افزایش فروش عیدانه و زمستان با این ترفند تبلیغاتی !

1 سال پیش
افزایش فروش و مشتری

افزایش فروش همواره یکی از دغدغه های صاحبین کسب و کار ها و مغازه ها بوده است که در این مقاله با معرفی یک ترفند تبلیغاتی ارزان، قادر خواهید بود تا بدون محدودیت و بدون نیاز مداوم به اینترنت، تبلیغات کنید.

ماه های ابتدایی زمستان به دلیل آنکه بسیاری از افراد در پاییز خرید های خود را انجام داده اند ، ممکن فروش شما کاهش پیدا کند و شاهد افزایش فروش نباشیم. اما در ماه های بهمن و اسفند می توانید با راه اندازی حراج و تخفیف های زمستانه و  عیدانه به همراه تبلیغات مناسب و مداوم فروش خود را چند برابر کنید.

تبلیغات مداوم با  ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه

با توجه به ارزان بودن قیمت هر پیامک، این امکان برای کسب و کار ها وجود دارد تا با پرداخت هزینه های کمتر ، برای تعداد زیادی از افراد تبلیغات کنند و پیامک های تبلیغاتی خود را برای چندین هزار نفر بصورت انبوه ارسال کنند.

در نتیجه می توانید در هفته چندین بار تبلیغات خود را ارسال کنید و منجر به افزایش فروش و یا مشتریان خودتان شوید.

تبلیغات هدفمند با  ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه

یکی دیگر از ویژگی های تبلیغات پیامکی این است که شما می توانید افراد مختلف را با ویژگی های منطقه و محل زندگی ، جنسیت ، سن و یا شغل آنها مورد هدف قرار دهید . چگونه ؟!

هر شماره موبایل مربوط به یک نفر می باشد که مشخصات آن در مخابرات ثبت شده است . در نتیجه شما می توانید از طریق پنل پیامک مخابرات، شروع به ارسال این پیامک های هدفمند بر اساس مشخصات ثبت شده در مخابرات نمایید .

ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه

پنل پیامک چیست ؟

پنل پیامک یا همان سامانه ارسال پیامک یک ابزار اینترنتی است که به شما کمک می کند تا بدون نیاز به مراجعه به مخابرات، در کمترین زمان ممکن تبلیغات پیامکی خود را شروع کنید .

با ثبت نام در سامانه سیب اس ام اس می توانید در کمتر از ۷ دقیقه اولین تبلیغات خود را بدون نیاز به خرید پنل اس ام اس و یا خط ارسال پیامک راه اندازی کنید. برای اینکار کافی است تا هم اکنون عدد ۲۲۲ را به ۵۰۰۰۲۰۶۰۰ پیامک کنید.

کاربردهای سامانه ارسال پیامک برای افزایش فروش

مهم ترین عامل افزاینده فروش در کسب و کار ها و مشاغل، تبلیغات و بازاریابی است. سامانه های پیامکی با ارائه روش های متنوع تبلیغاتی و بازاریابی پیامکی این امکان را برای شما فراهم اورده اند تا بتوانید کمپین های تبلغاتی خود را با کمترین بودجه و بیشترین بازدهی راه اندازی کنید. به طور کلی سامانه پیامکی در تبلیغات و اطلاع رسانی همانند ارسال پیامک متن برای افتتاحیه کاربرد دارد .

از جمله این امکانات عبارت اند از:

  • ارسال پیامک به شهر و استان
  • ارسال پیامک از روی نقشه
  • ارسال به مشاغل و اصناف
  • ارسال به تفکیک سن و جنسیت
  • ارسال به دکل ایرانسل ( دکل BTS )
  • ارسال به تفکیک پیش شماره ایرانسل و همراه اول ( دائمی و اعتباری)
  • و …

تمامی این فیلتر ها، بصورت رایگان در سامانه پیامکی سیب اس ام اس جهت تبلیغات و افزایش فروش کسب و کار شما ارائه می شود. پنل اس ام اس رایگان سیب اس ام اس بصورت ۱۰۰% فعال است و نیاز به هزینه فعالسازی بابت ماژول های ارسال منطقه ای و .. نیاز نمی باشد .

فناوری

شما می توانید با تست ارسال پیامک رایگان از طریق این سامانه از انتخاب خودتان مطمئن شوید و مشتری همیشگی سیب اس ام اس خواهید شد.

سیب اس ام اس؛ ابزار رایگان جهت افزایش فروش کسب و کار شما

شما در سیب اس ام اس بصورت رایگان به تمامی امکانات دسترسی دارید و جهت ارسال پیامک ، کافی است تا اعتبار پنل پیامک خود را به میزان لازم شارژ کنید . همانطور که جهت ارسال پیامک از طریق سیم کارت باید اعتبار آن را شارژ نمایید.

سیب اس ام اس

سیب اس ام اس با اپراتور های مختلف پیامکی از قبیل ۵۰۰۰ ، ۳۰۰۰ ، ۹۰۰۰ و ۹۹۹۹ همکاری دارد که سبب می شود تا شما بتوانید از قابلیت ارسال به بلک لیست نیز استفاده نمایید. یعنی به کسانی که دریافت پیامک های تبلیغاتی خود را نیز بسته  اند شروع به ارسال پیامک های اطلاع رسانی نمایید . هم اکنون تبلیغات پیامکی خود را شروع کنید.

آدرس اینترنتی سیب اس ام اس : sibsms.com

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه