آموزش ساخت جیمیل به صورت تصویری (آپدیت ۲۰۱۹)

5 سال پیش
جیمیل

در این مقاله بررسی می کنیم چطور یک ایمیل بسازیم. امروزه ایمیل یا رایانامه یکی از مهم ترین ابزار های ارتباطی محسوب می شود. امروزه سرویس دهنده های بسیاری خدمات ایمیل به کاربران ارائه می دهند که مهم ترین آنها جیمیل و یاهو می باشند. همچنین می توانید ساخت ایمیل با موبایل را از اینجا  مشاهده نمایید. با جفت هیچی ها همراه باشید.

آموزش ساخت جیمیل

برای ساخت اکانت جیمیل ابتدا از اینجا وارد سایت شوید.

جیمیل

در اینجا First name نام و Last name نام خانوادگی و username که همان نام کاربری ایمیل می باشد را وارد می کنیم. نکته ای که وجود دارد این است که نباید نام کاربری ایمیل شما تکراری باشد. یعنی از قبل ثبت شده باشد. Password می بایست حداقل ۸ کاراکتر باشد. بهتر است که پسورد ترکیبی از اعداد، حروف و نماد ها باشد تا امنیت کار شما بیشتر شود. سپس در قسمت Confirm مجددا پسورد جیمیل خود را وارد می نمایید و بر روی next کلیک می کنیم.

 

جیمیل

جیمیل

در این قسمت می بایست شماره موبایل خودتان را وارد نمایید. در این قسمت می توانید لیست کشور مورد نظر خود را انتخاب نمایید و بر روی next کلیک می نماییم.

جیمیل

 

صبر می کنید تا کد تایید به شماره موبایلی که وارد کردید، بیاید، سپس کد مورد نظر را وارد نمایید.

در این قسمت به ترتیب شماره موبایل هست که نیازی نیست تغییرش بدید. قسمت بعدی Recovery email address (optional) این قسمت هر چند که اختیاری می باشد بهتر است که وارد نمایید. در اینجا می بایست ایمیلی که قبلا ثبت شده است را وارد نمایید. تا در صورتی که خواستید ایمیل خود را بازیابی نمایید، با استفاده از این قسمت قابل بازگشت نیز می باشد. قسمت بعدی Day روز، Month ماه و Year سال که به میلادی وارد می نمایید. قسمت بعدی Gender جنسیت خود را وارد می نمایید. سپس بر روی Next کلیک می نماییم.

 

جیمیل

در این قسمت بر روی skip کلیک می نمایید و رد می شویم.

جیمیل

در این قسمت اسکرول می کنید و به پایین می روید و سپس بر روی I agree کلیک می نمایید.

جیمیل تبریک می گوییم جیمیل شما ساخته شد. برای این که بتوانیم به inbox جیمیل خود دسترسی داشته باشیم یک تب جدید باز می کنیم و gmail.com را وارد می نماییم، خودش به صورت خودکار وارد جیمیل شما می شود و به پیام ها و سایر موارد دسترسی خواهید داشت.

جیمیل

ساخت جیمیل بدون شماره

ساخت جیمیل جدیدا بدون شماره راهکار هایی وجود دارد که شما بتوانید بدون شماره خودتان، یک حساب جدید بسازید. برای این کار شما می بایست از این قسمت حساب خودتان را شارژ نمایید توضیحات مربوطه در این بخش قرار دارند.  و بعد از ثبت نام و شارژ حساب می توانید به صورت انبوه جیمیل بسازید نکته ای که وجود دارد این است که اگر به صورت انبوه جیمیل میسازید می بایست بعد از ساخت چند اکانت آیپی خود را نیز عوض نمایید.

جیمیل

ساخت ایمیل برای اینستاگرام

ساخت ایمیل برای اینستاگرام تفاوتی با روشی که در بالا توضیح دادیم ندارد و شما همان جیمیل یا نام کاربری که ساختید را در موقع ثبت نام در اینستاگرام وارد می نمایید. ممنون که تا انتهای این مقاله همراه ما بودید.

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه