بستنی سیاه یا همان بستنی ذغال چوب، سوژه جدید اینستاگرام

2 سال پیش
بستنی سیاه

امروز می خواهیم در مورد یک خوراکی جدید که این روز ها در اینستاگرام زیاد مشاهده کرده اید، صحبت کنیم. بستنی سیاه یا همان بستنی ذغال چوب که مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته و ظاهر بسیار زیبایی دارد. با ما تا انتها همراه باشید.
بستنی سیاه

بستنی سیاه

بستنی سیاه

بستنی سیاه یک خوراکی لذیذ با طعم ذغال چوب است. بستنی سیاه یک بستنی با طعمی متفاوت که این روز ها در یکی از فروشگاه های آمریکا فروخته می شود و به نظر می رسد که مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته است.

بستنی سیاه

تنوع در رنگ و طعم یکی از اصلی ترین موارد در درست کردن مواد خوراکی است اما بستنی سیاه یا همان بستنی ذغال چوب که توسط مغازه ای به نام little damage ice cream در لس آنجلس سرو می شود به خاطر طعم و رنگ خاص آن بیش از هر بستنی دیگر مورد توجه قرار گرفته است و به سوژه اینستاگرام کاربران تبدیل شده است.

بستنی سیاه

به گفته ی مردم نیز این بستنی با طعم ترکیبی بادام و ذغال، مزه ی بسیار خوبی دارد. البته این اولین باری نیست که بستنی فروشی ها توجه کاربران را به سرو انواع خوراکی های خوشمزه جلب می کنند. یک سال پیش نیز بسیاری از مردم نیویورک برای خرید دسر های تک رنگ fingers ice cream، صف های طولانی را هم تشکیل می دادند.

بستنی سیاه

در سال ها قبل، از ذغال چوب برای ضد عفونی میوه ها استفاده میشد. از خواص ذغال چوب می توان به دفع سموم معده و دستگاه گوارش نیز اشاره کرد. البته کارشناسان تایید کردن: استفاده زیاد از این مواد میتواند باعث بی اثر شدن دارو های مصرف شده، شود.

بستنی سیاه

اما آیا این خوراکی سیاه و خوشمزه می تواند جایگزینی برای بستنی های رنگارنگ باشد. خب برای اینکه به جواب سوالمان برسیم، فکر می کنم باید کمی منتظر بمانیم تا این بستنی های خوشمزه در تمام دنیا فراگیر بشوند. پس امیدواریم که به زودی این بستنی خوشمزه را تست کنید و از خوردن آن لذت ببرید.

نظر شما چیه؟ آیا شما بستنی رنگی یا سفید دوست دارید؟

بستنی سیاه

یا بستنی سیاه؟

بستنی سیاه

نظر خودتان را با ما در میان بگذارید.

0
نویسنده مطلب AmiR
اشتباه وجود نداره💭شاید این روزها به خودت میگی: خیلی اشتباه کردی انتخاب های اشتباه داشتی و تصمیم های اشتباه گرفتی حق داری! !اما، من امروز اومدم بهت بگم اشتباه وجود نداره دوست من چیزی که تو اسمش رو اشتباه گذاشتی اقدامیه که در اون لحظه، بر اساس بهترین اطلاعاتی که داشتی بر اساس باورهات، آموزش هات، چیزی که خانواده بهت میگفته چیزی که دور و بری هات بهت میگفتن تصمیم گرفتی و اقدام کردی، ولی نتیجه اون چیزی نشد که دوست داشتی خودت رو به خاطر اشتباهات گذشته نکوب تو آدم جدیدی شدی، دیدگاه های جدیدی داری، آگاه تری، پخته تری در دل هر اشتباه، دانه رشد تو نهفته اس اون دانه رو بارور کن اشتباه وجود نداره دوست من!

بدون دیدگاه