آموزش ساخت شماره مجازی – شماره مجازی رایگان

2 سال پیش
شماره مجازی

همانطور که می دانید اغلب مردم، امروزه به شبکه های اجتماعی زیادی علاقه مند هستند و بیشتر وقت خودشان را در این شبکه ها می گذراند.  یکی از شبکه های پر طرفدار در ایران تلگرام می باشد که اخیرا فیلتر شد ولی با این وجود هنوز محبوبیت خود را از دست نداده و هنوز هم کاربران پر شماری را دارد. در این مقاله در خدمت شما هستیم تا به شما آموزش دهیم چگونه شماره مجازی به صورت رایگان و نامحدود بسازید. همچنین شما می توانید کسب درآمد از تلگرام را از اینجا مشاهده نمایید.

نکست پلاس

یکی از نرم افزار هایی که به صورت رایگان می توانید شماره مجازی بسازید نکست پلاس می باشد. شما می بایست روی sign up بزنید.

شماره مجازیشماره مجازی

نام کاربری و پسورد را وارد کنید و گزینه sign up  را انتخاب کنید. سپس موارد امنیتی را به درستی انتخاب کنید(همیشه روی اعصاب بوده این موارد امنیتی😒😏)

)        شماره مجازی    شماره مجازی

سپس شهر و کد مربوطه را انتخاب کنید و گزینه ی GET A CUSTOM NUMBER را بزنید و اگر نیاز بود موارد امنیتی (من ربات نیستم😏) را به درستی انتخاب کنید.

شماره مجازیشماره مجازیشماره مجازی

بدین ترتیب شما می توانید شماره مجازی با نکست پلاس بسازید. شما با زدن شماره مورد نظر در شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام می توانید وارد آن شوید. نکته ای که وجود دارد این است که در حین استفاده از نرم افزار نکست پلاس حتما باید از فیلتر شکن استفاده کنید و کشور مربوطه را حتما آمریکا انتخاب کنید تا با خطا مواجه نشوید!

اگر می خواهید به صورت نامحدود شماره بسازید به بخش تنظیمات گوشی خود رفته و قسمت برنامه ها(َApps) را انتخاب می کنید.

شماره مجازی

برنامه next plus را پیدا کرده و انتخاب می کنیم و به قسمت Storage می روید و Clear Data را انتخاب می کنید. در این حالت مجدد می توانید ثبت نام کرده و شماره مجازی به صورت نامحدود بگیرید.

شماره مجازیشماره مجازیشماره مجازی

یکی از برنامه های دیگری که می توانید رایگان با آن شماره مجازی بسازید، Text Now می باشد که با این نرم افزار هم می توانید شماره مجازی بسازید ولی اخیرا محدودیت های این نرم افزار زیاد شده و نمی توان تعداد زیادی اکانت ساخت.

خرید از سایت های ارائه دهنده شماره مجازی

یکی از سایت هایی که می توانید شماره مجازی بگیرید sms activate می باشد. شما می توانید از سایت هایی همچون payment24  و یا ایران کارت در خواست بدهید و حساب شما رو در این سایت ها شارژ نمایند و پس از آن به راحتی و بدون مشکل می توانید شماره مجازی برای انواع شبکه های مورد نظر بگیرید.

شماره مجازی

شماره مجازی

شماره مجازی

شماره مجازی

فرقی که نکست پلاس با سایت های ارائه دهنده وجود دارد این است که شماره هایی که از سایت تهیه می کنید از کشورهای مختلفی می باشند و اغلب شماره ها بر خلاف نرم افزار نکست پلاس اختصاصی بوده است. (البته نمیشه گفت صد در صد ولی اکثرا)

علاوه بر این شما می توانید از سایت هایی همچون receive-sms-online ،freeonlinephone ،receivesmsonline ،receivefreesms ،sms.sellaite ،twilio ،receive-sms و… برای دریافت شماره مجازی استفاده نمایید که می توانید حسابتان را شارژ نمایید و شماره مجازی بگیرید.

این نکته را در نظر داشته باشید اگر بخواهید تعداد زیادی شماره ی مجازی برای تلگرام روی یک آیپی بسازید موجب سوختن شماره ها بعد از ساختن چندین شماره می شود. توصیه می شود بعد از ساخت سه شماره، آیپی خود را با استفاده از فیلتر شکن عوض نمایید تا مشکلی برای شماره ها پیش نیاید. امیدوارم که از این آموزش بهره کافی رو برده باشید.

1
نویسنده مطلب AmiR
اشتباه وجود نداره💭شاید این روزها به خودت میگی: خیلی اشتباه کردی انتخاب های اشتباه داشتی و تصمیم های اشتباه گرفتی حق داری! !اما، من امروز اومدم بهت بگم اشتباه وجود نداره دوست من چیزی که تو اسمش رو اشتباه گذاشتی اقدامیه که در اون لحظه، بر اساس بهترین اطلاعاتی که داشتی بر اساس باورهات، آموزش هات، چیزی که خانواده بهت میگفته چیزی که دور و بری هات بهت میگفتن تصمیم گرفتی و اقدام کردی، ولی نتیجه اون چیزی نشد که دوست داشتی خودت رو به خاطر اشتباهات گذشته نکوب تو آدم جدیدی شدی، دیدگاه های جدیدی داری، آگاه تری، پخته تری در دل هر اشتباه، دانه رشد تو نهفته اس اون دانه رو بارور کن اشتباه وجود نداره دوست من!

یک دیدگاه

  • Jami
    12 اکتبر 2019

    خیلی مفید بود ممنون از سایتتون