تیزر فیلم مولان با بازیگران مطرحی همچون جت لی و ایپ من رونمایی شد

5 سال پیش
مولان

کارتونه مولان رو کیا یادشونه؟ همون کارتون قدیمی و کلاسیک! اما این بار کمپانی والت دیزنی شروع به ساخت فیلم مولان تحت عنوان Mulan کرده است. فیلم مولان یک فیلم لایو اکشن و سراسر هیجان می باشد که اولین صحنه آن در جام جهانی، اونم جام جهانی زنان بین آمریکا و هلند اتفاق می افتد. مولان، هم همانطور که خودتان می دانید یک شخصیت زن حماسی از اوناش است، واردی که!

مولان به خاطر روحیه ی مبارز طلبی و جنگندگی اش، تصمیم میگیرد که خودشو جای یک مرد بزند و بتواند در ارتش حضور داشته باشد و از کشور خود یعنی چین در مقابل دشمن دفاع کند. خلاصه که، این فیلم، یک اثری با ایده های خاص است که این بار مولان برای پاکسازی کمپ دشمن به جنگجوترین دخترتاریخ شناخته می شود.

مولان یا یک شخصیت مردونه!

مولان همچی، تو نمیری خیلی خوب مبارزه می کنه، البته این روحیه جنگندگی رو از پدرش به ارث برده است چون که پدرش یکی از بهترین و بزرگترین جنگویان چین به حساب میومده، خلاصه که مولان خیلی لوتی بوده، به خاطر این که پدرش مریض بوده، بعد از اون طرف هم از هر خانواده یک نفر برای جنگ اعزام می کردن، این شد که خودشو پسر جلوه بده و به جنگ برود.

از شما که  پنهون نیست، از منم پنهون نیست شما می تونید اولین تریلر منتشر شده از این فیلم رو در پایین مشاهده نمایید.

خب انیمیشن مولان یک کارتون نسبتا قدیمی هست و در سال ۱۹۹۸ ساخته شده است و دوباره قراره بعد از  ۲۲ سال، مجدد در قالب فیلم منتشر شود. اون موقع ها که این انیمیشن منتشر شده بود توانسته بود بیش از ۳۰۴ میلیون دلار فروش کند. علاوه برآن، این فیلم  یک پوستر منتشر کرده که نشان می دهد این فیلم بر اساس شخصیت مولان می چرخد و او شخصیت اصلی این داستان است که در قالب یک انیمیشن کلاسیک، این فیلم ساخته شده است.

همچنین بخوانید، بررسی ویدیویی کتاب سبز | Green Book برنده اسکار ۲۰۱۹

مولان

حضور جت لی و دانی ین در فیلم Mulan

بازیگر اصلی این فیلم شخصی به نام لیو ییفئی در نقش مولان حضور پیدا خواهد کرد. نکته جالب این فیلم حضور بازیگرانی همچون دانی ین و جت لی اشاره کرد که هر کدام در فیلم های مطرحی همچون ایپ من و بی مصرف ها بازی کرده اند که می تواند جذابیت این فیلم را چند برابر کند. جت لی این بار قصد دارد در نقش امپراطوری چین بازی کند و همانطور هم که گفتیم امپراطوری چین دستور می دهد از هر خانواده، یک نفر را به ارتش ببرد.

 نقش منفی داستان که دارای ذات خبیثی هم هست، کونگ لی نام دارد که قدرت جادوگری دارد. از دیگر نقش های منفی این فیلم می توان به اسکات لی اشاره کرد که قرار است در نقش بوری خان به ایفای نقش بپردازد. او یک جنگجوی نسبتا خوبی است که به دنبال انتقام خون پدرش است. این بازیگر در نقش موگلی در کتاب جنگل هم به ایفای نقش پرداخته است.

مولان

مولان

از دیگر انیمیشن ها و فیلم هایی که مجدد بازسازی و ساخته شده اند می توان به فیلم علا الدین، فیلم دامبو، شیرشاه، شمشیر در سنگ، پری دریایی کوچولو، پینوکیو و غیره اشاره کرد که بر اساس انیمیشن قدیمی و کلاسیک ساخته شده اند. در کل این فیلم یک، فیلم افسانه ای بر اساس کشور چین می باشد که می تواند یک کار کلاسیک نسبتا خوبی باشد. این فیلم در تاریخ ۲۰۲۰ یعنی ۸ فروردین ۹۹ منتشر خواهد شد، ما هم منتظر دیدن چنین فیلمی هستیم شما چطور؟
0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه