نحوه دریافت فالوور رایگان از اینستاگرام: از ۰ تا ۱۵k

2 هفته پیش
فالوور رایگان از اینستاگرام

آیا شما صاحب کسب و کار هستید یا یک کاربر عادی اینستاگرام؟ آیا مشتاق هستید بدانید چگونه می توانید فالوور اینستاگرام را به صورت رایگان دریافت نمایید؟ در واقع، هیچ چیز چالش برانگیزی در این مورد وجود ندارد. ما راهنمای جمع‌آوری هم‌زمان از ۰ تا ۱۵۰۰۰ فالوور اینستاگرام را برای شما آماده نموده ایم!

چرا تعداد فالوورهای اینستاگرام برای کسب و کار شما بسیار مهم است؟

یکی از هیجان انگیزترین چیزها در مورد راه اندازی یک کسب و کار، ایجاد حساب های رسانه های اجتماعی آن است. به هر حال، ۸۶٪ از برندها در اینستاگرام هستند – بنابراین منطقی است که برای اهداف بازاریابی وارد آن شوید. اینستاگرام یکی از داغ‌ترین پلتفرم‌های رسانه‌ای برای ارتباط با مشتریان بالقوه و در عین حال ایجاد پایگاه طرفداران وفادار می باشد.

با ابزارهایی مانند استوری اینستاگرام، لایو اینستاگرام و پیام‌های مستقیم، هرگز راه آسان‌تری برای ارتباط با مصرف‌کننده امروزی وجود ندارد. و در مورد اتصال صحبت می کنیم، تأثیر اینستاگرام چقدر عمیق است؟ ۹۲ درصد از مصرف‌کنندگان اظهار داشتند که در نهایت پس از دیدن یک شرکت، چیزی از یک شرکت خریدند، از وب‌سایت آن بازدید کردند یا پروفایل آن را در اینستاگرام دنبال نمودند.

امروز، نکات و استراتژی هایی را که می توانید در مراحل مختلف گردش اینستاگرام خود برای جذب فالوورهای بیشتر در اینستاگرام از آنها استفاده نمایید، پوشش خواهیم داد. آنها با نقاط عطف تعداد دنبال کنندگان از هم جدا شده اند.

شروع با ۱۰۰ فالوور اینستاگرام

بنابراین شما حساب کاربری خود را با نام کاربری و اعتبار ورود به سیستم دارید. خوب. هنگامی که تازه شروع به کار کرده اید، کارهای زیادی باید انجام دهید تا فالوورهای اینستاگرام را افزایش دهید و نام برند خود را به بیرون معرفی نمایید.

بیو اینستاگرام

برای شروع، مطمئن شوید که لوگوی برند خود را برای آواتار نمایه خود آپلود کرده اید. اطمینان حاصل نمایید که توضیحات نمایه شما علاوه بر نشانی وب سایت، معرف خوبی به نام تجاری شما می دهد. نشانی وب مورد نیاز است تا افراد شما به وب سایت شما منتقل گردند.

هنگامی که اینستاگرام شما (و سایر اکانت های رسانه های اجتماعی) فعال گردید، مطمئن شوید که دسته ها را به وب سایت خود اضافه نموده اید. و اگر از بازاریابی ایمیلی استفاده می نمایید (اگر هنوز آن را راه‌اندازی ننموده اید، قطعاً باید این کار را انجام دهید)، مطمئن شوید که دسته‌های رسانه‌های اجتماعی شما نیز در جایی مانند پاورقی در ایمیل قرار دارند. اضافه کردن دسته های خود مهم است. این واقعاً راهی رایگان برای بازدیدکنندگان یا مشترکین برند شماست تا با شما ارتباط بیشتری برقرار نمایند.

هشتگ

هشتگ

تحقیقات هشتگ که همچنین “هشتگ های مرتبط” را برای کمک به شما نمایش می دهد.

پس از تنظیم همه چیز، وقت آن است که واقعاً وارد کارهای سنگین تر شوید – رشد حساب اینستاگرام خود. در مورد رقبا تحقیق نمایید تا ببینید از چه نوع محتوا و هشتگ هایی استفاده می نمایند. آنها چگونه با فالوورهای خود ارتباط برقرار می نمایند و با آنها ارتباط برقرار می نمایند؟ فهرستی از هشتگ‌هایی را که می‌توانید برای پست‌های خود استفاده نمایید، تهیه کنید – سپس شروع به برنامه‌ریزی استراتژی محتوا نمایید. چه نوع محتوایی را می خواهید پست نمایید؟ عکس محصول؟ نقل قول های انگیزشی؟ حقایق و باورهای برند؟ راه های زیادی برای ایجاد یک برند معتبر از طریق محتوا در اینستاگرام وجود دارد. هنگامی که استراتژی محتوا را دریافت نمودید، تصاویر یا عکاسی را برنامه ریزی نمایید و CTA ها و زیرنویس ها را مشخص نمایید.

عکس های تگ شده

عکس تگ شده

برگه «عکس‌های تگ‌شده» در پروفایل نایک.

زمانی که مدتی پست گذاشتید، نظر خود را برای پست‌هایی که در آنها تگ شده‌اید، نگه دارید. می‌توانید آنها را در برگه سمت راست در فید صفحه پروفایل خود بیابید. اگر تا به حال در پست‌ها تگ شده اید، اینستاگرام نیز برای شما اعلان‌ها را ارسال می نماید. اگر به پست‌های مشتریان پاسخ دهید یا بهتر است بگوییم، می‌توانید ارتباط خوبی با نام تجاری مشتری ایجاد نمایید – آنها را دوباره در فید خود پست کنید و کاربر را تگ نمایید. برنامه های ارسال مجدد مناسب مانند Repost for Instagram یا Repost را دریافت نمایید.

و در حالی که این در حال انجام است، به یاد داشته باشید که بازاریابی مردمی را نمایید، که در آن نظرات جذابی را در پست‌های مرتبط و صفحات برند مرتبط برای قرار گرفتن در معرض قرار می‌دهید. این به دنبال کنندگان سایر برندها اجازه می دهد تا نام شما را در حین حرکت در نظرات مشاهده نمایند.

۱۰۰۰ فالوور اینستاگرام

تبریک میگویم هنگامی که به علامت چهار رقمی رسیدید، واقعاً در راه تبدیل شدن به یک برند رو به رشد هستید. در این زمان، شما باید یک استراتژی محتوای خوب داشته باشید. از آنجایی که به تعداد زیادی فالوور رسیده‌اید، می‌توانید با محتوای اینستاگرام خود جذاب‌تر شوید.

استوری اینستاگرام

استوری اینستاگرام

گزینه هایی برای ارسال در استوری های اینستاگرام.

اگر قبلا از استوری های اینستاگرام استفاده نکرده اید، حتماً ویژگی هایی مانند «سوالات» یا «نظرسنجی» را بررسی نمایید. آنها به شما اجازه می دهند تا تعامل آسانی با مخاطبان خود ایجاد نمایید. هنگامی که کاربران مشاهده می نمایند، که شما درگیر این ویژگی های پرسش و پاسخ هستید، تمایل بیشتری به پاسخ دادن دارند، به خصوص اگر برند شما را دوست داشته باشند.

اگر پست‌های محتوای عمومی شما بدون مشکل برای اینستاگرام منتشر می‌شوند، از یک زمان‌بندی پست مانند Hootsuite یا Hopper HQ استفاده نمایید. این به شما کمک می نماید، در زمان آپلود دستی صرفه جویی نمایید، و به شما امکان می دهد برای ایجاد ارتباط بهتر با مخاطبان خود، روی ایجاد محتوای بیشتر تمرکز نمایید، خواه ویدیو باشد یا تصویر یا میم ها.

H&M

H&M

H&M از استوری های اینستاگرام برای تبلیغ یک هدف دوستدار محیط زیست استفاده می نماید.

Giveaways

و اگر فروش فصلی یا ارزش های برند بزرگی دارید، ایجاد یک کمپین تبلیغاتی و استفاده از کمپین های تصاحب فید یا استوری اینستاگرام را در نظر بگیرید تا برند خود را به برند خود معرفی نمایید.

Giveaways

انگیزه‌هایی را که باید دنبال نمایید نیز بالا ببرید. چرا ۱-۰-۰-۰ بزرگ را با یک جایزه جشن نمی گیریم یا فقط مسابقه ای برگزار نمی نماییم؟ این واقعا برند شما را فراتر خواهد برد و فالوورهای اینستاگرام را اضافه می نماید، و به آنها نشان می دهد که از وفاداری آنها قدردانی می نمایید.

و اگرچه شما در محدوده ۱۰۰۰ قرار دارید، به بازاریابی مردمی ادامه دهید تا حضور خود را در حساب های مشابه با نام تجاری خود یا در حساب هایی که مخاطبان هدف شما دوست دارند، افزایش دهید.

۵۰۰۰ فالوورهای اینستاگرام

بعد از چهار هزار فالوور، زمان بسیار خوبی است که تلاش های بازاریابی خود را برای جذب فالوورها و لایک های بیشتر اینستاگرام در نظر بگیرید (در نهایت، ببینید چقدر پیشرفت کرده اید).

5,000 Instagram Followers

در این مرحله از تلاش‌های خود برای برندسازی، می‌توانید برای همکاری یا تصاحب با افراد تأثیرگذار یا افراد متخصص در تجارت یا صنعت محصول خود تماس بگیرید.

با سهام بالاتر، (اگر بودجه دارید)، می توانید تبلیغات پولی را در نظر بگیرید. در این صورت، ویدیو یا تصاویری خواهید داشت که به عنوان پست های حمایت شده در فیدهای اینستاگرام جمعیت هدف شما نشان داده می شوند. اگر بازدیدکنندگان زیادی از طریق CTA خود کلیک نمایید، و از وب سایت خود خرید نمایید، یا اکانت اینستاگرام خود را دنبال نمایید، این سطح از تبلیغات هدفمند می تواند سود سهام را به همراه داشته باشد..

و شاید این کار را قبلاً قبل از رسیدن به ۵۰۰۰ دنبال کننده انجام داده باشید. با این حال، در این مرحله تجزیه و تحلیل نتایج مهم است: تجزیه و تحلیل خود را برای حساب اینستاگرام خود مطالعه نمایید. همچنین، استراتژی محتوای خود را دوباره ارزیابی نمایید تا ببینید آیا چیزی نیاز به تغییر یا حذف دارد یا خیر.

۱۰۰۰۰ فالوور اینستاگرام

با رسیدن به ۱۰۰۰۰، شما واقعاً راه درازی را پیموده اید. در این مرحله، قطعاً باید یک استراتژی قوی برای محتوای خود داشته باشید، آن را بین عکس و ویدیو و محتوای خنده دار و محتوای آموزنده تغییر دهید.

به دنبال مشارکت با اینفلوئنسرها یا متخصصان میدانی برای ایجاد مدرک اجتماعی و اعتبار برند خود باشید. اگر تا به حال به ۱۰۰۰۰ فالوور نرسیده اید، به فکر پرداخت هزینه تبلیغات در اینستاگرام باشید.

و اگر یکی را برای نقاط عطف مختلف برگزار نکردید، حتماً به نوعی هدیه یا قرعه کشی به دنبال کنندگان اینستاگرام خود فکر کنید. حتی می‌توانید چندین مورد را در این نقطه نگه دارید و آنها را متناسب با تعطیلات یا فصل‌هایی مانند تابستان یا کریسمس فاصله دهید.

بالا کشیدن لینک

لینک در اینستاگرام

Naked Juice  از بالا کشیدن لینک (“بیشتر بیاموزید”) استفاده می نماید تا بینندگان را به صفحه فرود برساند.

یکی از چیزهای مهمی که در ۱۰K برای اینستاگرام باز می شود، امکان استفاده از بالا کشیدن لینک برای استوری های اینستاگرام شما است. این باعث می‌شود که اکنون تجربه کاربر بسیار یکپارچه‌تر باشد و به بینندگان این امکان را می‌دهد تا با یک حرکت صاف به CTA شما دسترسی داشته باشند.

کانال های دیگر

و با ۱۰۰۰۰ فالوور، زمان آن رسیده است که در نظر بگیرید چه منابع دیگری را می خواهید، برای رسانه های اجتماعی خود پیاده سازی نمایید. می‌توانید استعدادهای بزرگ‌تری را برای فیلم‌برداری با کیفیت بالاتر استخدام نمایید (اگر تیم تولید داخلی ندارید). می توانید پلتفرم های داغ دیگری را برای مارک هایی مانند TikTok یا یوتیوب  همیشه محبوب در نظر بگیرید. توجه داشته باشید که همه پلتفرم‌ها به یک تیم حرفه‌ای نیاز ندارند (مثلاً TikTok برای عکسبرداری مستقیم با تلفن در نظر گرفته شده است، در حالی که استانداردهای یوتیوب اکنون کیفیت HD را از دوربین برای ویدیو ترجیح می‌دهند).

همچنین، می توانید به گسترش وبلاگ خود فکر نمایید (اگر وب سایت شما دارای وبلاگ باشد). شما می توانید ویدئوهای تولید شده توسط شرکت خود را برای زنده کردن همه کپی ها و تصاویر خود پیاده سازی نمایید، یا با کارشناسان صنعت برای وبلاگ مهمان شریک شوید. به‌علاوه، می‌توانید با نام‌های بزرگ‌تری مانند سازمان‌های خیریه یا اهداف مرتبط با محصولاتتان، به جامعه اطلاع رسانی نمایید (مثلاً اگر لوازم جانبی خودرو می‌فروشید، برای اهدای برخی از اقلام به اعضا با یک سازمان آگاهی ایمنی راننده تماس بگیرید). وقتی از فالوورهای اینستاگرام فراتر رفتید، کارهای زیادی می توانید انجام دهید.

۱۵۰۰۰ فالوور اینستاگرام و فراتر از آن

هنگامی که به بالای ۱۰۰۰۰ رسیدید، یک ماشین برندسازی خوب هستید. در این مرحله، احتمالاً تعداد زیادی کلیک و تبدیل از اینستاگرام خود به محتوای لینک شده و سفارشات وب سایت خود را مشاهده می نمایید. باید به انجام تمام کارهایی که در نقاط عطف بالا ذکر شد ادامه دهید.

به ارزیابی مجدد محتوای خود ادامه دهید، برای افرادی که با شما در ارتباط هستند نظر بدهید، به پیام های مستقیم پاسخ دهید، و به تولید تصاویر، زیرنویس ها و ویدیوهایی ادامه دهید که آموزنده هستند، اما می تواند روز دیگران را نیز روشن نماید. برای اینکه یک نام تجاری واقعاً خود را در قلب مصرف کننده محکم نماید، باید چیزی منحصر به فرد ارائه دهد. همه چیز درباره یک احساس است، تجربه ای که هیچ شرکت دیگری نمی تواند ارائه دهد.

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه