با کسادی بازار کسب و کار خود ، خداحافظی کنید!(روش تست شده)

2 سال پیش
کسادی بازار

کسب و کار ها برای رونق دادن به بازار فروش نیاز به استراتژی تبلیغاتی مناسب دارند. اگر این استراتژی به درستی انتخاب نشود، هزینه های زیاد بدون بازدهی تبلیغاتی مناسب برای کسب کارها به بار می آورد. در این مقاله قصد معرفی روشی تبلیغاتی با عنوان بازاریابی پیامکی را داریم که می تواند کم هزینه ترین تبلیغات با بیشترین بازدهی را به ارمغان آورد.

در حال حاضر استفاده از بازاریابی پیامکی اهمیت بیشتری نسبت به گذشته پیدا کرده است. گسترش کسب و کارهای کوچک، افزایش رقابت در بازار فروش و شرایط اقتصادی و… باعث می شود تا داشتن یک استراتژی تبلیغاتی هدفمند برای رونق کسب و کار در اولویت قرار داشته باشد. می توان اینگونه نتیجه گرفت که رونق کسب و کارها به میزان تبلیغاتی که با استراتژی صحیح  انجام می شود، وابسته است.

اس ام اس تبلیغاتی

یکی از راهکارهای اثرگذار برای تبلیغات و بازاریابی که در ادامه به بررسی آن می پردازیم، بازاریابی پیامکی از طریق ارسال اس ام اس تبلیغاتی  است. استراتژی تبلیغاتی باید با دسترسی آسان و هزینه ی مناسب، طیف گسترده و تعداد بی شماری از مخاطبان را پوشش دهد. به همین دلیل صاحبان کسب و کار به ارسال پیامک تبلیغاتی از طریق سامانه پیامکی علاقه مند می شوند زیرا بازدهی پیامک تبلیغاتی در مقابل هزینه ی آن، نتیجه ای را رقم می زند که مورد پسند کسب و کارها قرار می گیرد.

تعریف بازاریابی پیامکی

قبل از هر موضوعی باید به توضیح سه مفهوم بازاریابی پیامکی،ارسال پیامک تبلیغاتی و  پنل پیامک انبوه بپردازیم. بازاریابی پیامکی به معنی بازاریابی و کسب مشتری از طریق ارسال پیامک تبلیغاتی است.
پیامک تبلیغاتی به پیامک هایی گفته می شود که از طریق پنل پیامک انبوه به مخاطبان مورد نظر صاحبان کسب و کارها ارسال می شود.
متن این پیامک ها شامل محتوای تبلیغاتی می باشد. پنل پیامک انبوه پنل کاربری آنلاین است که امکان ارسال پیامک تبلیغاتی از طریق آن مقدور است.

 

چرا باید از پنل پیامک انبوه و ارسال پیامک تبلیغاتی برای بازاریابی استفاده کنیم؟

استفاده از تلفن همراه این روزها به صورت کامل همه گیر شده است. بنابراین اگر از روش تبلیغاتی بر پایه تلفن همراه استفاده شود، در حقیقت به تعداد افراد جامعه، مخاطب در اختیار کسب و کار قرار می گیرد. اگر روش ارسال پیامک تبلیغاتی از طریق سامانه پیامکی را انتخاب نمایید، به تعداد سیم کارت های فعال موجود در کشور، مخاطب تبلیغاتی در اختیار خواهید داشت.

سامانه پیامکی امکان بودجه بندی تبلیغات و بازاریابی را به کسب و کار ها می  دهد. کسب وکار ها می توانند با مدیریت تعداد پیامک هایی که ارسال می شود، هزینه ی تبلیغات خود را با توجه به نیاز و وسعت کسب و کار مدیریت نمایند.

از دیگر مزایای ارسال پیامک تبلیغاتی، امکاناتی است که سامانه پیامک برای تبلیغات هدفمند در اختیار کاربران قرار می دهد. قطعاً هر روش تبلیغاتی که انتخاب کنید، مخاطب هایی خواهد داشت که ممکن است تبدیل به مشتری نشوند. اما سامانه پیامکی با امکان انتخاب مخاطبان بر اساس نیاز کسب و کار ها، امکان هدف گیری دقیق و در نتیجه افزایش تأثیر تبلیغات را فراهم خواهد کرد.در ادامه به بانک های شماره تلفن همراه که امکان تفکیک مخاطبان را فراهم می کند، اشاره می کنیم تا با توجه به نیاز خود از آن ها استفاده نمایید.

ارسال پیام صوتی انبوه

ارسال پیامک صوتی

یکی از امکاناتی که در سامانه های پیامکی وجود دارد ، روش ارسال پیام صوتی است که این قابلیت را به شما می دهد تا صدای خود را ضبط کنید و برای افراد ارسال کنید .

همچنین با استفاده از گوینده مجازی موجود در پنل پیامکی دیگر نیازی به ضبط صدای خودتان نیست و فقط کافی است تا متن مورد نظر خود را آماده کنید . گوینده مجازی متن شما را تبدیل به آوای صوتی می کند.

ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای

در سامانه پیامکی،روش های جذب مشتری برای هر کسب و کاری در دسترس است. در همین راستا امکان ارسال پیامک منطقه ای فراهم شده تا کسب و کارها بتوانند مخاطبان دریافت کننده تبلیغات را به تفکیک محدوده جغرافیایی مشخصی از شهر یا استان، به تفکیک کد پستی محدوده مخاطب یا به تفکیک پیش شماره تلفن همراه مخاطبان انتخاب نمایند.

ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت

قطعاً هر کسب و کاری مشتریان خاص خود را دارد که این خصوصیت می تواند شامل سن و یا جنسیت مشتری نیز شود. در سامانه پیامک امکان انتخاب مخاطبان به تفکیک سن و جنسیت امکان پذیر است. برای مثال آرایشگاه ها و یا باشگاه های بدنسازی که فعالیت آن ها با تفکیک جنسیتی صورت می گیرد، با استفاده از ارسال سن و جنسیت می توانند دسترسی آسان تری برای انتخاب مخاطبان مورد نظر خود داشته باشند.

ارسال پیامک به مشاغل و اصناف

اگر برای تبلیغات نیاز به ارسال پیامک به مخاطبانی با شغل خاص دارید می توانید از این امکان استفاده نمایید.با کمک این قابلیت امکان انتخاب مخاطبان دریافت کننده پیامک تبلیغاتی ای وجود دارد که در زمینه شغلی مورد نظر شما فعالیت داشته باشند.

ارسال پیامک bts

به کمک این قابلیت می توانید مخاطبانی را انتخاب نمایید که در محدوده یک دکل مخابراتی ایرانسل باشند و از آن دکل آنتن دریافت کنند.

با توجه به توضیحات بالا،سامانه پیامکی بهین پیام تمامی امکاناتی که ذکر شد را برای تجربه بازاریابی و تبلیغات موفق در اختیار صاحبان کسب و کار قرار می دهد.ثبت نام در بهین پیام رایگان است و هزینه خرید شارژ پیامک بسیار مناسبی نسبت یه سایر شرکت ها دارد.همچنین کیفیت و سرعت ارسال پیامک در این سامانه در بالاترین سطح قرار دارد.پشتیبانی در بهین پیام از طریق تماس تلفنی،چت آنلاین و تیکت به صورت شبانه روزی است.

بهین پیام

برای آشنایی بیشتر با سامانه پیامک بهین پیام می توانید با پیامک عدد ۳۳۳ به شماره ۵۰۰۰۲۰۶۰۰ علاوه بر ثبت نام فوری و رایگان در سامانه پیامکی، منتظر تماس کارشناسان سامانه جهت ارائه مشاوره های بازاریابی پیامکی باشید.

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه