فیشیالیست کیست و چه کاری انجام می دهد؟

1 سال پیش
فیشیالیست

پاکسازی پوست که یکی از روش های نوین زیبایی و مراقبت از پوست است. فیشالیست یک حرفه محسوب می شود و دارای سطوح مختلفی است که توانایی روشن کردن پوست و حفظ زیبایی و جوانی را دارد.

فیشال صورت مجموعه ای از مراقبت ها و اقدامات پوستی است که شامل انواع درمان ها و درمان های زیبایی است. هدف از آرایش صورت بهبود ظاهر پوست و ایجاد آرامش و لطافت در آن است. من چندین سال به عنوان فیشالیست کار کرده ام و در این زمینه می توانم پوست شما را معاینه کنم و ویژگی های آن را مشاهده کنم و سپس پاکسازی صورت را انجام دهم.

انجام روش های مراقبت از پوست صورت به نوع پوست شما بستگی دارد و درمان های مختلف به عوامل زیادی بستگی دارد و پس از روش های مختلف و استفاده از محصولات مختلف، پوست شما صاف و جوان می شود. برای پوست های حساس معمولا با ماسک های طبیعی لایه برداری می کنم. برای اکثر افراد مراقبت از پوست صورت برای پاکسازی و پاکسازی لایه های عمقی پوست انجام می شود و در برخی موارد بیشتر از پاکسازی عمیق پوست است که مراحل مختلفی را شامل می شود. اگر می خواهید مراقبت از پوست صورت را به یک مرکز تخصصی بسپارید یا آموزش های تخصصی دریافت کنید، می توانید به صفحه آموزش تخصصی مراقبت از پوست صورت دکتر فاطمه حبشی بازگردید.

چرا به پاکسازی پوست نیازمندیم؟

فیشال معمولاً به روش طبیعی برای بهبود وضعیت پوست و کمک به بهبود نتایج پوست در کوتاه مدت و طولانی مدت انجام می شود.این روش باعث کاهش پوست، بدن و ذهن انسان می شود و هدف اصلی آن بهبود ظاهر پوست است. استفاده از این روش برای بهبود و روشن شدن صورت، برای رفع افتادگی پوست، مرطوب کردن پوست خشک و کاهش سرعت پیری پوست توصیه می شود.

ملزومات کار فیشیالیستی

درمان صورت یکی از محبوب ترین روش های درمانی برای دستیابی به پوستی درخشان و سالم است. این یک درمان چند مرحله ای است که معمولاً یک ساعت طول می کشد. به عنوان مثال، زمانی که وارد کلینیک زیبایی پوست دکتر فاطمه حبشی می شوید، تنها به ۱ ساعت زمان نیاز دارید تا پوست خود را روشن تر و جوان تر نشان دهید.

صورت یکی از بهترین و آسان ترین درمان های پوستی برای داشتن زندگی سالم و کاهش استرس است. اگر به زیبایی پوست علاقه دارید و تنها به یک مرطوب کننده پوست بسنده می کنید، بهتر است حداقل یک بار از این روش صورت استفاده کنید و تاثیر مثبت آن را بر سلامت پوست خود بدانید.
می توانید در یک جلسه یک ساعته از شر مشکلات پوستی مانند جوش های سر سیاه و کومدون خلاص شوید. یکی از بهترین و اثبات شده ترین روش های مراقبت از پوست در جهان، انجام فیشال صورت در سالن های زیبایی و کلینیک های پوست زیر نظر پزشکان و متخصصان می باشد. شما می توانید تمامی خدمات زیبایی پوست را در مطب من انتخاب کنید و من در اسرع وقت و با کیفیت بالا این خدمات را برای شما انجام خواهم داد. البته اگر مراحل یا مواد مورد استفاده برای این درمان به درستی انتخاب نشده باشد. درمان موثر نخواهد بود. لذا با مرکز تخصصی فاطمه حبشی تماس حاصل فرمایید.

پاکسازی صورت برای چه کسانی مناسب است؟

بسیاری از مردم فکر می کنند که فیشال فقط برای خانم هایی است که از آثار چین و چروک، آکنه، لک یا هر نوع چین و چروک روی پوست خود رنج می برند. اما باید بدانید که این مفهوم اشتباه است. هم آقایان و هم خانم هایی که به زیبایی و سلامت پوست خود اهمیت می دهند و می خواهند از مشکلات پوستی در آینده پیشگیری کنند و مشکلات پوستی خود را حل کنند، می توانند از تکنولوژی پاکسازی پوست صورت استفاده کنند. نحوه استفاده از این تکنولوژی در دوره های آموزش پاکسازی پوست صورت توضیح داده شده اند.

تا به حال با کارهای صورت آشنا هستید و روش انجام آن را می دانید، آیا می خواهید بدانید صورت چند ساله است و هر چند وقت یکبار باید این کار را انجام دهید؟

مشکلات پوستی شامل بثورات، آکنه و جوش از سن بلوغ شروع می شود و بهتر است بعد از ۲۰ سالگی صورت را انجام دهید. تا آن زمان، باید از داروهای خانگی برای پاکسازی پوست خود استفاده کنید. به عنوان مثال، اگر بین ۱۸ تا ۲۵ سال سن دارید، می توانید از درمان صورت برای مواقع خاص یا هر دو ماه یک بار استفاده کنید تا چهره خود را درخشان و جوان نگه دارید. اما اگر بالای ۲۰ سال دارید و مشکلاتی مانند پیری زودرس، بثورات پوستی و غیره دارید، درمان صورت در واقع به عنوان یک درمان معمولی استفاده می شود. این درمان که ممکن است شامل ماساژ و موادی برای رفع لک های پوستی باشد، هر ۱ ماه یا ۳ هفته یکبار انجام می شود و نتایج خوبی دارد.

برای ساختن چهره ای جذاب چند مرحله لازم است؟

فیشال یک روش کار و درمان چند مرحله ای است که شامل چندین درمان مراقبت از پوست در یک درمان است. اگرچه در نگاه اول درمان ساده به نظر می رسد، اما استفاده از بهترین مواد و بهترین اجرا می تواند نتایج بسیار خوبی به همراه داشته باشد. مراحل شامل:

  • پاکسازی صورت و صورت با پاک کننده های کوچک انجام می شود تا آلودگی و چربی از روی صورت پاک شود. تمام موادی که باعث بسته شدن منافذ پوست می شوند را از لایه سطحی بدن به طور کامل حذف می کند.
  • بخار پز کمک زیادی به آبرسانی و نرم شدن پوست و باز شدن منافذ پوست برای پاکسازی بهتر می کند.
  • لایه برداری با اسکراب شروع می شود که چربی، جوش های سر سیاه و سر سفید را از بین می برد.
  • ماساژ صورت که با استفاده از کرم مخصوص و لیفت صورت که پوست را مرطوب می کند.
  • از ماسک مخصوص استفاده می شود که به مدت ۱۵ تا ۲۰ دقیقه استفاده می شود و از این ماسک برای آبرسانی و آبرسانی به پوست استفاده می شود.
  • از یک تونر استفاده کنید که عمیقا پوست شما را تمیز می کند و PH را تنظیم می کند.
  • آبرسانی عمیق و آبرسانی به پوست با یک مرطوب کننده برای انواع پوست.

ماسک صورت را هر چند وقت یک بار باید استفاده کرد؟

من معتقدم بسته به نوع پوست و صورت افراد می تواند متفاوت باشد. توصیه می شود این درمان را به صورت ماهانه و منظم انجام دهید. در صورت عدم امکان انجام این روش به صورت ماهانه، باید حداقل ۴ بار در سال این عمل را انجام دهید و همزمان با تغییر فصل به کلینیک مراجعه کنید. اگر می خواهید با این روش جوش های صورت خود را از بین ببرید باید ماهی یک بار این کار را انجام دهید و اگر پوست حساسی دارید بهتر است بین هر جلسه دو ماه فاصله بگذارید.

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه