تریلر فیلم سونیک | Sonic the Hedgehog

4 سال پیش
سونیک

شاید قبلا شما هم سگا داشتید بعله بازی خاطره انگیز سگا یعنی سونیک که بعد هم این بازی برای کنسول های دیگر هم عرضه شد. همچنین علاوه بر بازی، از این جوجه تیغی یا همان سونیک، انیمیشن های مختلفی منتشر شده بود اما به تازگی تریلری از فیلم سونیک منتشر شده است که چهره متفاوت تری نسبت به آن چیزی که بازی می کنیم، دارد.

جیم کری در فیلم سونیک

جیم کری بازیگر فوق العاده ای که همیشه نقشش رو به خوبی بازی می کند و اگر فیلم ماسک رو دیده باشید، یا فیلم خنگ و خنگ تر، هنوز هم برای بعضی ها جذاب و دیدنی است اما این بار در این فیلم نقش منفی به او سپرده شده است. البته کاراکتر بازی که نقش منفی بازی را بر عهده داشت  چاق بود این در حالی است که جیم کری چاق نیست، ولی فکر می کنم که به خوبی از پس این نقش بر می آید. جیم کری نقش Eggman” Robotnik را بازی می کند.

جیم کری

همچنین بخوانید، تریلر فیلم Spider-Man: Far From Home | مرد عنکبوتی

سونیک مشابه آن چیزی که در این تریلر مشاهده شده است، سریع می دود(مثل یک برق ) بن شوارتز نقش صدا گذاری سونیک را بازی می کند. در این فیلم سونیک نقش یک سوپر قهرمان را بر عهده دارد. کارگردان این فیلم جف فلر است و بودجه ای که برای این فیلم در نظر گرفته شده چیزی حدود ۹۰ میلیون دلار است که با سرمایه گذاری بین دو کشور آمریکا و ژاپن در حال ساخت این فیلم هستند.

این فیلم یک فیلم اکشن ماجراجویی است که قرار است در ۸ نوابر ۲۰۱۹ عرضه شود.

انتشار اولیه: ۷ نوامبر ۲۰۱۹ (روسیه)
کارگردان: جف فاولر
بودجه: ۹۰ میلیون دلار
تولید کنندگان: نیل هور موریتز، تاکشیو ایوتو، تورو ناکهارا، می آنشی
شرکت های تولیدی: Blur Studio، Paramount Animation

از شما دعوت می کنم که تریلر جذاب و دیدنی این فیلم را مشاهده نمایید.

‫0/5 ‫(0 نظر)
0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

بدون دیدگاه