زندگینامه امیر مسعود مومنی

1 سال پیش
امیر مسعود مومنی

امیرمسعود مومنی خواننده ای که این روز ها با آهنگ هایش برای همه خاطره ساز شد. در این مقاله با امرمسعود آشنا می شویم و به بررسی و حضورش در موسیقی خواهیم پرداخت.

زندگینامه

  • نام و نام خانوادگی: امیر مسعود مومنی
  • محل تولد: اصفهان
  • مهارت ها: خواننده، گوینده، ورزشکار
  • سال شروع خوانندگی: ۱۳۹۶ . یک هزار و سیصد و نود و شش
  • سبک و استایل آهنگ ها: پاپ، پادکست، آرندبی

امیرمسعود مومنی، در خانواده ای چشم به جهان گشود که به علت سختی های فراوان زندگی، در وضعیت خوبی نبودند ولی پشتکار و تلاش زیاد او، متمرکز بودن بر روی هدفش توانست در مهارت هایی که دارد خوش بدرخشد. ابتدا در ورزش قدم گذاشت که به بررسی حضورش در ورزش می پردازیم.

مدال فیتنس بدنسازی ۲۰۱۵

امر مسعود در ورزش به سراغ بدنسازی رفت و پس از چند سال فعالیت و تلاش منظم توانست در سال ۲۰۱۵ و در سن ۲۱ سالگی اش به مدال طلای فیتنس اروپا دست یابد. مدت کوتاهی را نیز در کراس فیت گذراند اما پس از مدتی کوتاه به علت های شخصی از دنیای ورزش کناره گیری کرد. پس از ورزش او به سراغ علاقه اش گویندگی رفت.

گویندگی و تولید پادکست

یکی دیگر از مهارت های امیرمسعود، تولید پادکست های اختصاصی و جذاب در گویندگی می باشد. این اقدام را هم اکنون نیز دنبال می کند و تاکنون پادکست هایی همچون بی خداحافظی، برگرد، خندهام، فوکوس، و .. را به بازار گویندگی و پادکست ارائه داده است. گویندگی یکی از علایق امیرمسعود است که به نقل از خود او، آرامشی در آن برایش نهفته است.

خواننده شدن امیرمسعود مومنی

پس از ورزش و گویندگی، امیر مسعود به موسیقی و خواننده شدن نیز علاقه پیدا کرد. پس از حضور موفقش در گویندگی، تصمیم گرفت تا در خوانندگی نیز تولید اثر کند. همین امر موجب شد تا وی موزیک های بسیار جذابی همچون سرعت غیر مجاز – پیدا شدی – انفجار بزرگ – قهوه تلخ – مجازی – تفره – حکم – و .. را به بازار موسیقی مارکت منتشر کند. یکی از موفقیت های وی در آهنگ هایش این است که هیچ کدام شبیه به هم نیستند، به عبارتی دیگر هر کدام فضای متفاوت و خاص به خود را دارند. پیشنهاد می کنیم آهنگ های امیر مسعود را از سایت های معتبر موسیقی شنیدار باشید.

بیوگرافی امیر مسعود مومنی

آشنایی بیشتر

اگر به دنبال شناخت بیشتری از امیر مسعود مومنی هستید می توانید به سایت رسمی امیر مسعود مومنی به آدرس ذیل مراجعه کنید:

http://amirmasoud-momeni.com

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه