بهترین تیپ ها و استایل های کریسیانو رونالدو و لیونل مسی

بهترین روش برای دانلود فیلم از یوتیوب(فقط با چند کار ساده)

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۰۶:۰۵
یوتیوب

در این مقاله قصد داریم به شما آموزش دهیم که چطور می‌شود یک فیلم باکیفیت‌های متفاوت از یوتیوب دانلود کنیم. سپس روش‌های مختلفی را از جمله دانلود از یوتیوب از طریق سایت و همچنین دانلود از یوتیوب در اندروید را به شما آموزش می‌دهیم. با جفت هیچ همراه باشید.

دانلود از یوتیوب در اندروید

ربات utubebot@

ربات utubebot@ یک ربات تلگرامی است که برای استفاده از این ربات شما می‌بایست تلگرام به همراه فیلترشکن داشته باشید. سپس از اینجا و یا با آی‌دی utubebot@ در قسمت سرچ تلگرام وارد کنید و سپس وارد ربات شوید.

برای این‌که بخواهید ویدیو موردنظر خود را دانلود کنید می‌توانید با استفاده از کلمه کلیدی vid@ و سپس یک‌فاصله بزنید و نام ویدیو خود را وارد نمایید.

یوتیوب

یا این‌که می‌توانید لینک ویدیو موردنظر خود را در یوتیوب کپی کرده، سپس در ربات وارد نمایید.

یوتیوب

بعد از اینکه ویدیو شما انتخاب شد، شما دو راه‌حل برای دانلود این ویدیو دارد یا اینکه ویدیو را به‌ صورت فایل از تلگرام دانلود نمایید یا این که آن را به صورت لینک دانلود نمایید که در قالب کیفیت‌های مختلف می‌توانید ویدیو را دانلود نمایید. (همچنین ویدیو شما با فرمت mp3 هم موجود است یعنی این‌که می‌توانید صوت آن را هم در صورت نیاز دانلود نمایید.)

یوتیوب

یوتیوب

دانلود از یوتیوب از طریق کامپیوتر

دانلود با استفاده از افزونه مرورگر فایرفاکس

در روش اول که گفته شد شما می‌توانید هم با گوشی این کار را انجام دهید هم با موبایل ولی در روش دوم فقط با کامپیوتر و مرورگر فایرفاکس امکان‌پذیر است. در ابتدا برای دانلود این افزونه برای فایرفاکس از اینجا وارد شوید (با مرورگر فایرفاکس) سپس گزینهٔ Add to Firefox را کلیک کرده و مجدد گزینه Add را می‌زنید.

یوتیوب

همچنین بخوانید، دیلیت اکانت تلگرام

همین‌طور که مشاهده می‌کنید افزونه به‌ خوبی در فایرفاکس نصب‌شده است.

یوتیوب

یوتیوب

در فایرفاکس وارد یکی از ویدیوهای یوتیوب می‌شویم، در زیر ویدیو موردنظر دکمهٔ سبزرنگی وجود دارد که شما می‌توانید ویدیو موردنظر خودتان را از یوتیوب دانلود نمایید.

یوتیوب

امیدوارم که از این آموزش بهره کافی رو برده باشید. نظرات و مشکلات خودتان را با ما درمیان بگذارید.

منبع: جفت هیچ

0/5 ( 0 نظر )
دیدگاه شما

۰ دیدگاه