ارزان ترین سایت شخصی با تودی

2 سال پیش
ارزان ترین سایت شخصی با تودی

حضور داشتن در اینترنتی و تعامل با ادم های دیگر مهم ترین دغدغه این روزای مردم به خصوص نسل جوان است. از داشتن اکانت در شبکه ها ی احتماعی مثل اینستاگرام و توییتر تا حضور در فروم ها و گفت و گو های انلاین صوتی و تصویری این موضوع رو اثبات میکنه که اکثر افراد در جست و جوی دیده شدن هستند.

میل به دیده شدن لزوما اتفاقی بد و ناپسند نیست. تمام افراد از آغاز تولد در جست و جوی روش های دیده شدن هستند. اگر این تمایلا همراه با دانش و علاقه به حرفه ای خاص باشه شاید به کمک سایر مردم دنیا هم بیاد.

به عنوان مثال یک متخصص در حوزه طراحی سایت، یک نجار و یا یک تعمیرکننده لوازم خانگی اگر از طریق شبکه های اجتماعی ترفند هایی رو به مردم یاد بده که باعث افزایش عمر لوازم مورد اسفتاده یا روش نگهداری از سایت باشه میتونه در زمان و هزینه های ما صرفه جویی کنه.

تبدیل مهارت به کسب و کار

خیلی از افراد با همین گام های ابتدایی فرایند های تشکیل یک کسب و کار بزرگ را فراهم کردند با یک داستان کوتاه از یکی از برترین برند های مواد غذایی این مووضع رو بهتون توضیح میدم تا به این مطلب جفت هیچ ایمان بیارید:

برند kfc یا Kentucky Fried Chicken یکی از معتبرترین برند های مواد غذایی در دنیاست این برند از سال ۱۹۵۲ فعالیت خودش رو آغاز کرده از زمان تاسیس این برند در ایالت کنتاکی تا به امروز داستان این برند یکی زا جذاب ترین داستان های شروع کسب و کاره چون مهارتی که سالیان سال در اختیار کلنل هارلند سندرز بوده ولی هیچوقت دیده نشده بود در اواسط عمر این فرد تبدلی به یک بیزینی موفق جهانی شد.

اقتصاد مشکل دار آمریکا در دهه ۳۰ و ۴۰ میلادی به دلایل جنگ جهانی و مشکلات بانکی ایده تشکیل رستوران های زنجیره ای رو در ذهن هارلند ایجاد کرده بود اما ایجاد وجه تمایز در این کسب و کار بزرگرتین چالش برای کی اف سی بود.

سال ۱۸۹۰ در مزرعه‌ای در ایالت ایندیانا، هارلند سندرز به دنیا آمد. با مرگ پدرش، مادر سندرز مجبور شد تا برای تأمین مخارج خانواده در یک کارخانه‌ی کنسروسازی مشغول به کار شود. زمانی که سندرز ۷ سال سن بیشتر نداشت، مجبور بود در غیاب مادرش از خواهر و برادر کوچک‌تر خود مراقبت کرده و به آن‌ها غذا بدهد. همین موضوع باعث شد تا او آشپزی را در سنین کودکی از مادرش بیاموزد.

در سال ۱۹۳۰ توانست اداره‌ی یک پمپ‌بنزین شل در نزدیکی شهر کوچک کوربین در ایالت کنتاکی را به عهده بگیرد. سندرز پمپ بنزین روبری خودش رو هم خرید و تبدیل به یک رستوران کرد نداشتن دانش مدیریت یک رستوران ایده شرکت در یک دوره تخصصی رو در ذهن سندرز ایجاد کرد پس به دانشگاه کورند رفت و یک دوره ۸ ماهه رستوران‌داری رو شرکت کرد.

در سال ۱۹۳۷ سندرز تعداد صندلی‌های رستوران خود را به ۱۴۰ عدد افزایش داد و در سال ۱۹۴۰، متلی در همان نزدیکی خرید و نام «کافه‌ سندرز» را بر روی آن گذاشت.

تا سیس جاده جدید باعث شد سندرز تمام امور خودش رو بفروشه و الان فقط با حقوق ۱۰۰ دلاری بازنشستگی خودش زندگی بگذرونه او به هر رستورانی که می‌رسید، پیشنهاد می‌داد که به او اجازه دهند تا یک نمونه مرغ برایشان سرخ کند و اگر صاحب رستوران از طعم غذا خوشش می‌آمد، قراردادی بین آن‌ها منعقد می‌شد. رستوران‌داران مستقل، ۴ تا ۵ سنت به ازای هر مرغ سوخاری فروخته شده به کلنل می‌پرداختند و سندرز هم در عوض دستورالعمل سری خود و حق امتیاز استفاده از نام و شهرتش را در اختیار آن‌ها می‌گذاشت.

ارزان ترین سایت شخصی با تودی

یکی از بزرگترین نقاط عطف KFC در سال ۱۹۵۲ اتفاق افتاد؛ هنگامی که سندرز دستورالعمل تهیه‌ی مرغ سوخاری خود را در اختیار پیت هرمن، صاحب بزرگ‌ترین رستوران شهر سالت لیک سیتی ایالت یوتا قرار داد.

داستان این برند به همین‌جا ختم نمیشه و ادامه داره اما هدف ما این بود که بدانید داشتن یک مهارت مثل تهیه مرغ سوخاری میتونه از یک کودک یتیم شما رو تبدیل به بزرگترین برند های جهانی بکنه.

در زمان سندرز نشون دادن این مهارت چندین سال زمان می‌برد امام امروزه با یک طراحی سایت حرفه‌ای وردپرس با هزینه پایین میتونید مهارت های خودتون رو در جهان به نمایش بزارید.

تودی اولین پلتفرم برون سپاری کسب و کاره که فعالیت های طراحی سایت تولید محتوا و سئو رو انجام میده برای معرفی این موارد و مسیر توسعه تون به ادامه مطلب دقت بیشتری بکنید.

کارشناس تولید محتوا کیست؟ 

تودی به‌عنوان متخصص تولید محتوا به‌عنوان کارشناس‌ترین تولیدکننده محتوا در کشور میتونه وبسایت شما رو بر اساس مهارتتان به همه کشور معرفی کنه. برای دریافت مشاوره رایگان طراحی سایت ارزان یا تولید محتوا به سایت تودی مراجعه کنید.

استخدام پشتیبان دورکار وردپرس

تودی علاوه بر طراحی سایت و تولید محتوا خدامت سئو و پشتیبانی سایت شم رو هم انجام میده برای استعلام قیمت پشتیبانی سایت وارد سایت تودی بشید و در قسمت پشتیبانی از پلن های یک الی ۶ ماهه تودی در انواع نقره ای طلایی و طرح ویژه الماس  استفاده کنید.

0
نویسنده مطلب امید قدرتی
دانشجوی کارشناسی - کامپیوتر نرم افزار - علاقه مند به سئو و تولید محتوا

دیدگاه شما

بدون دیدگاه