کسب درآمد از گرفتن تبلیغ برای کانال تلگرام

5 سال پیش
تبلیغ

روزهای اولی که تلگرام این قابلیت را به کاربران ارائه کرد هیچ کس تصورش را هم نمیکرد که افرادی بتوانند با ایجاد یک کانال و عضوگیری، در کمتر از چند ماه پس از راه اندازی این سرویس، درآمدی بالای ۴۰ میلیون تومان از گرفتن تبلیغات را برای خود رقم بزنند. کسب درآمد از گرفتن تبلیغ را میتوان پیش پا افتاده ترین نوع کسب درآمدهای حاصل از تلگرام دانست. لازم به ذکر است که برای این شیوه از کسب درآمد، هیچ سقف درآمدی را نمیتوان متصور شد و میزان دقیق درآمد شما، رابطه مستقیم با تعداد اعضای کانال دارد.

همچنین بخوانید، کسب درآمد از تلگرام (قسمت دوم) – افزایش ممبر کانال

دستور العمل در تبلیغ کانال تلگرام:

۱ .۱ یک کانال در رابطه با موضوعی که در آن تبحر دارید؛ ایجاد کرده و شروع به عضوگیری نمایید. روش های عضوگیری و بالا بردن می توانید از اینجا مشاهده نمایید

۲ .۲ با گرفتن تبلیغ شروع به کسب درآمد از این روش نمایید. برای این منظور باید در قسمت منو بار کانالتان، آیدی شخصی تلگرام خود را بگذارید تا هر کسی که قصد تبلیغ در کانالتان را داشت؛ بتواند به شما پیام دهد.

تبلیغ

نکته مهم: سعی کنید تا حالتهای مختلف قیمتی را برای تبلیغ، تدارک ببینید. این کار باعث میشود بتوانید تنوع قیمتی برای مشتریان خود ایجاد کنید. نمونه های از این پلن ها را میتوانید در جدول زیر مشاهده کنید.

هر ساعت تبليغ در كانال ٥ هزار تومان

دو ساعت تبليغ در كانال ١٠ هزار تومان

چهار ساعت تبليغ در كانال فقط با ١٥ هزار تومان

پست یک از ساعت ١٠ شب تا ٩ صبح ٢٠ هزار تومان

پست دو از ساعت ١٠ شب تا ٩ صبح ١٥ هزار تومان

هفتگي هر روزی یک ساعت در كانال ٣٠ هزار تومان

هفتگي روزي دو ساعت در كانال ٦٠ هزار تومان

هفتگي روزي چهار ساعت در كانال ٩٠ هزار تومان

هفتگي پست اول شبانه ١٢٠ تومان

هفتگي پست دوم شبانه ٩٠ تومان

بهترین راه برای دریافت پول از مشتریانتان چیست؟

بهترین راه دریافت پول از مشتریان استفاده از خدمات سایت پی پینگ است که مشتری را از رفتن پای عابربانک بی نیاز نموده و شخص به سرعت میتواند در همان صفحه تلگرام، پول به حساب شما واریز نماید. اما شما چه استراتژی برای گرفتن تبلیغ برای کانالتان در نظر گرفتید، آن را با ما در میان بگذارید.

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه