پردرآمد ترین ورزشکاران رزمی چه کسانی هستند؟

5 سال پیش
پردرآمد ترین ورزشکاران رزمی

فهرست پر درآمد ترین ورزشکاران سال ۲۰۱۹ توسط مجله ی فورس منتشر شد و در میان صد نفر منتشر شده لیونل مسی را در صدر خود می بیند، شش بوکسر و مبارز تراز اول جهان را می توان دید که درآمد قابل توجهی کسب کرده اند. در ادامه قصد داریم پردرآمد ترین ورزشکاران رزمی که در دوازده ماه اخیر بیشترین کسب درآمد را داشته اند، آشنا کنیم، با ما همراه باشید.

گنادی گلوکین

پردرآمد ترین ورزشکاران رزمی

با درآمد ۲۵ میلیون و پانصد هزار دلار

گنادی گلوکین ۳۷ ساله، بوکسر میان وزن تاکنون در ۴۱ مسابقه شرکت کرده که ۳۹ مبارزه را پیروز شده است، یک مبارزه را باخته و یکی دیگر را مساوی به اتمام رسانده است. تنها شکست کارنامه او در برابر سائول کانلو آلوارز بوده و به احتمال زیاد به زودی یک مسابقه سوم برای تعیین برنده رقابت نزدیک و نفسگیر این دو برگزار خواهد شد. وی قرار داد هایی رو با نایک، هابلوت و تی ست دارد که مقادیر قابل توجهی درآمد برای وی دارد.

او همچنین قراردادی برای ۶ مبارزه با سرویس استریمینگ که آن را نتفلیسک دنیای ورزش می دانند به ارزش ۱۰۰ میلیون دلار منعقد کرده است.

مانی پاکیائو

پردرآمد ترین ورزشکاران رزمی

با درآمد ۲۶ میلیون دلار

مانی پاکیائو حتی در چهل سالگی هم نیز یکی از بهترین بوکسر های حال حاضر جهان به شمار می رود. او سال گذشته در ماه جولای، لوکاس ماتیس را شکست داد و در ژانویه نیز پیروزی بزرگی در برابر آدرین برونر کسب کرد و اکنون برای مبارزه با کیت تورمن بدون شکست در تابستان آماده می شود. پاکیائو تاکنون هفتاد مبارزه حرفه ای داشته و در ۲۴ مسابقه از مبارزات که درآمد آن بر اساس بیننده بوده، حضور داشته است. مبارزات وی تاکنون ۲۰ میلیون بار فروش داشته است.

Deontay Wilder

پردرآمد ترین ورزشکاران رزمی

با درآمد ۳۰ میلیون و پانصد هزار دلار

Deontay Wilder قهرمان سنگین وزن بوکس جهان یکی از دلایل کلیدی رونسانس ورزش بوکس در ایالات متحده به شمار می آید. او تکنیک خاصی در این ورزش ندارد اما قدرت مشت های او به حدی است که انگار مبارزی نمی تواند از ضربات او در میانه مبارزه جان سالم به در ببرد. وی در دسامبر سال گذشته با تایسون مبارزه کرد و او را شکست داد و برای این تک مسابقه مبلغ ۱۰ میلیون دلار  دستمزد دریافت کرد.

کانر مک گرگور(پردرآمد ترین ورزشکاران رزمی)

پردرآمد ترین ورزشکاران رزمی

با درآمد ۴۷ میلیون دلار

کانر مک گرگور مبارز سبک وزن ورزش های رزمی، یکی از چهره های شناخته شده ی این ورزش در سراسر جهان به شمار آمده و از محل درآمد های اسپانسری و کسب و کارش در زمینه ی مشروبات الکلی درآمد قابل توجهی دارد. او اکتبر سال گذشته و پس از دو سال بدون مبارزه بودن به رینگ بازگشت اما در مقابل حبیب نورمدگمدوف روس شکست سختی خورد. او برای حضور در این مسابقه سه میلیون دلار تضمین شده دریافت کرده بود و در ادامه نیز به خاطر محبوبیت مسابقه و تعداد علاقمندانش ۳۰ میلیون دلار دیگر نیز به این دستمزد اضافه شد.

آنتونی جاشوا(پردرآمد ترین ورزشکاران رزمی)

پردرآمد ترین ورزشکاران رزمی

با درآمد ۵۵ میلیون دلار

آنتونی جاشوا با فیزیک ترسناک و بدنی عضلانی و لبخندی میلیون دلاری، یکی از مطمئن ترین ورزشکاران برای تبلیغات کار است. او قرار داد های بزرگ زیادی با کمپانی های بزرگی مانند آندر آرمور، جکوار لندرور و بیتز دارد. وی برنده مدال نقره ی بوکس آماتور جهان در سال ۲۰۱۱ و برنده ی مدال طلای المپیک سال ۲۰۱۲ بود.. وی حتی در همین اواخر، قهرمان سنگین وزن دنیای بوکس به شمار می رفت  تا اینکه در اوایل ماه کنونی در راند سوم در یک مبارزه مهیج و در کمال ناباوری مغلوب اندی روییز جونیور شد.

سائول کانلو آلوارز(پردرآمد ترین ورزشکاران رزمی)

پردرآمد ترین ورزشکاران رزمی

با درآمد ۹۴ میلیون دلار

سائول کانلو آلوارز یک بوکسر با استعداد میان وزن مکزیکی است که بهترین عملکرد تاریخ این ورزش در زمینه ی فروش مبارزه را داشته است. محبوبیت او باعث شد که پلتفرم استریمینگ DAZN برای مبارزه قراردادی بزرگ به مبلغ ۳۶۵ میلیون دلار با او منعقد کند که در اولین آن با یک ناک اوت ساده به راکی فیلدین کسب کند. وی در مسابقه ی دوم نیز در نهایت با رای داوران برنده این مسابقه شد.

همچنین بخوانید، مسی ثروتمند ترین بازیکن جهان | مسی بالاتر از رونالدو

امیدواریم که مطالب این مقاله(پردرآمد ترین ورزشکاران رزمی)  مورد توجه شما قرار گرفته باشد. مثل همیشه منتظر نظرها و پیشنهاد های سازنده شما عزیزان نیز هستیم.

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه