Creator Account اینستاگرام به زودی معرفی می شود

2 سال پیش
instagram creator account

اینستاگرام به زودی نوع جدیدی از حساب های کاربری را تحت عنوان Creator Account ارائه می کند و همانند اکانت های تجاری، امکانات و قابلیت های خاصی را در اختیار کاربران قرار می دهد. در این مطلب با ما همراه باشید تا این قابلیت ها را بررسی کنیم و ببینیم چه تفاوت هایی با اکانت های تجاری یا همان Business Profile دارند.

Create Account برای چه پیج هایی در دسترس خواهد بود ؟

در حال حاضر اینستاگرام قصد دارد قابلیت جدید خود را برای اکانت های افراد محبوب و شناخته شده که دنبال کنندگان زیادی دارند، عرضه کند. هدف اینستاگرام این است که اپلیکیشن خود را به بهترین مکان برای ایجاد جوامع مجازی تبدیل کند و بدین ترتیب افراد محبوب را به میزان بیشتری به سمت خود بکشاند و امکان برند سازی شخصی را برای آنها فراهم نماید.

در این زمینه بخوانید : Nametag در اینستاگرام چیست و چه کاربردهایی دارد ؟

البته اینستاگرام اعلام کرده که در زمان نامعینی در سال ۲۰۱۹ این قابلیت را به صورت عمومی ارائه خواهد کرد.

instagram creator account

Creator Account چه کاربردهایی دارد ؟

به طور کلی می توان گفت تفاوت قابل ملاحظه ای از لحاظ کارایی میان Creator Account و اکانت های تجاری وجود ندارد و باز هم شاهد ارائه ی یک سری امکانات آماری و اطلاعات مختلف درباره ی فالوورها خواهیم بود.

اما این بار اطلاعات دقیق تر و پیشرفته تری در اختیار کاربران قرار می گیرد. به عنوان مثال می توان تغییرات روزانه و هفتگی تعداد فالوورها را مشاهده نمود. بر این اساس صاحب هر اکانت می تواند متوجه شود که در بازه های زمانی کوتاه، چه دلایلی باعث افزایش محبوبیت وی و یا ریزش دنبال کنندگانش شده است.

در بخش دایرکت نیز قابلیت های ویژه ای را شاهد هستیم؛ از جمله اینکه فیلتری به منظور جداسازی پیام های دریافتی از پیج های خاص و مورد نظر کاربر در اختیار وی قرار دارد. بدین ترتیب کاربر مجبور نیست در بین تعداد زیادی پیام، به دنبال پیام های مهم خود از جمله پیام های دریافتی از طرف سایر پیج های شناخته شده به منظور سفارش تبلیغات باشد.

Creator Account به دنبال تکمیل امکانات بیزینس پروفایل ارائه خواهد شد؛ اما باید دید تا چه اندازه می تواند مورد استقبال قرار گیرد و کم و کاستی های اکانت های تجاری را جبران کند.

همچنین پیشنهاد می شود: Close Friends یا همان دوستان نزدیک؛ قابلیت جدید اینستاگرام

اطلاعات بیشتر را می توانید از اینجا دریافت کنید.

0
نویسنده مطلب امید قدرتی
دانشجوی کارشناسی - کامپیوتر نرم افزار - علاقه مند به سئو و تولید محتوا

بدون دیدگاه