کشتی کج کارانی که در کمپانی wwe عینکی هستند | کشتی گیران عینکی

5 سال پیش
کشتی گیران عینکی

کشتی گیران عینکی در wwe

ضعیفی چشم دلایل مختلفی دارد و چون افکار ما تماما گرایش مثبت دارد، بند میشه به استفاده زیاد از فیلتر شکن، که دلیل اصلی درد کمر و ضعیفی چشم به شمار می رود و خارج از این داستان جذاب و براق، خیلی از کشتی گیران هم هستند که برای دید بهتر از عینک استفاده می کنند و میشه حدث زد تو رینگ در مسابقاتی که دارند تا حدودی با مشکل بینایی دست و پنجه نرم می کنند. در این مقاله، کشتی گیران عینکی بررسی می شوند، با ما همراه باشید.

کرت انگل(کشتی گیران عینکی)

کشتی گیران عینکی

منیجر سابق برند Raw، کشتی گیری که در آغاز کریر جان سینا نقش داشت و کریر خودش هم توسط کربین به پایان رسید، جلوی دوربین مخصوصا در شو های کمپانی wwe از عینک استفاده نمی کند اما در شبکه های اجتماعی و در زندگی عادی از عینک استفاده می کند.

براک لسنار(کشتی گیران عینکی)

کشتی گیران عینکی

براک لسنار قهرمان حال حاضر کمربند یونیورسال از اون دسته از آدم هاست که بهش نمی خوره عینک بزنه اما اگر یک فلش بک به دوران دانشجویی براک بزنید می بینید که براک برای خواندن نیاز به عینک دارد.

وینس مکمن(کشتی گیران عینکی)

کشتی گیران عینکی

مالک کمپانی wwe جز کشتی گیرانی می باشد که بینایی ضعیفی دارد و مجبور است از عینک استفاده بکند اما در رینگ و در شو های راو و اسمکدان معمولا بدون عینک جلوی دوربین حاضر می شود. هر چند به نظر من با وجود حوری هایی که دور و برش است کور نشده خودش یک معجزه است.

همچنین بخوانید، بررسی ۱۰ تا از بهترین کشتی کج کار های تاریخ wwe

انزو آموری(کشتی گیران عینکی)

کشتی گیران عینکی

انزو آموری، کشتی گیر پر حاشیه ای که به دلیل تجاوز به شخصی از کمپانی wwe اخراج شد و حتی اخیرا به هم تیمی سابقش لقب هرزه رو داده است، مشکل بینایی دارد و از عینک استفاده می کند و براش هم مهم نیست که جلوی دوربین از عینک استفاده می کند.

استفانی(کشتی گیران عینکی)

کشتی گیران عینکی

از قدیم گفتن، پدر و ببین، دختر رو بگیر، فکر کنم تو زرد در اومده این ضرب المثل، به هر حال استفانی دختر وینس مکمن از بچگی دوست داشته زود شوهر کند اما به این فکر نبوده که نگاه کردن به تلویزیون از نزدیک باعث ضعیف شدن چشمش می شود. استفانی برای دید بهتر از عینک استفاده می کند.

Becky Lynch(کشتی گیران عینکی)

کشتی گیران عینکی

Becky Lynch کشتی گیر پستانداری که به خودش لقب مرد رو داده است، توی زندگی عادی از عینک استفاده می کند تا جلوی پاشو ببیند.

ست رولینز(کشتی کج کاران عینکی)

کشتی گیران عینکی

ست رولینز، کینگ استایلر این روز ها که در دنیای کشتی کج تونسته مخ د منچ رو بزنه و با او وارد رابطه بشود، او برای این که کار های روزمره اش رو انجام بدهد، نیاز به عینک دارد و هیچ هراسی از این که با عینک ازش عکس بگیرند، ندارد.

پیج(کشتی کج کاران عینکی)

کشتی گیران عینکی

پیج کشتی گیر با استعدادی که از ناحیه ی گردن آسیب دیده و نمی تونه مسابقه بدهد اما همچنان در برند اسمکدان به فعالیت خودش ادامه می دهد، گویا برای زیبایی از عینک استفاده می کند.

رومن رینز(کشتی کج کاران عینکی)

کشتی گیران عینکی

رومن رینز کشتی گیری که رمز و راز های زیادی را از هواداران مخفی می کند، یکی از این مورد ها این است که رومن رینز بینایی ضعیفی دارد و مجبور است که عینک بزند.

همچنین بخوانید، رومن رینز سرطان خون دارد؟ – خداحافظی رومن رینز از دنیای کشتی کج

ساشا بنکس(کشتی کج کاران عینکی)

کشتی گیران عینکی

ساشا بنکس کشتی گیری که زیاد علاقه ندارد زندگی شخصیش رو مطرح کند اما با عکس هایی که در شبکه های اجتماعی از خودش منتشر می کند، نشون می دهد که ساشا بنکس بینایی ضعیفی دارد و مجبور است برای دید بهتر عینک بزند.

شما چه کشتی گیر های دیگری رو میشناسید که بینایی ضعیفی دارند و از عینک استفاده می کنند. امیدوارم روز خوبی رو شروع کرده باشید، سایت ما جفت هیچ.

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه