قیمت شیره خرما کبکاب طبیعی

2 سال پیش
شیره خرما

عوامل موثر بر قیمت انواع شیره خرما در این مقاله بررسی خواهیم کرد. پس با ما در ادامه مقاله همراه باشید. عوامل زیادی در قیمت گذاری شیره خرما موثر می باشد که یکی از مهم ترین آن کیفیت و درجه یک بودن محصول می توان اشاره کرد. زیرا هرچه کیفیت خرما تهیه شده در آن بالا باشد، شیره خرما قیمت بالاتری خواهد داشت. شیره خرما در مناطقی که خرما فراوان وجود دارد قیمت پایینی تری دارد.

همچنین نوع خرید خرما و شیره خرما اگر به صورت مستقیم انجام شود موجب حذف واسطه ها می شود که قیمت شیره خرما را کاهش خواهد داد. اگر شیره به صورت عمده خریداری شود موجب کاهش قیمت خواهد شد، ولی اگر جزئی تهیه شود قیمت بسته بندی به محصول اضافه شده و موجب افزایش قیمت می شود.

شیره خرما کبکاب

شیره خرما کبکاب مانند پیارم طبیعت گرمی دارد ولی نسبت به پیارم شیره ی بیشتری دارد و خیلی خرمای گوشتی و پر شیره ای است.

شیره ی خرما کبکاب برای تمام سنین قابل استفاده است چه برای کودکان که می توانند در کنار صبحانه خود با خامه یا کره و ارده استفاده کنند، که ارده خیلی خواص زیادی دارد و حل کردن آن با شیره خرما کبکاب یکی از بهترین تقویتی ها می باشد که برای حافظه کودکان حتی بزرگسالان مناسب هست و شامل ویتامین ها و خواص زیادی است البته کودکان شاید شیره خرما را به تنهایی دوست داشته باشند.

زیرا بعضی از از آنها طعم ها را می خواهند که جداگانه بچشند و لذت ببرند.

بزرگسالان هم می توانند با مصرف شیره خرما بهترین روز را سپری کنند زیرا شیره خرما طبع گرمی دارد کسانی که سرد مزاج هستند این شیره بهترین گزینه است.

امروزه افراد به علت مشغله های زیاد نیاز دارند تا ذهن خود را آرام کنند که بهترین کار استفاده کردن از شیره ی خرما کبکاب است که برای اعصاب و کم خونی خیلی کاربردی است. شیره خرما سرشار از آهن است.

اعصاب یکی از مهم ترین موضوع ها هست که باید مواظب باشیم و همیشه آرامش داشته باشیم،  زیرا ذهن آشفته و اعصاب ضعیف باعث زنجیره ای از بیماری ها می شود که گاهی زمانی متوجه این موضوع می شویم که خیلی دیر است.

شیره خرما

تفاوت شیره خرما صنعتی و سنتی

شیره ی خرما به دو روش سنتی و صنعتی تهیه می شود که دارای تفاوت هایی می باشد. شیره خرما در روش سنتی به این صورت تهیه می شود که خرما را با مقدار ی آب مخلوط کرده و حرارت می دهند تا زمانی که به غلظتی مناسب برسد سپس تفاله ی خرما را از آن جدا می کنند. اما در روش صنعتی خرما ها را داخل دستگاه ریخته و عمل عصاره گیری در مرحله های مختلف توسط دستگاه صورت می گیرد که مراحل را کمی پیش به صورت جزئی توضیح دادیم.

شیره خرما

در سال های اخیر به منظور اطلاع یافتن از قیمت شیره خرما صنعتی عمده می توان به سایت های معتبر فروش این محصول با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت مراجعه نمود.

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه