پربازدید ترین ویدیو های یوتیوب | بهترین موزیک ویدیو ها در جهان

5 سال پیش

در این مقاله قصد داریم ۱۵ تا از پربازدید ترین ویدیو های یوتیوب را به شما معرفی کنیم. بسیاری از خوانندگان مشهور فرصت چندانی برای بازاریابی در یوتیوب را ندارند ولی آنها یک جیب پر پول دارند که به واسطه ی تبلیغات، کانال های پر بازدیدی دارند. البته نباید این واقعیت را فراموش کنیم که بسیاری از مردم موسیقی و موزیک ویدیو را دوست دارند.

یوتیوب در سال ۲۰۰۵ ساخته شد. اولین ویدیویی که در یوتیوب ساخته شد، Me at the zoo نام داشت. از اون موقع بود که مردم پاتیل پاتیل راه میوفتادن و میرفتن توی یوتیوب ثبت نام می کردن و هی مطلب میزاشتن تا این تعداد حساب های کاربری یوتیوب به ۱٫۳ میلیارد برسد. طبق آماری که به دست آمده، مردم هر روز حدود ۵ میلیارد ویدیو را در یوتیوب تماشا می کنند و در هر دقیقه ۳۰۰ ویدیو آپلود می شود.

حدودا فقط ۴٫۳ از محتوای های تولید شده در یوتیوب، موزیک ویدیو هست و بیشتر ویدیو های تماشا شده مربوبط به موزیک ویدیو ها هستند. در ادامه ۱۵ موزیک ویدیوهایی که بیشترین بازید را داشتند، بررسی می کنیم. البته یک انیمیشن موفق رو در یوتیوب معرفی می کنیم که بازدید قابل توجهی داشته است. با ما همراه باشید.

پربیننده ترین موزیک ویدیو ها در یوتیوب

۱۵- تیلور سویفت – Blank Space(پربازدید ترین ویدیو های یوتیوب)

پربازدید ترین ویدیو های یوتیوب

این آهنگ در تاریخ نوامبر ۲۰۱۴ عرضه شد. در این موزیک ویدیو تیلور سویفت به عنوان یک تبه کار دیونه شناخته می شود. این موزیک ویدیو خیلی ها اعتقاد داشتند که از Clockwork Orange الهام گرفته شده است. تعداد بازدید این ویدیو در حال حاضر در یوتیوب بیش از ۲ میلیارد و چهارصد میلیون نفر است.

 

دانلود موزیک Blank Space

 

ورود به ویدیوی Blank Space

۱۴- ادل – Hello(پربازدید ترین ویدیو های یوتیوب)

پربازدید ترین ویدیو های یوتیوب

این خواننده انگلیسی یعنی ادل، موزیک سلام رو از آلبوم سوم خود در اکتبر سال ۲۰۱۵ منتشر کرد. این آهنگ در بسیاری از کشور ها از جمله انگلستان و ایالات متحده آمریکا مورد توجه قرار گرفت. این موزیک ویدیو در یوتیوب در مدت زمان کوتاهیی در عرض ۸۸ روز به یک ملیارد نمایش در آمد. این ویدیو در حال حاشر در یوتیوب بیش از دو میلیارد و پانصد میلیون نفر بازدید کننده داشته است.

 

دانلود موزیک ادل – Hello

 

ورود به ویدیوی ادل – Hello

۱۳- کتی پری و جسی جی – Dark Horse(پربازدید ترین ویدیو های یوتیوب)

 

دانلود موزیک Dark Horse

 

ورود به ویدیوی Dark Horse

این آهنگ در سپتامبر سال ۲۰۱۳ عرضه شد که از آن می توان به دومین آهنگ پربازدید در سال ۲۰۱۴ یاد کرد. این آهنگ از سری آهنگ هایی بود که در بازی جاست دنس مورد استفاده قرار گرفت. این موزیک ویدیو حکایت از یک دختری تجملاتی دارد که بر روی یک قایق در مصر حرکت می کند و اشاره به مصر باستان دارد. این موزیک ویدیو در یوتیوب بیش از ۲ میلیارد و ششصد میلیون نفر بازدید خورده است.

۱۲- Lean On – Major Lazer and DJ Snake ft. MØ(پربازدید ترین ویدیو های یوتیوب)

آلبوم سوم  Lean On از Major Lazer و DJ Snake می باشد که در ماه نوامبر در Spotify عرضه شد. این موزیک ویدیو به کارگردانی Tim Erem که در هند فیلم برداری شده است. این موزیک ویدیو بیش از دو میلیارد و ششصد میلیون نفر بازدید کننده داشته است.

 

دانلود موزیک Lean On

 

ورود به ویدیوی Lean On

 

۱۱-Enrique Iglesias وDescemer Bueno و Gente De Zona در آهنگ Bailando(پربازدید ترین ویدیو های یوتیوب)

خواننده اسپانیایی یعنی انریکه ایگلسیاس آهنگ Bailando از آلبوم Sex and Love در سال ۲۰۱۴ منتشر کرد. وی چندین نسخه از این آهنگ ضبط کرد که نسخه اصلی شامل خوانندگان کوبایی بودند.

 

دانلود موزیک Bailando

 

ورود به ویدیوی Bailando

 

۱۰- کتی پری – Roar(پربازدید ترین ویدیو های یوتیوب)

 

دانلود موزیک Roar

 

ورود به ویدیوی Roar

کتی پری این آهنگ را در سال ۲۰۱۳ در آلبوم Prism منتشر کرد. آهنگ Roar در واقع یک داستانی است که در جنگل، پس از سقوط یک هواپیما اتفاق می افتد. این موزیک ویدیو در آمریکا و در شهر لس آنجلس فیلمبرداری شده است. این ویدیو توانسته است بیش از دو میلیارد و هشتصد میلیون بازدید کننده در یوتیوب داشته باشد. این موزیک ویدیو توانسته است در یوتیوب بیش از ۲ میلیارد و هفتصد میلیون بازدید کننده داشته باشد.

۹-  تیلور سویفت – Shake It Off

این آهنگ به عنوان آلبوم پنجم از آلبوم ۱۹۸۹ با عنوان Shake It Off در سال ۲۰۱۴ عرضه شد. از رقص هایی که در این موزیک ویدیو استفاده شده است می توان به رقص های هیپ هاپ، شعر، باله، جاز و جادوگر اشاره کرد. اگر شخصیت کارتونی ماشا در یوتیوب را حذف کنیم، این خواننده بیشترین بازدید کننده از یک زن را در نمایش یک ویدیو دارد. این ویدیو نزدیک به دو میلیارد و هشتصد میلیون نفر بازدید کننده داشته است.

 

دانلود موزیک Roar

 

ورود به ویدیوی Roar

۸- Maroon 5 -Sugar

شکر توسط Maroon 5، پنجمین آلبوم استودیویی خود، یعنی V در تاریخ ۱۳ ژانویه سال ۲۰۱۵ به عنوان یک آهنگ منتشر شد. این آهنگ در قالب یک عروسی اتفاق می افتد که این گروه موسیقی، در یک عروسی همه را شوکه می کنند و در آن شروع به خواندن می کنند. این ویدیو توانست بیش از ۲ میلیارد و نهصد میلیون نفر بازدید کننده در یوتیوب داشته باشد.

 

دانلود موزیک Sugar

 

ورود به ویدیوی Sugar

۷-جاستین بیبر -Sorry

زیاد نباید متعجب شد از این که چرا جاستین بیبر به عنوان یکی از تاپ ترین و پربیننده ترین موزیک ویدیو ها یوتیوب شناخته  می شود. آهنگ متاسفم از آلبوم هدف در ۲۳ اکتبر سال ۲۰۱۵ منتشر شده است. این آهنگ در سراسر جهان بیش از ده میلیون خریداری شد. این ویدیو بیش از سه میلیارد و صد میلیون نفر در یوتیوب بازدید کننده داشته است.

 

دانلود موزیک Sorry

 

ورود به ویدیوی Sorry

۶-PSY – GANGNAM STYLE

این آهنگ یک آهنگ غیر منتظره، با ریتم خاص و زیبای خودش که برخی ها معتقد بودند که هرگز بهتر از آن نخواهد بود. این ویدیوی سرگرم کننده در سبک Gangnam-gu در سئول و در سال ۲۰۱۲ منتشر شد. این ویدیو توانست بیش از سه میلیارد و سیصد میلیون نفر، بازدید کننده در یوتیوب داشته باشد.

 

دانلود موزیک PSY – GANGNAM STYLE

 

ورود به ویدیوی PSY – GANGNAM STYLE

۵- Mark Ronson ft. Bruno Mars در آهنگ UpTown Funk

موزیک UpTown Funk توسط برونو و مارک در ۱۰ نوامبر سال ۲۰۱۴ منتشر شد. موزیک ویدیو این آهنگ یعنی برونو و مارس در اطراف شهر با لباس های رنگا رنگ اتفاق می افتد.

 

دانلود موزیک UpTown Funk

 

ورود به ویدیوی UpTown Funk

۴- کارتون بامزه ی Masha and The Bear

 

 

این کارتون یکی از بامزه ترین انیمیشن ها در یوتیوب است که در قالب یک دختر خانوم ریزه میزه و کوچولو که در قسمت های مختلف در یوتیوب پخش می شود. این کارتون رو هم می توانید در کانال رسمی MashaMedvedTV در یوتیوب مشاهده نمایید. در یکی از ویدیو ها، بیش از سه میلیارد هشتصد میلیون نفر بازدید کننده داشته است.

۳- See You Again – Wiz Khalifa ft. Charlie Puth

موفق ترین آهنگ Wiz Khalifa و Charlie Puth آهنگ See You Again نام دارد. دلیل محبوبیت این آهنگ، استفاده از بازیگران سریع و خشن مثل وین دیزل است. این ویدیو بیش از چهار میلیارد و صد میلیون نفر بازدید کننده داشته است.

 

دانلود موزیک See You Again

 

ورود به ویدیوی See You Again

۲- Shape of You – Ed  Sheeran

آهنگ Shape of You در سال ۲۰۱۷ عرضه شد. این موزیک ویدیو که در یک سالن مسابقه و تمرینات یک پسر را نشان می دهد. این ویدیو، یک اثر با ایده های خاص می باشد که  پسرک خودش رو برای مسابقه آماده می کند. سپس این پسر با یک دختر سیاه پوست رابطه برقرار می کنند و با هم به بیرون می روند. این دو تمرینات بوکس را با هم انجام می دهند. موزیک ویدیوی این آهنگ توانست بیش از ۴ میلیارد و دویست میلیون نفر بازدید کننده داشته باشد.

 

دانلود موزیک Shape of You

 

ورود به ویدیوی Shape of You

رکورد بیشترین بازدید در یوتیوب

۱- Despacito – Luis Fonsi ft. Daddy Yankee

هر چند وقت یک بار، یک اتفاق می افتد که یک آهنگ عین یک ویروس همه جا پخش میشود. این که چطوری و چگونه این اتفاق سریع میوفته رو نمی دونم ولی این آهنگ یک آهنگ اسپانیایی است که در سال ۲۰۱۷ ساخته شد. آقا میگن یک چیزی ویروسی شده مصداق بارزش همین آهنگه که بیش از شش میلیارد و سیصد میلیون نفر بازدید کننده داشته است.

 

دانلود موزیک Despacito

 

ورود به ویدیوی Despacito

 

همچنین بخوانید، بهترین روش برای دانلود فیلم از یوتیوب(فقط با چند کار ساده)

ممنون که تا انتهای این مقاله همراه ما بودید چنانچه ویدیویی می شناسید که در یوتیوب، بازدید کننده زیادی دارد، در بخش کامنت ها با ما در میان بگذارید.

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه