بیوگرافی امیرعباس گلاب + تصاویر

2 سال پیش
امیرعباس گلاب

در ادامه به معرفی کامل امیرعباس گلاب و زندگینامه این خواننده در سایت روبیک موزیک خواهیم پرداخت.

بیوگرافی شخصی امیر عباس گلاب

امیر عباس گلاب در ۲۴ آبان ماه سال ۱۳۶۵ در تهران متولد شده است و از سن ۷ سالگی موسیقی را در نزد پدر با آواز سنتی آغاز کرد. او فارغ التحصیل آکادمیک رشته موسیقی است و از کودکی علاقه مند به خوانندگی بوده است.

او علاقه زیادی به سوار کاری دارد و بریکا نام یکی از اسب های اوست که آن را دختر سوم خود می داند. او تا کنون ازدواج نکرده است و مجرد می باشد.

اولین آهنگ؛ فقط برو

آهنگ فقط برو اولین آهنگ امیر عباس گلاب است که در ابتدا قرار نبود پخش شود، این قطعه بر اثر یک اتفاق ساخته شد و پس از ضبط آن و استقبال افرادی که آن را شنیدن، تصمیم بر پخش آن گرفته شد.

دومین آهنگ؛ توبه کم

امیر عباس گلاب گفته است که حدود ۱۰ سال پیش از طریق یکی از دوستان با خانمی که مدتی در کما بوده است، آشنا می شود، ایشان بعد از بهبودی دچار تغییر شده و به کار می پردازند، پس از شنیدن داستانش با محتوای آن ارتباط برقرار کردند و از او خواسته شد، قطعه ای با این مضمون بخواند.

جالب است بدانید که امیر عباس گلاب در این مورد می گوید: من مدتی خواب درستی نداشتم و فقط کابوس های وحشتناک بود، بعد از خواندن این قطعه آرامش نسبی برای من اتفاق افتاد و باعث شد آن را پخش کنم.

امیرعباس گلاب

سبک موسیقی و کلمه خدا در آثار امیر عباس گلاب

در تمام کارهایی که تا به امروز او خواننده و منتشر کرده است، کلمه خدا وجود دارد، امیر عباس گلاب می گوید: در تمام کارهای من نام خدا وجود داشته و من در فضای عرفانی موسیقی خود را ادامه می دهم و نمیدانم چه افرادی این حال و هوا را دوست دارند، به نظر من موسیقی نوعی عشق و احساس است و من حس عرفانی آن را دوست دارم.

آهنگ های امیر عباس گلاب

امیر عباس گلاب در سال ۱۳۸۷ تیتراژ سریال پر بیننده ی ستایش را با ترانه علیرضا آذر، تنظیم سعید شمس و ملودی خودش اجرا کرد، بعد از پخش تیتراژ این سریال امیرعباس گلاب شناخته شد و شروع به پخش تک آهنگ های رسمی خود مانند:

(قدم)، ( هوس کردم) و (خدایا کجایی) و … را منتشر کرده است، همچنین با ساخت سریال ستایش دو امیرعباس برای بار دوم دعوت به همکاری در این پروژه شد و آهنگی زیباتر از تیتراژ ستایش یک را با ترانه مریم دلشاد، تنظیم سعید شمس و ملودی امین قباد اجرا کرد.

کنسرت های امیر عباس گلاب

اولین کنسرت امیر عباس گلاب به رهبری مهیار رضوان در ۹ مرداد ماه سال ۱۳۹۶ در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد، پس از آن در شهرهای دیگر نیز کنسرت های متعدد برگزار کرد که با استقبال خوبی از سوی مردم و طرفداران روبرو شد.

امیرعباس گلاب

حضور امیر عباس گلاب در برنامه تلویزیونی

امیر عباس گلاب در فروردین ماه سال ۱۳۹۷ مهمان برنامه دورهمی شد که در این برنامه قطعات زیبایی اجرا کرد. مصطفی زمانی بازیگر توانا و هنرمند کشور نیز در آن شب با امیر عباس گلاب در برنامه دورهمی حضور داشت.

برای دانلود آهنگ های امیرعباس گلاب به کدام سایت مراجعه کنیم؟

پیشنهاد ما به شما عزیزان برای داتلود آهنگ های امیرعباس گلاب و دانلود آهنگ جدید مراجعه به سایت روبیک موزیک میباشد

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه