مسی ثروتمند ترین بازیکن جهان | مسی بالاتر از رونالدو

3 سال پیش
مسی ثروتمند ترین

مسی ثروتمند ترین بازیکن جهان باز هم رونالدو رو پشت سر گذاشت و این بار به عنوان ثروتمند ترین بازیکن جهان شناخته می شود.

مسی ثروتمند ترین بازیکن جهان، رونالدو دوم، نیمار سوم

همانطور که می دانید مسی به همان اندازه که در دنیای فوتبال شهرت دارد در شبکه های اجتماعی هم میلیون ها طرفدار دارد و باید گفت که تبلیغات تجاری لیونل مسی در شبکه های اجتماعی مختلف، بسیار بالا است. وی علاوه بر فوتبال در امر تبلیغات، بسیار موفق عمل کرده و با برند های معروفی همچون نایک، آدیداس و… کار کرده است. لیونل مسی در سن سیزده سالگی به بارسلونا فراخوانده شد و عضوی از این تیم شد. باشگاه بارسلونا آنقدر هیجان زده شده بود( زمانی که مسی می خواست به بارسلونا بیاید) آنها آنقدر حول بودند که در نبود کاغذ، اولین قرار داد لیونل مسی را بر روی دستمال کاغذی نوشتند.

همچنین بخوانید، حقایقی در مورد لیونل مسی | Loinel Messi

لیونل مسی فوق ستاره آرژانتینی بالاتر از رونالدو و ورزشکاران دیگر، به عنوان ثروتمند ترین ورزشکار جهان معرفی شده است. به گزارش فورس که همه ساله لیست پر درآمدترین ورزشکاران جهان را معرفی می کند، در فهرست تازه اش، لیونل میسی با سبقت گرفتن از رونالدو به صدر جدول رده بندی پر درآمد ترین ورزشکاران جهان در سال ۲۰۱۹ معرفی شد.

مسی ثروتمند ترین

کاپیتان بارسلونا و آرژانتین در یک سال گذشته ۱۲۷ میلیون دلار درآمد داشته است که ۱۸ میلیون دلار بیشتر از کریس رونالدو بوده است. نیمار مهاجم جنجالی پاریسن ژرمن با ۱۰۵ میلیون دلار در رده ی سوم ایستاده است. در گزارش روزنامه ی فورس آمده است که درآمد مسی نسبت به سال گذشته شانزده میلیون دلار افزایش داشته است.

مسی به چیز های خیلی مهمی مثل ثروت و شهرت دست یافته است. او بهترین بازیکن در نسل خودش است و همیشه به عنوان رقیب کریس رونالدو شناخته می شود. اما نظر شما در مورد مسی چیه؟ بنظر شما بعد از مسی چه کسی ستاره و بهترین بازیکن فوتبال شناخته می شود؟

‫0/5 ‫(0 نظر)
0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

بدون دیدگاه