ساخت جیمیل در گوشی موبایل (آموزش تصویری)

5 سال پیش
جیمیل در گوشی

در این مقاله با جفت هیچ همراه باشید تا بررسی کنیم چگونه جیمیل در گوشی اندرویدی بسازیم. همچنین بررسی می کنیم که ایمیل یا رایانامه چیست و اهمیت آن را در گوشی های موبایل بررسی خواهیم کرد.

ایمیل چیست؟

ایمیل که در واقعه با اسمی همچون پست الکترونیک و یا رایانامه شناخته می شود. یک ابزار الکترونیکی است که می توانید پیام را به دیگران منتقل کنید. در واقع ایمیل یک نامه الکترونیکی است که قبلا نامه ها به صورت فیزیکی به اداره ی پست می دادند و نامه خود را به دیگران ارسال می کردند. در این نامه های الکترونیکی علاوه بر متن می توانید عکس، فیلم و فایل های مورد نظر خودتان را برای دیگران بفرستید.

ساخت جیمیل با موبایل

 

اهمیت ساخت ایمیل در گوشی های اندرویدی

مهمترین نکته ای که می بایست برای ساخت جیمیل در گوشی های اندرویدی در نظر گرفت، این است که برنامه هایی که برای گوشی های اندرویدی وجود دارد، در فروشگاه یا همان play store وجود دارد. شما برای اینکه بتوانید به این برنامه ها دسترسی داشته باشید و آنها را دانلود و نصب نمایید، می بایست حتما یک اکانت جیمیل داشته باشید. برای همین در ادامه با ما همراه باشید یک حساب جیمیل برای گوشی های اندرویدی را به شما آموزش دهیم.

آموزش ساخت جیمیل در گوشی موبایل

در ابتدا وارد منو موجود در برنامه های خود شوید و از بین برنامه ها، برنامه Gmail که به صورت پیش فرض این برنامه در گوشی های اندرویدی وجود دارد را باز نمایید.

جیمیل در گوشی

در این قسمت منو برنامه را باز می کنید و قسمت  بعلاوه یا همان Add account را انتخاب می کنید.

جیمیل در گوشی

در این قسمت اندکی صبر می کنید و در قسمت Set up email، google را انتخاب می کنید.

جیمیل در گوشی

جیمیل در گوشی

اندکی صبر می کنید سپس در اینجا گزینه Create account را لمس می کنیم.

جیمیل در گوشی

در قسمت بعد first name نام و Last name نام خانوادگی خود را به انگلیسی وارد می نمایید و Next را انتخاب می کنید.

جیمیل در گوشی

در قسمت بعدی تاریخ میلادی و جنسیت خود را مشخص می کنید و Next را انتخاب می کنید.

جیمیل در گوشی

در اینجا نام کاربری برای جیمیل خود انتخاب می کنید. یکسری اسم ها بر اساس نام و نام خانوادگی به شما پیشنهاد می دهد. اگر خیلی حال و حوصله ندارید می توانید یکی از آنها را انتخاب نمایید و Next را انتخاب نمایید.

جیمیل در گوشی

در اینجا می بایست پسورد خود را وارد نمایید. حداقل هشت کاراکتر وارد نمایید. می توانید برای امنیت بیشتر از اعداد و حروف و همچنین نماد ها استفاده نمایید. قسمت Confirm  مجدد پسورد خود را وارد نمایید.

جیمیل در گوشی

در قسمت بعدی می بایست شماره موبایل خود را وارد نمایید و گزینه ی Yes Im in را لمس می کنید.

جیمیل در گوشی

جیمیل در گوشی

در اینجا منتظر می مانید که کد به صورت خودکار برای شما فعال شود. اگر  که کد برای شما ارسال نشد. شماره موبایل خود را چک نمایید و یا اینترنت خود را بررسی کنید. در نهایت ببینید که گوشی شما آنتن دهی دارد یا نه. اگر همه این موارد را داشتید و مشکلی نداشت و کد برای شما ارسال نشد، با شماره ی دیگری امتحان نمایید.

جیمیل در گوشی

در قسمت Privacy and Terms کمی پایین تر،  I agree را انتخاب می نمایید و شرایط را قبول می کنید.

جیمیل در گوشی

جیمیل در گوشی

در این جا به شما اعلام می کند که شما با این اکانت به استور و یا فروشگاه، به جیمیل، به گوگل مپ، یوتیوب و… دسترسی خواهید داشت و در نهایت Next را انتخاب می کنید.

جیمیل در گوشی

همانطور که مشاهده می کنید جیمیل در گوشی مورد نظر ساخته شد.

جیمیل در گوشی

امیدوارم که از این آموزش بهره کافی رو برده باشید. ممنون که تا انتهای این مقاله آموزشی همراه ما بودید.

 

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه