سخنان جیم کری در مورد حقیقت زندگی

5 سال پیش
جیم کری

در این مقاله می خواهیم در مورد سخنان زیبای جیم کری که در مورد حقیقت زندگی پرداخت است را بیان کنیم، با ما همراه باشید.

بیوگرافی جیم کری

متولد: ۱۷ ژانویه ۱۹۶۲ (سن ۵۷ سال) ، نیومارکت ، کانادا

فیلم آینده: Sonic the Hedgehog

همسر: لورن هالی (۱۹۹۶ تا ۱۹۹۷)، ملیسا وومر (۱۹۸۷ تا ۱۹۹۵)

فرزند: جین ارین کری

همچنین بخوانید، بیوگرافی مستربین – روآن اتکینسون سلطان کمدین

سخنان جیم کری

جیم کری

جیم کری در مورد حقیقت زندگی می گوید: ما به طور یقین به یکدیگر متصل هستیم و از هم جدا نیستیم. برای من هیچ شکی وجود ندارد. شما قطره ای در اقیانوس نیستید شما تمامی اقیانوس در یک قطره “رومی” هستید.

هیچ جدایی ای وجود ندارد و این توسط علم به صورت فیزیکی ثابت شده است. فکر می کنم همه به دنبال چیزی می گردند که هم اکنون دارای آن هستند. فکر می کنم دلیل آنکه آن را درک نمی کنیم این است که ذهن ما به شدت توسط مشغله های زندگی انسانی منحرف شده است.

جیم کری

شما در حقیقت آنچه فکر می کنید، نیستید، حقیقت این است که ما نور هستیم، کامل هستیم و تنها باید از آن آگاه شویم. بنابراین در قبال هم انجام می دهیم و هر آنچه در یکدیگر می بینیم از درون خود ما نشات می گیرد. تنها چیزی که باقی می ماند احساس “بودن” است. من انسانی نیستم که دارای آگاهی است، بلکه آگاهی ای هستم که به شکل انسان در آمده است.

همه ما انرژی هستیم(جیم کری)

همه ما انرژی هستیم. انسان الگوی بسیار پیچیده ای از انرژی است. من همیشه یک انرژی بوده ام و همیشه همان انرژی خواهم بود. ما آن را به صورت تئوری درک می کنیم ولی چرا آن را احساس نمی کنیم؟ درست مانند اقیانوس که در حقیقت آب در حال حرکت است، می توانیم خود را بخشی از آن بنامیم، یک موج ولی این کار به ما این توهم را می دهد که موج ماهیتی جدا از اقیانوس را دارد اما موج چیزی در اقیانوس نیست بلکه خود اقیانوس است.

جیم کری

ما اقیانوس هستیم

به همین شکل، ما موج نیستیم بلکه خود اقیانوس هستیم. همه ما انرژی هستیم و می توانیم به طور مستقیم به آن پی ببریم. همه رنج ها به دلیل توهم جدایی ست که ما جزئی جدا از محیط پیرامون خود هستیم و اینکه شخصی هستیم که باید جان سالم بدر برد. مجموعه ای از میلیارد ها اتم که بایستی خود را کنار هم نگه دارند و اگر پی ببریم که من انرژی هستم و ذهن و بدن نشانه های موقتی از آن انرژی هستند، آنگاه کاملا می توانیم بفهمیم که مرگ ذهن و بدن در حقیقت چیزی نیست که برای من اتفاق می افتد زیرا که من همیشه انرژی بوده ام و خواهم بود.

jim carrey

نفس سعی دارد ما را قانع کند که بایستی چیزی را بدست آوریم بنام فنا ناپذیری، چون که هم اکنون دارا و مالک آن هستیم. نفس آن صدایی در ذهن شماست که می گوید به اندازه دیگری خوب نیستید و نیاز دارید که کاری دیگری انجام دهید تا بهتر شوید و آن را به خود بیافزایید و این همان چیزی ست که مدام سعی دارد تا ما را از آنچه در این لحظه هستیم و از عشق به زندگی باز دارد. وقتی شما متوجه شوید که کامل هستید، آنگاه این زندگی و همه چیز در آن به بازی ای از اشکال مبدل می شود. آنچه باید با آن بازی کرد و چیز خوبی از آن ساخت.

همه در جستجو خدا هستند

همه در جستجو خدا هستند و همه خود خدا هستند و همه در آن هستند. فکر می کنید الان می خواهید چه کاری انجام دهید. زمانی آگاه می شوید و می فهمید که به چیزی نیاز ندارید، این ها همه بازی هستند. می فهمید که هر کاری انجام دهید چیزی به شما اضافه یا از شما کم نخواهد کرد، بنابراین کاری جز بازی کردن ندارید. تنها زمانی که برای ما مهم است، اکنون است.

jim carrey

همچنین بخوانید، بررسی ویدیویی بیوگرافی راک | دواین جانسون

من فکر می کنم این تجربه آنقدر مهم و قدرتمند است که تمام مکاتب و سنت ها سعی کرده اند ما را از اهمیت آن آگاه کنند. اگر این حقیقت دارد و پایان تمامی رنج های روحی انسان ممکن است، این مهمترین دانشی ست که می توان به آن پرداخت. شاید این ممکن باشد که ما در طی زندگی مان بتوانیم حقیقتا رنج های انسان ها را ریشه کن کنیم.

jim carrey

دنیا آنگاه چگونه بنظر خواهد رسید اگر تک تک ما احساس کامل بودن و متصل بودن به یکدیگر را داشته باشیم؟ زمانی که شما بقای شخصی را رها می کنید، تمام اولویت هایتان تغییر می کنند زیرا که همه دنیا را مانند بدن خود خواهید دید. آنگاه رنج دیگران را رنج خود خواهید یافت و خواستار کمک کردن خواهید بود. شاید آن چیزی که ما را از حل مشکلات دیگران در دنیا باز می دارد ذهنیت معیوبی ست که ما را از دنیا جدا کرده است و شاید آن زمان رسیده که ذهنیت و نگرش خود را تغییر دهیم.

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه