MR BEAST بر جسته ترین یوتیوبر جهان

3 هفته پیش
MR BEAST

مقدمه: در قرن بیست و یکم، با رشد سریع صنعت تبلیغات و تکنولوژی‌های نوظهور، تعدادی از افراد با استفاده از این امکانات به شکل موثری توانستند به فضای دیجیتال مراجعه کنند و توانستند با ترفند‌ها و استراتژی‌های منحصر به فرد خود، نام خود را در صنعت تبلیغات به ثبت برسانند. یکی از افرادی که از این روند بهره برده و مشهور شده است، “MR BEAST” است. در این مقاله، به بررسی زندگی و کارنامه وی، به عنوان یکی از برجسته ترین شخصیت های تبلیغاتی در دیجیتال، می‌پردازیم.

بیوگرافی: بیستی تانلی معروف به MR BEAST (به نام واقعی Jimmy Donaldson) در ۷ می ۱۹۹۸ متولد شد. او در سنین پایین تر به موسسات خیریه فکر کرد و از طریق جمع آوری پول برای کودکان نیازمند مبالغ قابل توجهی را جمع آوری کرد. در سال ۲۰۱۱، کانال YouTube خود را با نام “MrBeast6000” راه‌اندازی کرد و فیلم‌های دراماتیک و خیریه ساز را منتشر کرد. اما در سال ۲۰۱۷ با سریال “counting to 100,000” شروع به توجه بیشتری جلب کرد و به شکل به چشم‌خیر ظاهر شد. ویلگرد، اعتبار او را در سطح جهانی بالا برد.

شهرت

در سال ۲۰۱۶، دونالدسون ویدئویی منتشر کرد که در آن یک میلیون دلار را آتش زد. این ویدیو به سرعت در فضای مجازی وایرال شد و باعث شهرت جهانی MR BEAST شد.

در سال های بعد، دونالدسون کارهای دیوانه وار دیگری نیز انجام داد، مانند پریدن از هواپیما با چتر نجات، رانندگی با ماشینی که با پول پر شده بود و دویدن در میان شعله های آتش. این ویدیو ها میلیون ها بار در یوتیوب دیده شدند و به محبوبیت MR BEAST افزودند.

خیریه

MR BEAST علاوه بر کارهای هیجان انگیز، به کارهای خیریه نیز علاقه زیادی دارد. او تاکنون میلیون ها دلار برای کمک به افراد نیازمند و سازمان های خیریه اهدا کرده است.

افتخارات

MR BEAST در سال ۲۰۲۰ به عنوان یکی از ۱۰۰ فرد تأثیرگذار جهان توسط مجله تایم انتخاب شد. او همچنین بارها نامزد دریافت جوایز مختلف از جمله جوایز یوتیوب، جوایز MTV Europe Music Awards و جوایز Streamy شده است.

آینده

MR BEAST همچنان به فعالیت خود در یوتیوب ادامه می دهد و به دنبال انجام کارهای جدید و هیجان انگیز است. او همچنین در حال توسعه یک برند تجاری و یک شرکت تولید فیلم است.

کارهای خیریه MR BEAST

MR BEAST علاوه بر کارهای هیجان انگیز، به کارهای خیریه نیز علاقه زیادی دارد. او تاکنون میلیون ها دلار برای کمک به افراد نیازمند و سازمان های خیریه اهدا کرده است.

در سال ۲۰۱۸، MR BEAST یک چالش خیرخواهانه برگزار کرد که در آن از مردم خواست تا برای کاشت درخت کمک کنند. او قول داد که برای هر ۱۰۰ دلاری که جمع آوری شود، یک درخت بکارد. در نهایت، این چالش بیش از ۲۰ میلیون دلار جمع آوری کرد و MR BEAST توانست بیش از ۲ میلیون درخت بکارد.

در سال ۲۰۱۹، MR BEAST یک چالش خیرخواهانه دیگر برگزار کرد که در آن از مردم خواست تا برای کمک به افراد بی خانمان کمک کنند. او قول داد که برای هر ۱۰۰ دلاری که جمع آوری شود، یک وعده غذایی برای افراد بی خانمان تهیه کند. در نهایت، این چالش بیش از ۱۰ میلیون دلار جمع آوری کرد و MR BEAST توانست بیش از ۱۰۰ هزار وعده غذایی برای افراد بی خانمان تهیه کند.

MR BEAST همچنین به سازمان های خیریه مختلفی کمک کرده است، از جمله بنیاد خیریه کودکان، بنیاد خیریه یونیسف و بنیاد خیریه هلال احمر. او همچنین در چندین کمپین خیرخواهانه شرکت کرده است، از جمله کمپین جمع آوری کمک مالی برای قربانیان سیل در تگزاس و کمپین جمع آوری کمک مالی برای قربانیان آتش سوزی در استرالیا.

افتخارات MR BEAST

MR BEAST در سال ۲۰۲۰ به عنوان یکی از ۱۰۰ فرد تأثیرگذار جهان توسط مجله تایم انتخاب شد. او همچنین بارها نامزد دریافت جوایز مختلف از جمله جوایز یوتیوب، جوایز MTV Europe Music Awards و جوایز Streamy شده است.

MR BEAST

در سال ۲۰۲۲، MR BEAST رکورد بیشترین مشترکین در یوتیوب را به نام خود ثبت کرد. او در حال حاضر بیش از ۲۳۵ میلیون مشترک دارد و پرطرفدارترین یوتیوبر جهان است.

کانال یوتیوب MR BEAST با نام رسمی MrBeast6000، یکی از پربازدیدترین کانال های یوتیوب در جهان است. این کانال در حال حاضر بیش از ۲۳۵ میلیون مشترک دارد و بیش از ۱۴٫۵ میلیارد بازدید داشته است.

MR BEAST در کانال خود ویدیوهای مختلفی منتشر می کند، اما بیشتر ویدیوهای او حول محور کارهای دیوانه وار و هیجان انگیز است. او کارهایی مانند پریدن از هواپیما با چتر نجات، رانندگی با ماشینی که با پول پر شده بود و دویدن در میان شعله های آتش انجام داده است.

این ویدیوهای هیجان انگیز باعث شده است که MR BEAST به یکی از محبوب ترین یوتیوبرهای جهان تبدیل شود. او در سال ۲۰۲۰ به عنوان یکی از ۱۰۰ فرد تأثیرگذار جهان توسط مجله تایم انتخاب شد.

MR BEAST از طریق کانال یوتیوب خود درآمد زیادی کسب می کند. او از طریق تبلیغات، فروش محصولات و اسپانسرینگ درآمد کسب می کند.

MR BEAST

طبق گزارش Forbes، MR BEAST در سال ۲۰۲۱ حدود ۵۴ میلیون دلار درآمد کسب کرده است. این درآمد او را به یکی از پردرآمدترین یوتیوبرهای جهان تبدیل کرده است.

در اینجا چند نکته در مورد موفقیت کانال یوتیوب MR BEAST آورده شده است:

  • ویدیوهای او هیجان انگیز و سرگرم کننده هستند.
  • او به طور مداوم محتوای جدید و خلاقانه تولید می کند.
  • او با مخاطبان خود ارتباط برقرار می کند و به آنها اهمیت می دهد.

MR BEAST یک پدیده منحصر به فرد در دنیای یوتیوب است. او با کارهای دیوانه وار و هیجان انگیز خود، میلیون ها نفر را در سراسر جهان به خود جذب کرده است. او همچنین یک خیرخواه فعال است و به کمک به افراد نیازمند علاقه زیادی دارد.

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه