۱۵ تکنیک فروش مخفی: باید ها و نباید های دراپ شیپینگ

2 هفته پیش
باید ها و نباید های دراپ شیپینگ

سلام! نام من دیانا است و وظیفه من این است که به صاحبان مشاغل دراپ شیپینگ کمک نمایم، تا فروشگاه های خود را تبلیغ نمایند – بسیار هیجان انگیز! بنابراین، من روزانه تعداد زیادی فروشگاه های دراپ شیپینگ را می بینم، به مواردی توجه می کنم که باعث درآمدزایی بیشتر آنها می شود، و می دانید آنها چیست؟ دیگر نمی توانم همه چیز را برای خودم نگه دارم! من آماده هستم تا اسرار کوچک خود را به اشتراک بگذارم: تکنیک های فروش که به شما کمک می نماید، حداکثر استفاده را از تجارت خود ببرید، اشتباهات کمتری انجام دهید و نتایج ملموس را سریعتر بدست آورید (پول، خب!).

در زیر، ۱۵ مورد و نبایدهای دراپ شیپینگ را خواهید یافت. اگر هیچ چیز را به عنوان اقداماتی که قبلاً انجام داده اید تشخیص نمی دهید، عصبانی یا ناراحت نشوید! شما قبلاً چنین مقاله ای برای یادگیری نداشتید، این را می دانید. 🙂 بنابراین، آماده شوید تا شرایط را برطرف نموده و از این تکنیک های فروش پیروی نمایید، تا تجارت خود را به طور موثرتری اداره نمایید.

فهرست مطالب

شماره ۱ فقط به بازاریابی ایمیلی یا سئو تکیه ننمایید – تبلیغات را اجرا نمایید!

شما حتی باور نمی کنید که چگونه بسیاری از مبتدیان دراپ شیپینگ وقتی می فهمند، که داشتن یک فروشگاه برای فروش کافی نیست، شگفت زده می شوند. هیچ چیز شگفت انگیز در آن وجود ندارد: این یک چیز واقعاً راحت است که به آن ایمان آورید و هیچ تلاشی لازم نمی باشد.

اما، در زندگی واقعی، همه چیز آنقدرها هم جادویی نمی باشد.

برای فروش، باید افراد را به سایت خود بیاورید. تقریبا مجبورشان نمایید که بیایند! چگونه؟ مشتریان احتمالی خود را در فیس بوک و اینستاگرام هدف قرار دهید، به آنها پیشنهاد خوبی بدهید و آنها نمی توانند در برابر این مقاومت نمایند!

ببخشید اگر این توصیه بدیهی به نظر می رسید. اما من بسیاری از صاحبان مشاغل را دیده ام که قدرت تبلیغات را دست کم گرفته اند، بنابراین احساس می نمایم وظیفه دارم به شما یادآوری کنم: اجرای تبلیغات. لطفا!

شماره ۲ صفحات رسانه های اجتماعی فروشگاه خود را رها نکنید. به طور مرتب پست هایتان را منتشر نمایید

وقتی با تبلیغی برخورد می نمایم، گاهی مستقیماً به سایت می روم و گاهی – از صفحه این فروشگاه در فیس بوک/اینستاگرام دیدن می نمایم.

چرا این کار را می کنم؟ زیرا معمولاً فروشگاه های آنلاین دارای حساب های زیبا و دلپذیری هستند که در آن می توانم کل محصول، قیمت ها و حتی بررسی مشتریان را بدون ترک برنامه مشاهده نمایم. بنابراین، صفحات فروشگاه در رسانه های اجتماعی نوعی نمونه از خود فروشگاه هستند، فقط در بسترهای مختلف رسانه های اجتماعی قرار دارند.

من به شدت معتقدم که مشتریان احتمالی شما هیچ تفاوتی با من ندارند. بنابراین مطمئن شوید که صفحات فروشگاه شما در FB و اینستاگرام عالی به نظر می رسند، و مارک و محصولات شما را به درستی ارائه می نمایند – آنها دستیاران خوبی در راه شما برای فروش هستند.

یک حساب خالی ممنوع است. برخی از پست ها را در مورد محصولات و مزایای آنها و برخی پست های سرگرم کننده منتشر نمایید. بله، مورد دوم را فراموش ننمایید! داشتن پست های “فروش” فقط می تواند این تصور را ایجاد نماید که مردم را به خرید ترغیب می نمایید. در حالی که آنها به نوعی آرامش نیاز دارند، روحیه خوبی داشته باشید، تا به شما اعتماد نموده و از شما خرید نمایند. بنابراین برخی از پست های سرگرم کننده زیبا آنها را وفادارتر و آماده خرید می نماید.

شماره ۳ ایجاد محتوای آموزشی

علاوه بر محتوای سرگرم کننده و صرفاً تبلیغاتی، می توانید مقالات آموزشی، فیلم ها و پست های وبلاگی نیز ایجاد نمایید. برخی از نیچ ها مخصوصاً برای این تکنیک های فروش و بازاریابی مناسب هستند.

به عنوان مثال، اگر دراپ شیپ پوشاک دارید، چیزهای زیادی وجود دارد که به مشتریان خود در مورد مد بگویید. اگر قصد دارید لوازم حیوان خانگی بفروشید، خریداران ذاتی را در مورد نحوه مراقبت مناسب از حیوانات مختلف آموزش دهید.

از یک سو، این تاکتیک به مشتریان شما می آموزد که چگونه از محصولات شما استفاده نمایند، و آنها را برای خرید تحریک می نماید. از سوی دیگر، این یک راه خوب برای ایجاد روابط قابل اعتماد با خریداران با نشان دادن تخصص حرفه ای و نگرش دلسوزانه آنها است.

شماره ۴ اجازه ندهید مشتریان احتمالی شما دور شوند. کمی تعقیب نمایید!

“من تبلیغ می نمایم، هیچ کس از من خرید نمی نماید، و من تسلیم می شوم”. با من همراه باشید! شما برای برنده شدن وارد تجارت الکترونیک شدید، نه برای باختن! علاوه بر این، بسیاری از تکنیک های فروش منجر به پیروزی می شوند – فقط باید بدانید چه ابزارهایی به کار شما می آیند.

واقعاً راه های زیادی برای تعقیب افرادی وجود دارد، که تمام شانس خرید از شما را دارند!

۱) با کسانی که از فروشگاه شما دیدن کرده اند اما خرید نکرده اند تماس بگیرید – کمپین های بازاریابی مجدد را اجرا نمایید. چگونه؟ اینجا بخوانید.

۲) برای آن افراد چند ایمیل تبلیغاتی ارسال نمایید. اما چگونه می توان آدرس ایمیل آنها را دریافت نمود؟ در سایت خود یک پنجره بازشو تنظیم نمایید، که تخفیفی ارائه می دهد، که فقط ۲۴ ساعت کار می کند. تخفیفی که می گویید چه خوب است؟ خب، این یک روش عالی برای الهام بخشیدن به مردم است، تا از شما خرید نمایند – آنها باید هزینه کمتری بپردازند (اعتراف کنید، شما نیز این کار را دوست دارید) و آنها باید سریع این کار را انجام دهند. طرح جالب. 😉

۳) با هدف گیری دقیق پیشنهادات فیس بوک، مشتریان احتمالی خود را بیابید. و ترکیب های مختلف علایق و مکان ها را امتحان نمایید. کمی تحقیق کنید و دریابید که مشتریان شما از چه مغازه های آفلاین بازدید می کنند، چه می خوانند، در کجا زندگی می کنند، به چه چیزهایی علاقه دارند و از همه این اطلاعات برای رسیدن به آنها در تبلیغات استفاده نمایید.

تکنیک های فروش بسیار بیشتری وجود دارد که به شما امکان می دهد، افراد را به فروشگاه خود جذب نمایید – به عنوان مثال. تبلیغات در رسانه های اجتماعی مختلف، هدف قرار دادن مشترکان رقبا و غیره. می توانید برخی از آنها را از بخش وبلاگ ویژه ما بیاموزید.

دراپ شیپینگ

شماره ۵ محدوده یکسان محصول را برای همیشه حفظ ننمایید. در جستجوی مداوم باشید

بیایید، نگاهی به مغازه های معمولی پوشاک بیندازیم که از آنها کالا خریداری می نمایید. آیا آنها همیشه چیزهای مشابهی می فروشند؟ خیر، روندها، فصول، حتی شرایط مختلف در جهان بر طیف محصولات فروشگاه ها تأثیر می گذارد. بنابراین، فروشگاه دراپ شیپینگ شما باید با همه اینها مطابقت داشته باشد! علاوه بر این، اقلام مرسوم، مد روز بهتر از اقلام اصلی به فروش می رسند.

چه باید کرد؟ تحقیقات مداوم انجام دهید، موارد مختلفی را که به نظر شما بسیار امیدوار کننده هستند بارگذاری نمایید، در مورد روندها یا نیازهای مشتریان جدید سریع عمل نمایید (به عنوان مثال، مردم ترجیح می دهند این روزها اقلام سازگار با محیط زیست و پایدار را خریداری نمایند).

حرکت کردن یعنی زندگی کردن!

شماره ۶ از قالب ویدیو غافل نشوید. محتوای ویدئویی ایجاد نمایید

صحبت درباره روندها: امروزه مردم بیشتر از تصاویر معمولی تمایل به استفاده از فرمت ویدئو دارند.

طبق آمار، ۵۴ درصد از کاربران از یک نام تجاری یا یک کسب و کار انتظار محتوای ویدئویی دارند. ۸۵ درصد از کاربران اینترنت در ایالات متحده فیلم ها را از طریق دستگاه های خود به صورت آنلاین مشاهده می نمایند. بنابراین، اگر بازاریابی ویدئویی آینده است، پس آینده اینجاست!

بیایید، بررسی نماییم که آیا این مقاله را به طور کامل می خوانید: ما با روندها چه می کنیم؟ درست است، ما آنها را می پذیریم و بیشترین بهره را از آنها می بریم! بنابراین سعی نمایید محتوای ویدیویی بیشتری به فروشگاه و تبلیغات خود اضافه نمایید.

با این حال، اینها فقط کلمات کلی بودند که می توانید در سراسر اینترنت بخوانید. بنابراین دقیقاً کجا می توانید از ویدیوها در مورد فروشگاه دراپ شیپینگ خود استفاده نمایید؟

  • در صفحات محصول خود: نظرات ویدئویی محصولات خود را در یوتیوب منتشر نمایید، و آنها را در توضیحات محصول جاسازی نمایید. مردم واقعاً قبل از خرید آن ها را مشاهده می کنند، بنابراین توصیه می نماییم، نه تنها محصول را نشان دهید، بلکه آن را در حال استفاده نشان دهید و مزایای آن را ذکر نمایید.
  • در تبلیغات ویدیویی شما ؛
  • در صفحه اصلی فروشگاه خود (اگر طرح زمینه شما با مکانی برای آن طراحی شده است)؛
  • در حساب های رسانه های اجتماعی خود.

شماره ۷ فقط از دیدگاه صاحب فروشگاه به فروشگاه خود نگاه نکنید. خود را جای مشتریان خود بگذارید

این یک وضعیت معمول است که سعی می کنید یک محصول را بفروشید، ترافیک زیادی دارید، اما هیچ کس خرید نمی کند. یکی از دلایل آن می تواند قیمت بسیار بالا باشد. بنابراین خود را جای مشتریان خود بگذارید و مطمئن شوید که محصول شما آن چیزی است که از عهده آنها بر می آید.

تصور نمایید، که مشتری معمولی هستید و می خواهید چند لیوان جدید از فروشگاه برای آشپزخانه خود خریداری نمایید. آیا یافتن این محصول در منو آسان خواهد بود؟ آیا راحت می توان در فروشگاه خود حرکت نمود؟

در مجموع، سعی نمایید نگاهی بی طرفانه به فروشگاه خود داشته باشید و مطمئن شوید، که در آن مردم مشتاق خرید هستند.

چند سوال دیگر که ممکن است از خود بپرسید:

  • آیا رنگ های زمینه فروشگاه من خوشایند است؟
  • آیا مجموعه محصولات گسترده و منظم است؟
  • آیا صفحات محصول جذاب به نظر می رسند؟ آیا آنها به اندازه کافی در مورد مزایای محصول صحبت می نمایند؟
  • آیا نظر مشتری وجود دارد؟ آیا آنها مثبت هستند؟
  • آیا همه اطلاعات تماس و اطلاعات لازم در مورد حمل و نقل وجود دارد؟

در مورد تبلیغات نیز بی طرف باشید. فیس بوک همیشه به شما امکان می دهد تبلیغ را پیش نمایش نمایید – بنابراین نگاهی دقیق بیندازید و تصمیم بگیرید که آیا روی این تبلیغ کلیک می کنید یا خیر. اگر بله، تبلیغ را اجرا کنید. اگر نه، آن را بهبود بخشید یا از متخصصان کمک بخواهید.

شماره ۸ مشتریان و رقبای خود را بشناسید

اجازه دهید این موضوع را بیشتر توسعه دهم.

یک محصول یا خدمات فقط به این دلیل مصرف می شود، که مشکل کسی را حل می نماید. لزوماً نباید یک مشکل بزرگ مانند یک فاجعه یا چیز دیگری باشد. به عنوان مثال، وقتی شخصی بلیط فیلم می خرد، مشکلی را حل می کند – علاقه مند بودن برای مشاهده یک داستان جالب. به زبان ساده، ما چیزی را می خریم زیرا برای برآوردن نیازهای خود به آن نیاز داریم.

و وظیفه شما به عنوان یک کارآفرین این است که بفهمید مردم چه چیزی را می خواهند که حل شود، تا درد آنها را بفهمید!

این فقط در مورد درک مخاطبان مورد نظر و اطلاعات جمعیتی آنها نیست. شما ممکن است سن، جنسیت، تحصیلات یا سطح درآمد، محل زندگی، زبان و سرگرمی آنها را به خوبی بشناسید. اما آنها واقعاً چه می خواهند؟

هر روز که به محل کار خود می روند یا با ماشین به خانه برمی گردند، با چه نوع چالش های کوچکی روبرو هستند؟ من در مورد درک عمیق تر از خریداران ذاتی شما صحبت می نمایم. این تنها راه درک نحوه آسان کردن زندگی آنها است. این، به نوبه خود، به شما امکان می دهد بفهمید که آنها چه محصولاتی می خواهند و چگونه به آنها برسند، که شما را به سمت تکنیک های فروش بسیار موثرتر سوق می دهد.

اما این همه ماجرا نیست! به مشاغل دیگری که در همان نیچ کار می نمایند، توجه نمایید. چه محصولاتی ارائه می دهند؟ چه مشتریانی را هدف قرار می دهند؟ آنها چگونه کالاها را تبلیغ می نمایند، و از چه استراتژی های فروش استفاده می نمایند؟

به این ترتیب، شما نه تنها می توانید برخی از موفق ترین تکنیک ها و شیوه های فروش آنها را کپی نمایید، بلکه ایده های جدیدی نیز ارائه می دهید که پیشنهاد شما را از آنها متفاوت می نماید.

دراپ شپینگ

شماره ۹ مزایا را به جای ویژگی ها بفروشید

این یکی از مهمترین نکات فروش برای تسلط است!

وقتی به یک شی فکر می کنیم، معمولاً به ویژگی های آن – اندازه، رنگ، قدرت محاسبه، حداکثر سرعت، ظرفیت و … فکر می نماییم. این طرز فکر طبیعی است، اما به سختی به شما در دستیابی به مهارت های فروش موثر کمک می نماید.

هنگام تبلیغ یک محصول، به جای صحبت در مورد ویژگی های آن، بر مزایای استفاده از آن تمرکز نمایید.

در اینجا یک مثال است. فرض نمایید من یک فلاسک تبلیغ می نمایم. می توانم به مشتریانم بگویم که دیوار عایق آن چند لایه است، از چه موادی ساخته شده است یا چقدر نوشیدنی می تواند در خود نگه دارد. اما اینها فقط ویژگی ها هستند.

در عوض، می توانم بگویم که فلاسک می تواند مقدار قهوه ای را نگه دارد که حداقل تا ۱۰ صبح دوام می آورد و هنوز گرم است. می توانید نوشیدنی خود را در آن بریزید، با ماشین به محل کار خود بروید، رایانه را روشن نمایید، دست خود را بشویید، با همکاران خود صحبت نمایید، سیگار بکشید، و قهوه شما همچنان داغ خواهد بود!

اینها مزایای خرید فلاسک هستند. من دقیقاً به مشتری می گویم که چگونه زندگی او با این محصول آسان تر یا راحت تر می شود. به همین دلیل یکی از موثرترین تکنیک های فروش محصول است.

شماره ۱۰ اجازه ندهید مشتریان بدانند که شما دراپ شیپ را رها کرده اید. نام تجاری خود را ارائه دهید

بله، اکثر کارآفرینان دراپ شیپینگ این “قانون” را می دانند، اما مواردی را دیده ام که صاحبان فروشگاه ها فروشگاه خود را Super Dropship Store می نامند یا حتی لوگوهای فروشندگان AliExpress را در تصاویر محصولات خود بدون ویرایش رها می نمایند. بار دیگر، من به آن کارآفرینان نمی خندم و همیشه تمام تلاش خود را می کنم تا به مواردی که آنها می توانند بهبود بخشند، اشاره نمایم. اما من آنچه را که دیده ام و واقعاً می خواهم در حالی که بهترین تکنیک های فروش را پیدا می کنید، از اشتباهات مشابه جلوگیری نمایید.

چرا به مردم می گویید که دراپ شیپ بد است؟ خب، به این ترتیب شما نشان می دهید که فروشنده هستید و مردم از پرداخت هزینه بیشتر متنفر هستند. بنابراین محصولاتی را که می فروشید به عنوان مارک شخصی خود در صورت امکان ارائه دهید و صفحات محصول را به درستی ویرایش نمایید تا همه علائم AliExpress از بین برود.

شماره ۱۱ از اتوماسیون اجتناب نمایید. از راه حل های هوشمند برای صرفه جویی در وقت کافی برای آزمایش چندین تکنیک فروش استفاده نمایید

پول و اعصاب شما نیز قطعاً از آن سود خواهند برد. 🙂

آیا می خواهید با دادن کوپن تخفیف به بازدیدکنندگان سایت خود انگیزه دهید تا از شما خرید نمایند؟ آن را به صورت دستی ارسال نکنید-دوباره، از یک پنجره بازشو در سایت خود استفاده نمایید که کوپن را به طور خودکار برای هر مشترک ارسال می نماید. یا یک لیست پستی تهیه نمایید و کوپن را با یک کلیک برای مشتریان خود ارسال نمایید. Mailchimp پلتفرمی است که می توانیم برای آن توصیه نمایید. اگر به دستی نیاز دارید، خوشحال می شویم در بازاریابی بازشو یا ایمیل به شما کمک نماییم.

چند پست برای صفحات رسانه های اجتماعی فروشگاه خود آماده کرده اید؟ از قرار دادن دستی آنها صرف نظر نمایید ، فقط آنها را در Social Rabbit’s Planner قرار دهید و اجازه دهید افزونه کار را انجام دهد. Social Rabbit دارای بسیاری از ویژگی های جالب اتوماسیون است! همه آنها را در اینجا بررسی نمایید.

آیا می خواهید با خرید هدیه برای خریدهای بالای ۲۰ دلار فروش بیشتری داشته باشید؟ این هدیه را به هر سفارشی با دست اضافه نمایید و از افزودنی جعبه هدیه استفاده نمایید، که هدیه را به طور خودکار در سبد خرید قرار می دهد.

ما می توانیم لیست افزونه های مفید و ویژگی های آنها را که می توانند در وقت شما صرفه جویی نمایند، ادامه دهیم و ادامه دهیم، اما ما در این مقاله چیزهای بیشتری برای گفتن داریم، بنابراین…

در مجموع، چرا باید راه حل های خودکار را در تکنیک های فروش خود گنجانید؟ خب، از آنجا که زمان کمتری را صرف کارهای خسته کننده ای می کنید که ماشین ها می توانند برای شما انجام دهند، زمان بیشتری برای ارائه ایده های تبلیغاتی، اجرا و آزمایش تبلیغات بیشتر، پیدا کردن محصولات جدید جالب و سرمایه گذاری در مشاغل خود دارید.

به علاوه، می توانید زمان بیشتری را برای گذراندن با عزیزترین و نزدیکترین افراد خود داشته باشید یا فقط کاری که دوست دارید انجام دهید.

P.S. ویژگیهای اتوماسیون را که فیس بوک به تبلیغ کنندگان ارائه می دهد فراموش ننمایید – به عنوان مثال. قرارگیری خودکار، CBO ، پاسخ های خودکار و سایر موارد.

شماره ۱۲ از فروش فصلی صرف نظر نکنید. از فرصت استفاده نمایید

وقتی نوبت به تعطیلات و فروش در این  اوقات می رسد، مردم آماده هستند که آنلاین پول خرج نمایند که در سایر اوقات اینچنین نیستند. بنابراین فرصت بدست آوردن این پول و فروش از مغازه خود را از دست ندهید! تنها کاری که باید انجام دهید این است که تاریخ های خاصی را از دست ندهید.

ببینید، پیشنهادات فروش وقتی در برخی از تعطیلات ارائه می شود بسیار جذاب تر به نظر می رسد. مردم اغلب در آن زمان نیاز به خرید چندین هدیه دارند، آنها تصور می نمایند که شما بهترین و قیمت فروش را ارائه می دهید و می دانید که همه شاد هستند و در معرض تب فروش هستند.

چه باید کرد؟ طبق تقویم بازاریابی تجارت الکترونیک برنامه ریزی نمایید و همیشه فروشگاه و کمپین های تبلیغاتی خود را از قبل آماده نمایید تا به موقع انجام شود. به یاد داشته باشید که باید نه تنها تعطیلات کشور خود، بلکه تعطیلات کشورهای مورد نظر خود را در نظر بگیرید. آیا می دانستید که مردم در ماه رمضان هدیه می دهند؟

شماره ۱۳ شکایات را نادیده نگیرید

قبل از اینکه ما اینترنت را اختراع کنیم، درک این موضوع که چرا یک محصول خوب فروش نمی کند، چندان آسان نبود. اما امروز ارسال ایمیل به یک شرکت چند دقیقه طول می کشد. رسانه های اجتماعی حتی شکایت از چیزی را آسان تر کردند.

اگرچه انتقاد کردن دشوار است، اما به آن به عنوان فرصتی برای بهبود تجربه مشتری و پیشنهاد فکر نمایید. توانایی شنیدن شکایات تقریباً در زمان واقعی یک مزیت بزرگ است. و نادیده گرفتن آنها اشتباه بزرگی خواهد بود.

شماره ۱۴ همیشه محصولات متقابل را برای ارائه داشته باشید

همانطور که قبلاً اشاره نمودم، اجرای تبلیغات یکی از موثرترین تکنیک های فروش است. اما تبلیغات پولی می تواند واقعا گران باشد، در حالی که اثربخشی فروش آن همیشه آنطور که انتظار دارید نمی باشد. بستگی زیادی به تجربه شما، درک مخاطبان هدف، مزایای محصولات شما و غیره دارد. علاوه بر این، شما نمی توانید تک تک محصولات موجودی خود را تبلیغ نمایید.

در نتیجه، باید روی یک یا دو محصول پرفروش تمرکز نمایید. اما این بدان معنا نیست که شما نباید سعی نمایید اقلام دیگر را بفروشید.

وقتی خریداری از فروشگاه شما دیدن می نماید، و چیزی را در سبد خرید قرار می دهد، مطمئن شوید که محصولات مرتبط را به او ارائه می دهید. اول از همه، این سود از این خریدار را خاص هنگام خرید اقلام بیشتر افزایش می دهد. دوم، با این تکنیک فروش، شما می توانید این کالاها را بدون هزینه اضافی در تبلیغات بفروشید. با همان پول، مشتری سخاوتمندتری خواهید داشت!

افزونه های Upsell و Purchase Upsell AliDropship به شما این امکان را می دهند تا به شما اجازه دهد محصولات بیشتری را در حین خرید و پس از اتمام خرید به مشتری ارائه نمایید.

شماره ۱۵ نگویید “نمی دانم” و “نمی توانم”. آماده یادگیری باشید

وقت انگیزه است!

همه موفقیت های کارآفرینان تجارت الکترونیک و تعداد زیادی از حساب های بانکی آنها شانس محض نیست – این نتیجه تلاش سخت است. بنابراین آیا واقعاً فکر می کنید همه وقتی اولین فروشگاه آنلاین خود را دایر می نمایند، می دانند چگونه تبلیغات را اجرا نمایند؟ من صادقانه شک دارم آیا آنها می دانستند از کجا شروع کنند؟ اینطور فکر نکن اما آنها خود را باور داشتند، همیشه در معرض دانش جدید و تجربه جدید بودند و از ترک منطقه راحتی خود نمی ترسیدند. و همینطور شما می توانید!

بنابراین، وقتی می ترسید کاری را انجام دهید (تبلیغات را شروع کنید، اهداف تبلیغاتی جدید، استراتژی، محصولات و غیره را امتحان کنید) چه باید کرد؟ دقیقاً این کار را انجام دهید.

نمی دانید چگونه این کار را انجام دهید؟ وبلاگ ما را بخوانید، دوره ویدیویی ما را در مورد تبلیغات یا کانال یوتیوب تماشا نمایید، یا حداقل با اینترنت مشورت نمایید. بله، دومی در برخی موارد واقعا مملو از sh*t است، اما با این وجود، این منبع عظیمی از مطالب آموزشی است که به سوالات شما پاسخ می دهد و به شما کمک می نماید تا از فروشگاه دراپ شیپینگ خود سود ببرید. 🙂

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه