تریلر فیلم Spider-Man: Far From Home | مرد عنکبوتی

2 سال پیش
مرد عنکبوتی

تریلر فیلم مرد عنکبوتی با نام بازگشت به خانه عرضه شده است. همانطور که مشاهده کردم در قسمت سوم این فیلم توسط نقش منفی یعنی Infinity War از بین رفت. Spider Man در واقع یک شخصیت خیالی ابر قهرمان است که این روز ها مورد توجه خیلی ها قرار گرفته است.

مرد عنکبوتی – بازگشت به خانه

پیتر پارکر همراه دوستان خود به اروپا می رود این در حالی است که حتی لباس های خودش را نمی برد. هنوز مشخص نیست در این فیلم چه اتفاقاتی می افتد اما فیلم های مرد عنکبوتی همیشه یک دشمن اصلی دارد و قصد دارد او را از بین ببرد.

این فیلم یکی از مورد انتظار ترین فیلم ها در سال ۲۰۱۹ می باشد که توسط کمپانی سونی پیکچر عرضه شده است.شخصیت و نقش منفی این فیلم Mysterio نام دارد که دشمن اسپایدر است. او عضو گروه مگیا و شش فاسد است. این فیلم قرار است در ۱۴ تیر ماه سال ۹۸ عرضه شود.

انتشار اولیه: ۲۰۱۹ (ژاپن)
کارگردان: جان واتس
سری فیلم: مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه
موسیقی ساخته شده توسط: مایکل جیاچینو

همچنین ببینید، تریلر فیلم Hobbs and Shaw : فیلم فرعی سریع و خشن

 

0
نویسنده مطلب AmiR
اشتباه وجود نداره💭شاید این روزها به خودت میگی: خیلی اشتباه کردی انتخاب های اشتباه داشتی و تصمیم های اشتباه گرفتی حق داری! !اما، من امروز اومدم بهت بگم اشتباه وجود نداره دوست من چیزی که تو اسمش رو اشتباه گذاشتی اقدامیه که در اون لحظه، بر اساس بهترین اطلاعاتی که داشتی بر اساس باورهات، آموزش هات، چیزی که خانواده بهت میگفته چیزی که دور و بری هات بهت میگفتن تصمیم گرفتی و اقدام کردی، ولی نتیجه اون چیزی نشد که دوست داشتی خودت رو به خاطر اشتباهات گذشته نکوب تو آدم جدیدی شدی، دیدگاه های جدیدی داری، آگاه تری، پخته تری در دل هر اشتباه، دانه رشد تو نهفته اس اون دانه رو بارور کن اشتباه وجود نداره دوست من!

بدون دیدگاه