ارسال پست در اینستاگرام به صورت همزمان روی چند اکانت امکان پذیر شد

5 سال پیش
ارسال پست در اینستاگرام

قابلیت ارسال پست در اینستاگرام به طور همزمان روی چند اکانت، برای کاربران ios فراهم شد. بدین ترتیب این کاربران می توانند یک پست خاص را همزمان در چند اکانت مختلف خود منتشر نموده و در وقت خود صرفه جویی کنند. با ما همراه باشید تا این ویژگی جدید را بررسی کنیم.

افراد زیادی معمولا چندین حساب کاربری در شبکه ی اجتماعی پرطرفدار اینستاگرام دارند؛ به عنوان مثال یک اکانت عمومی برای فالوورهای عادی و یک اکانت اختصاصی برای دوستان و اقوام نزدیک. و همچنین یک پیج اختصاصی برای تبلیغ کسب و کار خود.

این اشخاص ممکن است بخواهند یک پست خاص را بدون تغییر در همه ی اکانت های خود منتشر نمایند. این قابلیت جدید اینستاگرام در چنین مواقعی کاربرد دارد و روند تکراری پست گذاشتن را تسهیل می کند. این ویژگی خصوصا برای دارندگان چندین اکانت تجاری می تواند یک مزیت محسوب شود.

در این زمینه بخوانید : اکانت تجاری در اینستاگرام چه فواید و معایبی دارد ؟

البته کاربران حرفه ای احتمالا از این قابلیت جدید استفاده نخواهند کرد. چون این کار نوعی کپی کردن به حساب می آید و می تواند محبوبیت پیج آنها را کاهش دهد.

همچنین پیشنهاد می شود : Creator Account اینستاگرام به زودی معرفی می شود

نحوه ارسال پست به صورت همزمان روی چند اکانت

ابتدا عکس یا ویدئو مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس تگ و کپشن دلخواه را به آن اضافه نمایید. اکنون همانند تصویر زیر، فهرست اکانت های موجود برای شما نمایش داده خواهند شد.

ارسال پست در اینستاگرام

اسلایدر کنار نام اکانت هایی که می خواهید پست در آنها به انتشار درآید را فعال نموده و پست مورد نظر را ارسال نمایید.

این قابلیت در حال حاضر مخصوص کاربران ios می باشد و برای پلتفرم اندروید هنوز منتشر نشده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به اینجا مراجعه کنید.

0
نویسنده مطلب امید قدرتی
دانشجوی کارشناسی - کامپیوتر نرم افزار - علاقه مند به سئو و تولید محتوا

دیدگاه شما

بدون دیدگاه