بازی دارد و خیلی خوب توپ رو جلو می برد. از جمله نقاط قوت او می توان به سرعت بسیار بالای این بازیکن یعنی ۹۵ نیز اشاره کرد. این بازیکن جوان که آینده درخشانی هم دارد توانسته است در مجموع نمره ی ۸۶ را کسب نماید.

فیفا ۱۹

دیبالا

یکی از بازیکنان بسیار خوب با قدرت بالای دریبل زنی بالا، ترکیب خوبی را با رونالدو در خط حمله در تیم یوونتوس تشکیل داده اند. علاوه بر این بازیکن سرعت نسبتا خوبی هم دارد و توانسته است نمره ۸۹ را کسب نماید.

فیفا ۱۹

محمد صلاح

بازیکن مصری که عملکرد بسیار خوبی را در تیم لیورپول داشته است. او با سرعت بالای ۹۲ و قدرت دریبل ۸۹ توانسته است نمره ی ۸۸ را کسب نماید.

فیفا ۱۹

مارسلو

شاید مارسلو اگر کمی جلو تر بازی میکرد خیلی بیشتر می توانست گل بزند و خودش را نشان دهد. اما او به عنوان مدافع چپ رئال مادرید حضور موثری را در خط حمله ایفا می کند و توانسته است نمره ی ۸۸ را کسب نماید.

فیفا ۱۹

کوتینیو

فیلیپ کوتینیو بازیکن خوش نقش و خوش تکنیک که همچنین دقت پاس های نسبتا خوبی هم دارد توانسته نمره ی ۸۸ را کسب کند.

فیفا ۱۹

گرت بیل

گریت بیل بازیکن سرعتی رئال مادرید که همچنین قدرت شوت قابل توجهی هم دارد توانسته نمره ۸۸ را کسب کند.

فیفا ۱۹

پوگبا

پل پوگبا بازیکن تیم منچستر یونایتد که با فرانسه توانست قهرمان جهان شود یکی از تنومند ترین بازیکنان در هافبک وسط است.

فیفا ۱۹

کیلیان امباپه

کیلیان امباپه بازیکن فرانسوی تیم پاریسن ژرمن که خودشو خیلی خوب در جام جهانی ۲۰۱۸ نشان داد و توانست با این تیم قهرمان جام جهانی شود. از نقاط قوت این بازیکن می توان به سرعت بسیار بالای این بازیکن اشاره کرد. سرعت این بازیکن ۹۶ است و به عنوان سریع ترین بازیکن در فیفا ۱۹ هم شناخته می شود. در مجموع توانسته است این بازیکن نمره ی ۸۷ را کسب کند.

فیفا ۱۹

جرارد پیکه

مدافع با سابقه تیم بارسلونا با فیزیک و قدرت بدنی بالا توانسته نمره ۸۷ را کسب کند.

فیفا ۱۹

ویدال

ویدال هافبک وسط تیم بارسلونا که فیزیک و خصوصیات دفاعی نسبتا خوبی را دارد و توانسته است نمره ۸۵ را کسب کند.

فیفا ۱۹

زلاتان ابراهیموویچ

هر وفت از زلاتان صحبت می کنیم یاد قدرت بدنی و قدرت شوت بالای او و قدرت هد زنی آن می افتیم. زلاتان با بالا رفتن سنش و پیوستن به تیم گلگسی، قدرتی که در مجموع برای او در نظر گرفته شده است ۸۵ است که شاید در این سن هم این امتیاز بد نباشد.

فیفا ۱۹

ممنون که تا انتهای این مقاله همراه ما بودید. اطلاعت و جزئیات بیشتری از این بازیکنان را می توانید در اینجا مشاهده نمایید. بنظر شما بهترین بازیکن در فیفا ۱۹ چه بازیکنی است؟

1
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

یک دیدگاه

  • مهران
    29 آوریل 2019

    بسیار عالی